Як встановити мінімальний і максимальний рівні автоматичної яскравості на iOS

Автоматична яскравість є основною функцією більшості смартфонів. Вам буде важко знайти телефон, який не має датчика освітленості, який використовує телефон для визначення кількості світла в кімнаті та регулювання яскравості екрана. На iOS автоматична яскравість працює так само, як і на будь-якому іншому пристрої чи ОС. Коли ви перебуваєте в погано освітленому приміщенні, автоматична яскравість зменшить яскравість екрана. Коли ви перебуваєте на вулиці або в добре освітленому приміщенні, автоматична яскравість збільшить яскравість вашого екрана. На iOS ви можете встановити автоматичні рівні яскравості, щоб вони не опускалися нижче або не перевищували певний поріг.

  Як надсилати GIF-файли у Facebook Messenger [iOS]

Увімкніть автоматичну яскравість на вашому iPhone або iPad. Якщо ви використовуєте iOS 11+, автоматична яскравість знаходиться в налаштуваннях спеціальних можливостей. Якщо ви використовуєте iOS 10 або старішої версії, автоматична яскравість знаходиться в розділі «Дисплей та яскравість» у додатку «Налаштування».

Установіть мінімальний рівень яскравості

Перейдіть до кімнати з тьмяним освітленням і дозвольте автоматичному підвищенню яскравості зменшити яскравість вашого екрана. Як тільки це станеться, відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Дисплей та яскравість» або натисніть і утримуйте перемикач яскравості в центрі керування (iOS 11). Збільшити або зменшити рівень яскравості.

Установіть максимальний рівень яскравості

Вийдіть на вулицю або в яскраво освітлену кімнату. Знову ж таки, дозвольте авто-яскравість регулювати яскравість вашого екрана. Як тільки це станеться, відкрийте повзунок яскравості з програми «Налаштування» або з центру керування та встановіть більш відповідний рівень яскравості.

  Як вийти з публічної бета-програми iOS або iPadOS

Це все, що вам потрібно зробити. Функція автоматичної яскравості тепер запам’ятає мінімальний і максимальний поріг яскравості екрана. Він спробує налаштувати яскравість екрана в межах, які ви встановили. Це функція iOS, яка вчиться з уподобань користувачів. Коли ви вручну змінюєте рівень яскравості з увімкненою автоматичною яскравістю, ОС розуміє, коли ваш екран занадто тьмяний або занадто яскравий, щоб вам було зручно користуватися. Коли він знає, де провести лінію, він використовує це для регулювання яскравості вашого екрана.

Оновити рівень автоматичної яскравості досить легко. Вам потрібно лише налаштувати рівень яскравості з увімкненою функцією, і вона запам’ятає ваші останні налаштування. Ми повинні застерегти вас від встановлення занадто високого рівня автоматичної яскравості для денного світла або добре освітлених кімнат. Ця функція, крім полегшення використання дисплея, також є функцією економії енергії. Якщо встановити занадто високий рівень, а мінімальний рівень також занадто високий, економія енергії може стати незначною.

  Спробуйте відкласти телефон під час їжі [iOS]

Якщо ви налаштовуєте яскравість відповідно до проблем із зором, спробуйте використовувати інші спеціальні можливості, створені саме для цієї мети, наприклад кольорові фільтри.