Як встановити обмеження часу програми на iPhone та iPad

Categories:

З приходом iOS 12 Apple зробила велику пісню і танцювала про цифрове благополуччя. Функція App Limits, яка постачається з нею, дозволяє блокувати програми через певний проміжок часу. Ось як це працює.

Обмеження додатків – це саме те, як це звучить; це обмежує кількість часу, який ви можете витратити на використання певної програми. Ви вказуєте програми (або цілі категорії програм), і iOS відмовиться їх запускати, коли ви досягнете відведеного часу. Це чудово, щоб обмежити, скільки часу діти витрачають на такі програми, як YouTube, наприклад, але також може допомогти вам, якщо вам важко встановити обмеження на такі речі, як ваша залежність від соціальних мереж.

  Як використовувати прямі субтитри на телефоні Google Pixel

До речі, навіть після того, як ви досягнете ліміту програми, ви можете змінити його, ввівши пароль. Це означає, що ви ніколи не будете повністю заблоковані у своїх програмах (якщо ви не знаєте коду), але встановлення обмеження може бути достатньо, щоб зробити паузу під час відкриття Instagram в мільйонний раз о 3 ранку.

Як встановити ліміт програми для певної програми

Щоб розпочати, відкрийте програму «Налаштування», а потім натисніть «Час екрана».

Ви побачите графік у верхній частині наступного екрана. Торкніться графіка або опції «Усі пристрої» безпосередньо над ним.

  Камера Mac не працює? Ось як це виправити

Прокрутіть униз до списку програм, які ви використовували, а потім торкніться програми, для якої потрібно встановити новий ліміт.

Торкніться кнопки «Додати ліміт» у нижній частині екрана.

Нарешті, встановіть обмеження за часом, прокручуючи години та хвилини. Якщо ви хочете встановити обмеження для різних днів тижня, торкніться «Налаштувати дні».

Торкніться «Додати», щоб застосувати зміни та встановити ліміт програми.

Як встановити ліміт програми для всієї категорії програм

Знову ж таки, процес починається в додатку Налаштування. Торкніться «Час екрана», щоб переглянути всі налаштування, пов’язані з цифровим благополуччям.

Далі торкніться «Обмеження програми».

Торкніться «Додати ліміт».

Торкніться, щоб вибрати будь-які категорії, для яких ви хочете створити нове обмеження, а потім натисніть «Далі», щоб продовжити.

  Ти знав? Amazon має величезний ринок уживаних продуктів

Виберіть ліміт часу, який ви хочете застосувати, і знову, якщо ви хочете встановити інші обмеження для певних днів, натисніть «Налаштувати дні». Після завершення натисніть «Назад».

Все готово, і ви також можете встановити додаткові обмеження, якщо хочете.