Як встановити різні мелодії дзвінка для кожної SIM-карти на Android

Dual-SIM – це суто функція телефону Android. Apple не має iPhone, який підтримує подвійну SIM-карту, і, здається, ніколи не буде. Комусь подвійна SIM-карта може здатися шаленою вимогою, але для багатьох людей це функція “зробити або зламати”. Уявіть, що ви володієте одним телефоном, але маєте два різних номери: особистий і робочий. Вам або доведеться брати з собою два телефони, або придбати телефон, який підтримує дві SIMS. Якщо у вас є телефон із подвійною SIM-картою, вам може знадобитися знати, на яку SIM-карту/номер ви отримуєте дзвінок, і найпростіший спосіб розрізнити це — встановити різний сигнал дзвінка для кожної SIM-карти.

Android має вбудовану функцію, яка дозволяє встановлювати різні мелодії для кожної SIM-карти на вашому телефоні. На деяких телефонах, залежно від версії Android, яку ви використовуєте, вам, можливо, доведеться трохи шукати налаштування, але зазвичай ви можете знайти його в налаштуваннях Звуки.

Різні мелодії для кожної SIM-карти

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Звук. Якщо у вашому додатку Налаштування є розділ «Звук і вібрація», перейдіть до нього. Тут знайдіть опцію «Встановити мелодію дзвінка для кожної SIM-карти». Знову ж таки, оскільки існує дуже багато різних телефонів Android і не всі вони працюють на одній версії Android, ви можете не бачити цього конкретного налаштування. Замість цього ви просто побачите можливість встановити мелодію дзвінка для SIM1 і одну для SIM2.

На знімку екрана нижче показано, як виглядають налаштування звуку для Nokia 3 під керуванням Android 8. Ви можете просто вибрати інший рінгтон для кожної SIM-карти, не вмикаючи жодних параметрів.

У деяких рідкісних випадках цього параметра може не бути в розділі Звук. Замість цього знайдіть розділ SIM або перегляньте параметри налаштувань телефону. Виробники телефонів Android часто трохи модифікують Android, додають власне вірусне програмне забезпечення, а потім продають телефон. При цьому деякі налаштування переміщуються. Якщо у вас виникли проблеми з пошуком параметра, скористайтеся функцією пошуку в додатку Налаштування.

Пристрої, заблоковані оператором

Пристрій, заблокований оператором, який має два слоти для SIM-карти, може заборонити вам вставити другу SIM-карту, надану іншим оператором. Якщо ви це зробите, це може дозволити вам здійснювати дзвінки, але не вносити будь-які інші зміни, такі як ця. Переконайтеся, що ви вставили обидві SIM-карти в телефон і що вони працюють, перш ніж намагатися встановити різні мелодії дзвінка для кожної SIM-карти.

У Google Play Store є деякі програми, які стверджують, що вони можуть встановити різні мелодії дзвінка для кожної SIM-карти на вашому телефоні, але вони вам насправді не потрібні, і вам не потрібно рутувати свій телефон. Це вбудована функція Android, тому уникайте використання непотрібних програм сторонніх розробників, щоб увімкнути або налаштувати її.