Як встановити програми Kali Linux у Debian

Ви користувач Debian Linux, який також любить безпеку мережі та комп’ютерне тестування? Якщо так, ви, ймовірно, захочете встановити деякі інструменти безпеки у вашу систему Debian Linux. Звичайно, найкращий спосіб встановити такий тип програмного забезпечення – це встановити пакет програм Kali Linux. Ось як це зробити.

Додавання репозиторію програмного забезпечення Kali Linux до Debian

Найкращий спосіб інсталювати програмне забезпечення Kali Linux на ваш ПК Debian Linux – це додати у вашу систему поточне репозиторію Kali. Причина, по якій це найкращий спосіб, полягає в тому, що Kali дуже схожий на Debian.

Щоб додати репозиторію Kali до існуючої інсталяції Debian Linux, відкрийте вікно терміналу на робочому столі. Ви можете відкрити вікно терміналу на робочому столі Debian за допомогою Ctrl + Alt + T на клавіатурі або шукати «Термінал» у меню програми.

Коли вікно терміналу відкриється та готове до використання, відкрийте файл /etc/apt/sources.list у текстовому редакторі Nano. Майте на увазі, що вам доведеться зробити це за допомогою sudo, переконавшись, що у вас є привілеї Sudo, налаштовані в Debian, перш ніж робити це.

sudo nano -w /etc/apt/sources.list

Усередині вихідного файлу додайте наступний рядок коду в самому низу файлу.

  Як встановити тему Neo-to GTK на Linux

## Kali Linux Rolling Repo ##

Після додавання верхнього рядка коду вам потрібно буде додати цей другий рядок безпосередньо під ним. Цей код є URL-адресою репозиторії програмного забезпечення Kali Linux, і без нього жодне програмне забезпечення не буде встановлено.

deb http://http.kali.org/kali kali-rolling основний внесок небезкоштовний

Додавши репозиторію у вашу систему, збережіть зміни в Nano. Ви можете зберегти зміни в текстовому редакторі Nano, натиснувши Ctrl + O на клавіатурі. Потім закрийте текстовий редактор Nano, натиснувши Ctrl + X на клавіатурі.

Коли все буде збережено, вам доведеться імпортувати ключ Kali Linux GPG. Цей ключ GPG є важливим. Без нього програмне забезпечення від Kali не працює. Найшвидший спосіб імпортувати ключ – це використовувати команду add-apt-key –recover, наведену нижче.

sudo apt-key adv --keyserver hkp://keyserver.ubuntu.com:80 --recv-keys ED444FF07D8D0BF6

Коли ключ репозиторії Kali Linux додано у вашу систему, наступним кроком буде запуск команди оновлення, щоб оновити джерела програмного забезпечення Debian. Використовуючи команду нижче, оновіть.

sudo apt update

Після оновлення ви, ймовірно, побачите деякі оновлення програмного забезпечення для вашої системи Debian Linux. Ви можете вибрати оновлювати за допомогою команди apt upgrade або поки що ігнорувати її. Оновлення не потрібні для використання програмного забезпечення.

  Як створити резервну копію вашого ПК з Linux за допомогою BackInTime

Якщо ви вирішили оновити, виконайте наведену нижче команду. Запам’ятати; це оновлення може зайняти трохи, оскільки може знадобитися багато для оновлення системи. Крім того, Debian може спробувати інсталювати робочий стіл Kali повністю.

sudo apt-get upgrade 

Встановлення програмного забезпечення Kali Linux

Після того, як репозиторій програмного забезпечення Kali Linux увімкнено у вашій системі, ви можете встановити програмне забезпечення Kali Linux у вашу систему Debian. Щоб розпочати процес встановлення, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Debian. Термінал – найкращий спосіб встановити програми Kali.

Відкрийте вікно терміналу, натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайдіть «Термінал» у меню програми та відкрийте його таким чином. Коли вікно терміналу відкрито, скористайтеся наведеною нижче командою apt install, щоб встановити пакунки «kali-tools-top10» на Debian.

sudo apt install kali-tools-top10

Коли ви введете команду вище, Debian запитає у вас ваш пароль. Причина, по якій він запитує ваш пароль, полягає в тому, що команда sudo вимагає доступу root. Введіть пароль за допомогою клавіатури.

Після введення вашого пароля Debian збере всі пакунки та будь-які залежності, необхідні для роботи програмного забезпечення. Цей процес займе пару секунд. Коли закінчите, вам буде запропоновано натиснути кнопку Y, щоб підтвердити, що ви хочете інсталювати програмне забезпечення.

  Як заблокувати трафік Bittorrent в мережі на Linux за допомогою BitHammer

Після натискання кнопки Y на вашій клавіатурі Debian встановить на ваш комп’ютер 10 найкращих інструментів безпеки Kali Linux. Установка не займе багато часу. Коли закінчите, відкрийте меню програми, щоб отримати доступ до нещодавно встановлених інструментів Kali Linux.

Встановлення іншого програмного забезпечення з Kali Linux на Debian

Встановлення 10 найкращих програм Kali Linux на Debian має бути достатньо для більшості користувачів. Однак, якщо у вас є більш конкретні потреби, ось як встановити більше програмного забезпечення з репозиторій Kali.

Спочатку відкрийте вікно терміналу. Відкривши його, скористайтеся інструментом пошуку apt і введіть те, що ви хочете шукати. Наприклад, щоб шукати Zonemaster у сховищах Kali, ви повинні зробити:

apt search zonemaster

Перегляньте результати пошуку програми, яку ви хочете встановити, із сховищ Kali. Коли ви знайдете його, встановіть програмне забезпечення, використовуючи команду apt install нижче.

sudo apt install zonemaster-cli

Повторіть цей процес, щоб встановити будь-яке програмне забезпечення Kali Linux, яке ви хочете, на Debian.