Як встановити програму Nokia Camera на будь-який телефон Android

| | 0 Comments| 9:54 AM
Categories:

Колись Nokia була найпопулярнішим виробником телефонів у світі. Він мав одні з найкращих апаратних засобів, досить гарний дизайн і досить розумну ОС, що працювала на його міцних телефонах. Звісно, ​​це була ера функціональних телефонів, і Nokia насправді не стала великою, коли смартфони стали популярними. Тим не менш, він намагався конкурувати, і поки він все ще був у гонці, він випустив серію телефонів під назвою Lumia, які могли похвалитися чудовою камерою та ще кращим додатком для камери. Завдяки нещодавньому відродженню на ринку смартфонів з новими телефонами під управлінням Android, додаток Nokia Camera повернувся. Програма офіційно призначена лише для власних телефонів Nokia, але ви можете встановити програму Nokia Camera на будь-який телефон Android через портовану версію.

  Нові функції Firefox 33 для комп’ютера та Android

Вимоги

Вам потрібен телефон Android. Root не потрібен, і немає обмежень щодо того, яку версію Android ви повинні використовувати.
Камера вашого телефону має підтримувати Camera2 API рівня 3.

Програма Nokia Camera

Завантажте програму Nokia Camera Форуми XDA. Завантажте програму на свій пристрій, скопіювавши файл APK у внутрішню або зовнішню пам’ять пристрою. Щоб відкрити та встановити програму, скористайтеся програмою для керування файлами або засобом перегляду сховища в програмі Налаштування. Після встановлення відкрийте панель програм і запустіть програму.

Вам буде надано короткий посібник. Основною особливістю програми Nokia Camera є режим Pro. Цей режим Pro дозволяє користувачам вручну регулювати баланс білого, витримку, експозицію тощо. Торкніться, утримуйте та проведіть пальцем вгору по кнопці затвора, щоб увімкнути режим Pro. Проведіть пальцем вниз по затвору, щоб вимкнути його. Режим Pro працює як із задньою, так і з передньою камерою.

  Snapdragon Glance — це програма для блокування екрана з урахуванням використання для Android

Програма не має жодних функцій, яких ви не знайдете в інших багатофункціональних програмах для камер, однак програма Nokia Camera була популярною, оскільки працювала добре, а результати були чудовими. Фотографії є ​​справжнім тестом цієї програми. Можливо, у вас є доступний додаток із подібними налаштуваннями, і саме з ним ви хочете порівняти результати.

За результатами нашого короткого тесту, програма робить досить хороші знімки, але у нас був дуже потужний пристрій, тобто Nexus 6P, який має чудову камеру. Програма Nokia Camera здебільшого може працювати добре, але у вас все одно можуть виникати збої.

Наприклад, ми не змогли отримати доступ до налаштувань програми, оскільки щоразу, коли ми намагалися, програма аварійно завершувала роботу. У вас можуть виникнути інші збої, і цього слід очікувати, оскільки це портована програма на ранніх стадіях розробки. Незабаром це має виправитися.

  Як віддалено вимкнути Smart Lock на Android