Як встановити програму Disney Plus+ для ПК (Windows 10)

Disney+ — це потоковий сервіс, що належить Walt Disney Entertainment, і він містить бібліотеку фільмів і телешоу, які належать виключно Disney.

Сюди входять традиційні анімації та телешоу Уолта Діснея (Аладдін, Русалочка тощо), а також блокбастери, які належать студіям Disney (Люди Ікс, франшиза «Месники» тощо).

Для користувачів Windows вона спочатку була доступна виключно як веб-програма, доступ до якої можна було отримати через веб-браузер, і досі не існує спеціальної програми для доступу до неї, якщо ви не враховуєте програму для Xbox.

Ну, якщо ви хочете отримати набагато простіший спосіб доступу до Disney+, подібно до того, як ви зробили б з Netflix або HBO GO, ми покажемо вам, як ви можете створити власну програму Disney+ для Windows 10.

  Як встановити термін дії пароля в Windows 10

Примітка: щоб це працювало, вам потрібно мати Microsoft Edge встановлено на вашому ПК.

Як встановити програму Disney+ на Windows 10?

Як і на будь-якому іншому веб-сайті, який не має спеціальної програми для Windows 10, завжди є можливість створити прогресивну веб-програму через Microsoft Edge.

Ось як ви можете створити власну прогресивну веб-програму Disney+:

Перейдіть до Веб-сайт Disney+ через браузер Microsoft Edge
Після завантаження веб-сайту перейдіть до меню налаштувань за допомогою трьох крапок у верхньому правому куті інтерфейсу користувача Edge
Виберіть «Програми», а потім виберіть «Встановити цей сайт як програму».
Дайте програмі назву й опис і натисніть Встановити

  Як налаштувати сповіщення про підключення до Інтернету в Windows 10

Тепер веб-сайт Disney+ буде встановлено на вашому комп’ютері з Windows 10 у вигляді програми з оболонкою XAML, і ви створите власну програму Disney+, яку можна використовувати для доступу до потокової служби лише одним клацанням миші.

Більше того, він буде доступний у списку Усі програми, як і будь-яка інша програма UWP, яку ви можете встановити через Microsoft Store.

Крім того, ярлик можна налаштувати, закріпити в меню «Пуск» або навіть надіслати, щоб він став доступним на робочому столі.

Примітка: кроки, згадані вище, є стандартною процедурою, яку можна використовувати для створення власної програми для будь-якого веб-сайту, а не тільки для Disney+, тому переконайтеся, що ви використовуєте цей метод, щоб створити ще більше програм для веб-сайту, який ви часто відвідуєте.

  Як перемикати аудіопристрої за допомогою комбінації клавіш у Windows 10

Disney+ на Windows 10

На цьому наші статті про те, як встановити програму Disney+ на Windows 10, закінчуються, і ми сподіваємося, що тепер ви зможете насолоджуватися високоякісним вмістом Disney більш ефективно.

Якщо ви хочете дізнатися ще більше порад і прийомів щодо того, як максимально використовувати можливості Windows 10, залиште нам свої пропозиції в розділі коментарів нижче.