Як встановити максимальну частоту кадрів у драйверах NVIDIA

| | 0 Comments| 11:42 PM
Categories:

На початку 2020 року NVIDIA випустила нові драйвери GeForce з дуже затребуваною функцією. Тепер ви можете обмежувати частоту кадрів вашого ПК — для всіх ігор на вашому ПК або лише для певних ігор. Ось як.

Чому ви хочете обмежити свій FPS?

Ця функція особливо корисна на ігрових ноутбуках Windows з обладнанням NVIDIA, оскільки ви можете зупинити роботу графічного процесора настільки швидко, наскільки це можливо. Це заощадить заряд батареї та зменшить споживання тепла, дозволяючи грати довше, коли ви не від розетки.

Ви також можете знайти ковпачок для зменшення розривів екрана в іграх. Ви можете спробувати встановити максимальний FPS на частоту оновлення вашого дисплея, якщо у вас немає монітора з підтримкою G-Sync або FreeSync зі змінною частотою оновлення. Панель керування NVIDIA також каже, що ця функція може «[reduce] затримка системи в певних сценаріях».

  Додайте плаваючу кнопку на екран, щоб твітнути з будь-якого додатка

Як встановити максимальний FPS для всіх ігор

Ця функція вбудована в панель керування NVIDIA. Щоб відкрити його, клацніть правою кнопкою миші на робочому столі Windows і виберіть «Панель керування NVIDIA».

(Якщо ви не бачите цього пункту меню, ймовірно, у вас не встановлені драйвери NVIDIA.)

Виберіть «Керування параметрами 3D» у розділі «Налаштування 3D» у лівій частині вікна панелі керування NVIDIA.

Щоб контролювати максимальну частоту кадрів для всіх програм на вашому ПК, переконайтеся, що вибрано вкладку «Глобальні налаштування».

У списку налаштувань поставте прапорець праворуч від «Макс. частота кадрів». За замовчуванням цей параметр вимкнено, а максимальна частота кадрів не встановлена.

  Як транслювати з VLC Player на Chromecast

Щоб встановити максимальну частоту кадрів, виберіть «Увімк.» і виберіть максимальну кількість кадрів в секунду (FPS).

Натисніть «Застосувати» внизу вікна, щоб зберегти налаштування.

Як керувати максимальною частотою кадрів для певних ігор

Ви також можете контролювати максимальну частоту кадрів для окремих програм. Натисніть вкладку «Налаштування програми» у верхній частині списку налаштувань. У розділі «Виберіть програму для налаштування» виберіть програму, якою хочете керувати.

Якщо гра не відображається у списку, ви можете натиснути «Додати» та вказати її файл .exe.

Знайдіть опцію «Макс. частота кадрів», натисніть її та виберіть потрібне налаштування. За замовчуванням для кожної гри встановлено значення «Використовувати глобальні налаштування» — вона використовуватиме будь-який параметр, який ви вибрали на вкладці «Глобальні налаштування».

  Як використовувати Google Maps на смарт-годиннику Samsung Galaxy

Однак тут можна вибрати різні параметри. Наприклад, ви можете залишити параметр максимальної частоти кадрів вимкненим на вкладці «Глобальні налаштування» та налаштувати різну максимальну частоту кадрів для кожної гри, яку ви хочете обмежити. Або ви можете встановити максимальну частоту кадрів у всьому світі та звільнити окремі ігри від обмеження. Тобі вирішувати.

Обов’язково натисніть «Застосувати», щоб зберегти налаштування.

Якщо ви не бачите цієї опції, обов’язково оновіть драйвери NVIDIA. Ви можете оновити свої драйвери в Програма GeForce Experience якщо він встановлений, або завантаживши останні драйвери з веб-сайту NVIDIA.

Цю функцію додали в версія 441.87 драйверів NVIDIA GeForce, які були випущені 6 січня 2020 року.