Як встановити непідписані доповнення в Firefox 43

| | 0 Comments| 3:08 AM
Categories:

Firefox 43 вийшов лише кілька днів тому, а разом з ним і нова функція безпеки, яку Firefox вже ввів у свої бета-канали, потрапила до стабільного випуску. Починаючи з версії 43, непідписані надбудови більше не можна встановити. Цей крок має на меті запобігти нічого не підозрюючим користувачам випадкового встановлення шкідливих доповнень десь за межами ринку Firefox. Наміри Mozilla, безсумнівно, благородні, але більшість користувачів не задоволені змінами. Install Unsigned Add-ons — це доповнення Firefox, яке дозволить вам встановлювати непідписані доповнення. Це не блокує початкову спробу Firefox застерегти вас від можливого встановлення ненадійного доповнення, однак, якщо ви явно натиснете кнопку «дозволити», ви зможете встановити доповнення.

  Як створити власні віджети на iPhone

Коли ви встановлюєте непідписане доповнення у Firefox 43, ви побачите таке спливаюче вікно. Натискання кнопки «Дозволити» не є корисним, оскільки воно все одно не дає змогу встановити доповнення. Можливо, є винятки, коли він працює, але здебільшого він нічого не робить.

Після інсталяції непідписаних доповнень ви побачите початковий попереджувальний знак. Після натискання кнопки «Дозволити» з’явиться друге попередження з опцією встановлення. Натисніть його, і доповнення буде встановлено.

Інсталяція непідписаних доповнень також дає змогу перевірити й увімкнути доповнення, які Firefox 43 міг вимкнути під час оновлення браузера. На жаль, надбудова з’являється вікно із запитом, чи хочете ви перевіряти вимкнені доповнення щоразу, коли ви відкриваєте Firefox, що не дратує.

  Як зберегти статистику ЦП диспетчера завдань у системному треї

Мабуть, найкраще вмикати надбудову лише тоді, коли вам потрібно встановити непідписане. Таким чином ви все одно можете скористатися перевіркою безпеки, яку додав Firefox.

Встановити Встановити непідписані доповнення для Firefox