Як встановити місце запуску за замовчуванням для File Explorer у Windows 10

| | 0 Comments| 8:47 PM
Categories:

Провідник файлів може відкривати два розташування за замовчуванням; Цей ПК, або Швидкий доступ. Якщо ви любите використовувати швидкий доступ, але також часто відкриваєте цей комп’ютер, ви можете закріпити цей комп’ютер на панелі завдань і отримати швидкий спосіб його відкрити. Якщо є папка, до якої вам часто потрібен доступ, і ви хочете отримати до неї такий самий доступ одним клацанням миші, який ви отримуєте за допомогою цього комп’ютера та/або швидкого доступу, ви можете встановити місце запуску за замовчуванням для File Explorer, який відповідає цій папці.

Місце запуску Провідника файлів

Цей трюк має одне обмеження, яке ми пояснили в кінці. Щоб цей трюк спрацював, у вас повинен бути закріплений Провідник файлів на панелі завдань. Якщо ви не знаєте, як це зробити, відкрийте будь-яку папку на ваш вибір, клацніть правою кнопкою миші її піктограму на панелі завдань і виберіть «Закріпити на панелі завдань». з контекстного меню.

  Чи працюватиме Windows 10 на моєму комп’ютері?

Перейдіть до папки, яку потрібно відкрити File Explorer. Клацніть по ньому правою кнопкою миші та виберіть Надіслати на Робочий стіл (створити ярлик). Перейдіть на робочий стіл і відредагуйте назву ярлика, щоб він став File Explorer.

Відкрийте Провідник файлів і вставте наступне в рядок розташування. Це відкриє Провідник файлів у місці, де зберігаються закріплені елементи панелі завдань. Виріжте та вставте ярлик, який ви створили для своєї папки, і вставте його в папку із закріпленими елементами панелі завдань.

%APPDATA%MicrosoftInternet ExplorerQuick LaunchUser PinnedTaskBar

Закрийте всі вікна Провідника, а потім клацніть піктограму Провідника файлів на панелі завдань. Це відкриє Провідник файлів у вибрану папку.

  Усуньте помилки «Не вдається видалити» та «Відмовлено в доступі». [Windows]

Якщо вам коли-небудь знадобиться повернути звичайне розташування File Explorer, клацніть правою кнопкою миші піктограму File Explorer, закріплену на панелі завдань, і клацніть правою кнопкою миші параметр File Explorer у меню, що відкриється. У контекстному меню виберіть Властивості.

Відкриється вікно Властивості на вкладці Ярлик. На цій вкладці є поле під назвою Ціль, яке можна редагувати. Вставте наступне в цільове поле та натисніть Застосувати. Закрийте всі вікна Провідника файлів, а потім клацніть піктограму Провідника файлів на панелі завдань. Він відкриється або для цього комп’ютера, або для швидкого доступу, незалежно від ваших налаштувань.

explorer.exe

Ми згадували, що цей маленький трюк має обмеження. Він працює лише через піктограму на панелі завдань. Інші ярлики, які відкривають Провідник файлів, відкриють цей комп’ютер або швидкий доступ. Ви можете спробувати замінити інші ярлики, які відкривають Провідник файлів, але не всі ярлики можна замінити або відредагувати цільові папки.

  Надсилайте iMessages із Windows, Android та інших