Як встановити спеціальний шаблон за замовчуванням у PowerPoint

| | 0 Comments| 6:15 AM
Categories:

Microsoft PowerPoint дозволяє користувачам встановити власний шаблон як тему за замовчуванням під час створення нової презентації. Це дає можливість користувачам негайно розпочати створення слайд-шоу за допомогою спеціально розробленого для них шаблону.

Створіть спеціальний шаблон

Створити власний шаблон у PowerPoint досить легко. Щоб почати, відкрийте порожню презентацію PowerPoint. Ви можете зробити це, відкривши PowerPoint, вибравши «Новий» на лівій панелі, а потім вибравши «Пуста презентація» з бібліотеки шаблонів.

Тепер, коли ваша порожня презентація готова, виберіть орієнтацію та розмір слайда, що ви можете зробити, вибравши параметр «Розмір слайда» у групі «Налаштувати» вкладки «Дизайн».

  Що означає «OP» в Інтернеті та як ви його використовуєте?

Коли ви закінчите з цим, настав час відкрити майстер слайдів PowerPoint, де відбуватиметься решта налаштування. Щоб отримати доступ до шаблону слайдів, клацніть на вкладці «Вигляд» і виберіть «Зразок слайдів» у групі «Основні перегляди».

На лівій панелі з’явиться зразок слайдів. Тут ви можете налаштувати шрифти, заголовки, кольори, розміщення текстового та графічного поля тощо.

Коли ви будете задоволені своїми налаштуваннями, збережіть шаблон і вийдіть із PowerPoint. Після цього настав час встановити його як шаблон за замовчуванням, за допомогою якого відкривається PowerPoint.

Встановіть спеціальний шаблон за замовчуванням

Щоб встановити власну тему за замовчуванням, відкрийте PowerPoint, виберіть «Нова» на панелі ліворуч, а потім перейдіть на вкладку «Власні».

  (ВИПРАВЛЕНО) Команда Apt-get не знайдена на Mac

Далі виберіть опцію «Шаблони Custom Office».

З’являться власні шаблони. Виберіть той, який ви хочете зробити шаблоном за замовчуванням.

З’явиться нове вікно з попереднім переглядом шаблону та основною інформацією (якщо ви її введете). Натисніть кнопку «Створити».

Далі перейдіть на вкладку «Дизайн» і виберіть стрілку «Більше» в групі «Теми».

З’явиться список тем. Клацніть правою кнопкою миші свою спеціальну тему, а потім виберіть «Встановити як тему за замовчуванням» зі спадного меню.

Тепер, коли ви наступного разу відкриєте PowerPoint, він автоматично почнеться з цієї теми.