Як встановити зображення профілю в Zoom

Коли справа доходить до відеоконференцій, Zoom є одним із найкращих варіантів на ринку. Не має значення, чи використовуєте ви його вдома чи в офісі, він швидко з’єднає членів вашої команди.

Але вам не потрібно використовувати функцію відео, якщо в цьому немає потреби. Ви можете просто налаштувати зображення профілю та використовувати опцію «лише аудіо».

Додавання фотографії профілю є більш особистим, ніж відображення лише вашого імені під час зустрічі. У цій статті ми покажемо вам, як змінити зображення профілю та деякі інші корисні параметри налаштування.

Додавання зображення профілю Zoom: робочий стіл

Однією із справді чудових переваг Zoom є те, що ви можете персоналізувати свій профіль багатьма способами. Щоб змінити налаштування, вам потрібно буде отримати доступ до свого профілю через веб-портал Zoom. Отже, якщо у вас є готове ідеальне зображення профілю, ось що вам потрібно зробити:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Zoom і виберіть Налаштування.

 • Натисніть «Профіль», ви побачите можливість змінити зображення профілю. Виберіть Змінити.

 • Завантажте потрібне зображення та налаштуйте його, щоб він добре підходив.

 • Ви можете оновити свою сторінку та перевірити своє зображення профілю. Якщо вас не влаштовує, як це виглядає, просто повторіть процес. Або, якщо ви передумаєте мати фотографію профілю Zoom, просто виберіть Видалити.

  Крім того, пам’ятайте, що розмір зображення не повинен перевищувати 2 МБ і мати один із таких форматів: PNG, JPG або GIF.

  На тій же сторінці профілю ви також можете редагувати іншу особисту інформацію. Поруч із зображенням профілю є ваше відображуване ім’я. Ви можете вибрати «Редагувати» у правому верхньому куті екрана та змінити його. Ви також можете змінити свою адресу електронної пошти та змінити тип користувача Zoom.

  Додавання зображення під час розмови

  Коли ви наступного разу під час відеодзвінка Zoom вирішите вимкнути камеру, інші учасники побачать ваше зображення профілю. Але ви також можете додати зображення профілю під час відеодзвінка Zoom.

 • Просто клацніть правою кнопкою миші «Більше» у попередньому перегляді відео та виберіть «Редагувати профіль» .

 • Коли ви зупините відео, ви зможете побачити своє зображення. Опція редагування зображення профілю не завжди з’являється. Іноді ви натискаєте «Більше», щоб знайти опцію «Перейменувати».

 • Додавання зображення профілю Zoom: мобільний

  Якщо ви переважно використовуєте Zoom на своєму мобільному пристрої, виконайте наведені нижче дії, щоб додати зображення профілю:

 • Запустіть програму Zoom.

 • Виберіть «Налаштування».

 • Торкніться свого імені, щоб отримати доступ до свого «Профілю».

 • Торкніться «Фото профілю».

 • Виберіть «Камера» або «Вибрати з фотоальбому» та виберіть потрібне зображення профілю.

 • Вимкнення зображень профілю

  Ви також можете помітити, що на цій зустрічі не відображаються чиїсь фотографії профілю. Це відбувається, коли модератор зустрічі вимкнув цю опцію. Якщо ви модератор, ви можете увімкнути цю опцію на веб-сайті Zoom. Просто виконайте такі дії:

 • Перейдіть до «Налаштування» ліворуч і переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Зустріч» угорі.

 • Прокрутіть униз до “Сховати зображення профілю учасників у зустрічі”. Переконайтеся, що він увімкнено. Якщо це не спрацює, Zoom попереджає, що ця функція доступна лише у версіях 5.0.0 або новіших.

