Як встановити спеціальний текст підказки гіперпосилання в MS Excel

| | 0 Comments| 1:15 AM
Categories:

Ви можете вставляти гіперпосилання в MS Excel так само, як і в MS PowerPoint або MS Word. Насправді, якщо ви вставите посилання в клітинку, Excel автоматично перетворить його на посилання, яке можна натиснути. Вставлення посилання в клітинку – це швидкий і простий спосіб вставки гіперпосилання. Він виконує свою роботу, навіть якщо виглядає погано. Якщо ви хочете, щоб електронна таблиця виглядала краще, було б гарною ідеєю зв’язати текст і додати до нього спеціальну підказку для гіперпосилання.

Підказка для спеціального гіперпосилання

Насамперед; скопіюйте посилання, яке ви хочете додати до електронної таблиці, у буфер обміну. Далі відкрийте файл Excel і виберіть клітинку, в яку потрібно вставити посилання. На стрічці перейдіть на вкладку Вставка і натисніть кнопку Посилання в кінці.

  Як переглянути та видалити історію Netflix

Це відкриє діалогове вікно Вставити гіперпосилання. Якщо ви хочете створити посилання на веб-сторінку, просто вставте посилання, яке ви скопіювали в буфер обміну, в поле Адреса внизу. Далі перейдіть до поля «Текст для відображення» та введіть текст, на який потрібно посилатися.

Наприклад, якщо ви хочете додати посилання на wdzwdz, ви напишете wdzwdz у полі «Текст для відображення» і вставте посилання на сайт у поле «Адреса».

Далі ви можете ввести спеціальну підказку гіперпосилання. Натисніть кнопку «Подсказка» поруч із полем «Текст для відображення». Сюди ви вставите текст, який потрібно відобразити, коли курсор буде наведено на клітинку з посиланням. Натисніть OK, коли закінчите.

  Як оновити до Pop_OS 21.04

Ось так виглядає підказка спеціального гіперпосилання в MS Excel;

Ці параметри недоступні, якщо ви вставляєте посилання в Excel, просто вставляючи їх у клітинку, оскільки і текст, який зв’язується, і підказка є необов’язковими полями. Ви можете вставити посилання, і введений текст буде самим посиланням. Підказка буде такою ж, як і посилання. Для деяких користувачів це може спрацювати. Якщо ви ділитеся своєю таблицею в Інтернеті, користувачі можуть віддавати перевагу перегляду веб-сайту, на який вони посилаються. Для аркушів, якими ви надаєте спільний доступ, підказка є чудовим способом додати додаткову інформацію про посилання, не роблячи все інше погано або не затьмарюючи числа текстовими полями.

  Як зробити слайди вертикальними в PowerPoint

Здається, текст підказки не має обмеження символів. Теоретично ви можете зробити це скільки завгодно, але практично, це гарна ідея, щоб він був стислим.