Як встановити розширення Chrome для комп’ютера на Android

Розширення Chrome – це потужні інструменти, які дозволяють налаштувати роботу веб-переглядача на свій смак. Хоча раніше вони були доступні лише на настільному комп’ютері, нещодавнє оновлення браузера Kiwi забезпечує підтримку розширень для настільних комп’ютерів для Android.

Що таке браузер Kiwi?

Ківі – це браузер з відкритим кодом для Android пристрої на основі Chromium та механізму візуалізації WebKit. Оскільки він використовує джерело Chromium, він має дуже знайомий вигляд і відчуття, але він також має власні функції, щоб зробити його унікальним і корисним.

За замовчуванням він блокує нав’язливу рекламу, блокує спливаючі вікна та має захист від криптоджакерів. Він також може блокувати сповіщення сайту, а також блокувати сторінки AMP для користувачів, які вважають за краще переходити безпосередньо на сайт. Здебільшого це версія Chrome, яка більше орієнтована на конфіденційність, із різними покращеннями швидкості.

Оскільки він просто заснований на Chromium, а не в Chrome, ви втратите в таких речах, як синхронізація облікових записів між пристроями, а це означає, що вам доведеться вручну переносити свої закладки та подібні речі в Kiwi, якщо вони надходять із Chrome.

Крім усього цього, є одна відносно нова функція Kiwi, на якій ми сьогодні зосередимося: підтримка розширень для настільних комп’ютерів. Ми говоримо про всі ваші улюблені розширення з Chrome на комп’ютері, лише на телефоні. Це досить радісно. Ось як це працює.

Давайте поговоримо про розширення Chrome для мобільних пристроїв

Перш ніж ми перейдемо до тонкощів, ми, мабуть, повинні поговорити про те, чому Google не запровадив розширення Chrome у Chrome на Android. Говорячи прямо: тому що досвід в основному відстойний.

Розширення Chrome здебільшого (чи повністю?) розроблені з урахуванням настільних комп’ютерів, тому не дивно, що багато з них не пропонують багато переваг на мобільних пристроях. Насправді, жодне з розширень, які я використовую на комп’ютері Chrome, не варте перегляду на мобільному пристрої.

Ваш пробіг буде відрізнятися від розширення до розширення — деякі можуть працювати добре, деякі можуть працювати лише частково. Деякі можуть взагалі не працювати. Єдиний спосіб дійсно дізнатися – це перевірити.

Але ви можете здогадатися, які розширення працюватимуть на основі вашого досвіду з ними; наприклад, розширення LastPass для Chrome чудово підходить на комп’ютері Chrome, але воно взагалі не працює на мобільному пристрої. Але інші, більш спрощені розширення, як-от OneTab, працюють нормально. Як я вже сказав, вам доведеться поекспериментувати.

Тепер, усе сказане, Kiwi все ще зробив щось надзвичайне тут, увімкнувши цю функцію, і вона працює приблизно так добре, як можливо, враховуючи стан розширень Chrome зараз. Установка та видалення розширень (обидва ми розглянемо нижче) настільки прості, наскільки це можливо.

Як використовувати розширення Chrome для робочого столу на Android

Перш за все, вам потрібно встановити Kiwi з магазину Play (якщо ви ще цього не зробили).

Після встановлення запустіть його. Тут немає процесу налаштування — ви можете перейти безпосередньо до перегляду. Якщо хочете, не соромтеся подивитись і влаштуватися з особливими наворотами Kiwi, але з воріт це повинно здаватися досить знайомим (у будь-якому випадку для користувачів Chrome).

Якщо ви вже знаєте, що хочете встановити, перейдіть через Веб-магазин Chrome щоб почати. Оскільки у Веб-магазині немає сторінки, зручної для мобільних пристроїв, вам потрібно буде розводити щипки та масштабувати сторінку, щоб отримати найкращий результат. (Це тільки якщо ви не один із тих людей, яким телефонують масово, і в такому випадку ви зможете літати по Веб-магазину з невеликим масштабуванням або взагалі без його масштабування. Добре для вас.)

Коли ви націлюєтеся на розширення, воно встановлюється так само, як і на робочому столі: натисніть кнопку «Додати до Chrome».

Прийміть дозвіл, а потім дайте йому кілька секунд. Ваше розширення буде готове до рок-н-ролу.

Він готовий до налаштування та використання (за умови, що він працює правильно, звичайно). Іди ти.

Як видалити розширення з Kiwi

Якщо ви розумієте, що розширення не те, що ви думали (або просто хочете його видалити), торкніться кнопки меню у верхньому куті, а потім виберіть «Розширення».

Звідти знайдіть розширення, яке потрібно видалити, а потім натисніть кнопку «Видалити».

З’явиться діалогове вікно підтвердження, тому прийміть це, щоб завершити видалення розширення. Простенька.