Як встановити програмне забезпечення Bluecherry Surveillance на Linux

Шукаєте швидку та просту у використанні систему спостереження, яка підтримує Linux? Погляньте на програмне забезпечення для спостереження Bluecherry. Це комплексна система безпеки, яка зосереджена на простоті використання та простоті.

Давайте прояснимо: Bluecherry не безкоштовний. Тим не менш, він має 30-денну безкоштовну пробну версію, яку користувачі можуть встановити, щоб визначити, чи є вони на борту продукту. У цьому посібнику ми розповімо, як встановити серверне та клієнтське програмне забезпечення на Linux.

Встановіть сервер Bluecherry

Система спостереження Bluecherry призначена для серверів. Офіційно він підтримує Ubuntu LTS 16.04, CentOS і Debian 8. Якщо ви вирішите використовувати це програмне забезпечення в більш пізніх версіях Ubuntu, Debian або CentOS, робіть це на свій страх і ризик!

Примітка: хоча система спостереження Bluecherry є сервером, це не означає, що для її запуску необхідно мати сервер. Не соромтеся запускати це програмне забезпечення на настільній версії Ubuntu, Debian та CentOS за умови, що воно залишається увімкненим постійно.

Сервер Ubuntu

У розробників Bluecherry є чудовий автоматичний скрипт, який подбає про важку роботу. Щоб почати інсталяцію, відкрийте термінал, SSH на вашому віддаленому сервері та виконайте таку команду.

sudo bash -c "$(wget -O - https://dl.bluecherrydvr.com/scripts/install)"

Нехай сценарій запуститься на вашому сервері або робочому столі Ubuntu. Поки інсталятор працює, він змінить деякі аспекти машини, на яку встановлюється, встановить багато пакетів і все налаштує. Коли процес встановлення пакета буде завершено, поверніть термінал і дотримуйтесь підказок, що з’являться.

Сервер CentOS

Користувачі CentOS можуть швидко встановити програмне забезпечення Bluecherry server у свою систему завдяки автоматичному скрипту. Також варто зазначити, що якщо ви використовуєте Redhat Enterprise Linux або іншу серверну ОС, подібну до Redhat, Bluecherry може працювати на цьому.

Почніть інсталяцію на вашому CentOS за допомогою:

sudo bash -c "$(curl -s https://dl.bluecherrydvr.com/scripts/install)"

Перша частина сценарію встановлення Bluecherry є автоматичною. Дозвольте програмі запуститися та встановити всі необхідні пакунки, які дозволяють їй правильно працювати на вашому комп’ютері CentOS. Коли частина інсталяції буде завершена, інсталятор проведе вас через налаштування бази даних SQL для Bluecherry. Дотримуйтесь підказок і робіть те, що написано в інструкціях!

Сервер Debian 8

Оскільки Debian і Ubuntu багато в чому схожі, процес встановлення Bluecherry майже ідентичний в обох операційних системах. Щоб запустити вашу систему Bluecherry на сервері/комп’ютері під керуванням Debian 8, виконайте таку команду.

Примітка: Bluecherry також підтримує Debian 7. Якщо ви хочете налаштувати сервер на Debian 7, спробуйте наведену нижче команду, і вона спрацює.

sudo bash -c "$(wget -O - https://dl.bluecherrydvr.com/scripts/install)"

Вставлення наведеної вище команди в термінал запустить автоматичний процес у Debian, який передбачає встановлення різних програм, пакетів і файлів конфігурації для Bluecherry. Сядьте і дозвольте програмі встановлення зробити свою справу. Коли всі необхідні пакети налаштовано на вашій машині Debian, інсталятор допоможе вам завершити встановлення, налаштувавши базу даних SQL. Прочитайте, що говорять підказки терміналу, і незабаром сервер Bluecherry запрацює!

Встановіть клієнт Bluecherry

Якщо ви хочете отримати доступ до сервера безпеки Bluecherry, вам потрібно встановити клієнт. Офіційно розробники мають доступні завантаження для Ubuntu 14.04, 16.04 і Debian Jesse. Клієнтське програмне забезпечення також доступне для

Клієнт Ubuntu

Розробники Bluecherry поширюють свій клієнт через пакет Deb, який можна завантажити. Щоб отримати його, запустіть термінал і скористайтеся командою wget.

wget https://downloads.bluecherrydvr.com/client/2.2.6/xenial/bluecherry-client_2.2.6-1_amd64.deb

Виконайте команду dpkg, щоб інсталювати пакет Bluecherry на ваш ПК Ubuntu.

sudo dpkg -i bluecherry-client_2.2.6-1_amd64.deb

Після встановлення пакета Bluecherry DEB на багатьох версіях Ubuntu ви можете помітити деякі помилки. Ці помилки є проблемами залежностей, які виникають через те, що команда dpkg не може отримати правильні залежності. Щоб виправити ці помилки, нам потрібно додати Ubuntu 16.04 як джерело програмного забезпечення.

sudo -s
echo "#xenial for Bluecherry client" >> /etc/apt/sources.list

echo 'deb https://us.archive.ubuntu.com/ubuntu/ xenial universe' >> /etc/apt/sources.list
apt update

Встановіть залежності Bluecherry на Ubuntu за допомогою:

sudo apt install -f

Клієнт Debian

Якщо ви використовуєте Debian як для сервера, так і для клієнта, вам пощастило! Ваша ОС має офіційну підтримку клієнта. Встановіть його, завантаживши пакет за допомогою wget.

wget https://downloads.bluecherrydvr.com/client/2.2.6/jessie/bluecherry-client_2.2.6-1_amd64.deb

Встановіть пакунок на Debian за допомогою dpkg.

sudo dpkg -i bluecherry-client_2.2.6-1_amd64.deb

Завершіть встановлення, виправивши будь-які проблеми залежностей, які виникають.

sudo apt-get install -f

Клієнт Redhat

Чи використовуєте ви Fedora Workstation або CentOS на робочому столі разом із сервером? Прочитайте наш підручник про встановлення пакетів DEB у дистрибутивах Linux, які використовують RPM. Немає гарантії, що цей метод спрацює, але якщо вам абсолютно потрібно встановити програму Bluecherry у версії Linux на базі Redhat, це хороший спосіб.