 • Додавання зображення до вашого облікового запису Google для Zoom

  Є чотири способи ввійти у свій обліковий запис Zoom. Ви можете використовувати свою робочу електронну пошту, Facebook, систему єдиного входу або обліковий запис Google. У останньому випадку Zoom автоматично завантажить зображення вашого профілю Google або Gmail як зображення профілю Zoom.

  Якщо у вашому профілі Google немає зображення, ви можете спочатку додати його туди, а потім увійти в Zoom. Таким чином, ви матимете однакове зображення в обох місцях лише за одне завантаження. Ось як можна змінити зображення облікового запису Google:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Gmail.

 • Виберіть Налаштування у верхньому правому куті екрана.

 • У меню виберіть Моє зображення, а потім Виберіть зображення.
 • Завантажте фотографію профілю на ваш вибір.
 • Ви також можете змінити своє зображення профілю Google зі свого мобільного пристрою. Але пам’ятайте, що незалежно від того, де ви внесете ці зміни, вам доведеться трохи почекати, поки вони не застосуються. Але як тільки вони це зроблять, те саме зображення з’явиться в усіх продуктах Google, де б ви не входили за допомогою свого облікового запису.

  Питання що часто задаються

  Zoom – це програма, яка доступна вже давно, але в 2021 році вона використовується більш широко, ніж будь-коли раніше. Якщо ви ще новачок на платформі, ми маємо відповіді на деякі часті запитання прямо тут:

  Моє зображення профілю не відображається на зустрічі. Що відбувається?

  У Zoom дуже легко ввійти, і вам навіть не потрібен обліковий запис, щоб приєднатися до чиєїсь зустрічі. Якщо ви натиснули посилання, щоб приєднатися до чиєїсь зустрічі, ви, ймовірно, не ввійшли в систему. Якщо зображення вашого профілю не відображається, вам потрібно перейти до програми Zoom або у веб-переглядачі, увійти, а потім приєднатися до зустрічі з ідентифікатором зустрічі (який мав бути надісланий вам у запрошенні).

  Також пам’ятайте, що адміністратори наради Zoom мають великий контроль над тим, що ви можете робити під час зустрічі. Це означає, що вони, можливо, вимкнули можливість показу зображень профілю під час зустрічі. Якщо ви впевнені, що увійшли в правильний обліковий запис, це, ймовірно, причина, чому ви не бачите зображення свого профілю. Щоб підтвердити, створіть власну зустріч і подивіться, чи з’являється зображення вашого профілю.

  Мені взагалі потрібна фотографія профілю?

  Хоча це не є абсолютно обов’язковим, це може бути чудовим активом з багатьма перевагами. По-перше, залежно від типу зустрічі, на якій ви перебуваєте, зображення профілю може стати чудовою заміною вимкнення камери. Коли ви говорите, відображатиметься зображення вашого профілю, що робить його більш привабливим і дозволить іншим бачити, з ким вони розмовляють.

  Чи можу я видалити своє зображення профілю?

  Будьте обережні, якщо ви оновлюєте зображення свого профілю під час зустрічі; немає можливості змінити це під час зустрічі (тому переконайтеся, що ви вибрали зображення, яке вам комфортно, щоб усі дивилися деякий час).

  Щоб видалити своє зображення профілю, це потрібно зробити з веб-переглядача. Натисніть «Профіль» у меню зліва, потім натисніть «Редагувати профіль». Торкніться «Видалити» та підтвердіть, щоб позбутися свого зображення.

  Вибір правильного зображення профілю – велика справа

  Скільки зображень профілю у вас є в різних програмах і платформах? Мабуть багато. Коли ви налаштовуєте своє зображення профілю Zoom, вам, можливо, буде цікаво, яке повідомлення воно надсилає?

  Чи достатньо це професійно, чи це занадто серйозно? Або, можливо, краще не замислюватися над цим. Коли ви знайдете потрібне зображення, просто виконайте наведені вище дії та додайте його до свого профілю Zoom.

  Яке зображення, на вашу думку, має бути в профілі Zoom? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.