Як встановити відеодверний дзвінок

Відеодзвінок — це найкращі гаджети для розумного дому, які ви можете мати. Але якщо ви ніколи раніше не встановлювали жодного дверного дзвінка, фактична установка може здатися дещо складною. Це досить простий процес встановлення — ми розповімо вам.

Основи

Для цього посібника ми встановимо Nest Hello. Кожен відеодверний дзвінок відрізняється, але вони мають більшу частину схожості. Вам знадобиться викрутка, дриль, плоскогубці, а також для відключення живлення, якщо ви встановлюєте дротовий дверний дзвінок. Деякі відеодверні дзвінки можуть дзвонити в дзвінок вашого дому, тому вам також може знадобитися знайти свою коробку дзвінка.

Звичайно, ви можете заплатити професіоналу, щоб він встановив дверний дзвінок, але ми покажемо вам, як це зробити самостійно.

Вимкніть живлення

Якщо ваш відеодзвінок працює з електропроводкою вашого будинку, перше, що ви повинні зробити, це вимкнути живлення в коробці автоматичних вимикачів. Якщо ви не впевнені, який вимикач керує вашим дверним дзвінком, ви можете спробувати перемикачі, розташовані поруч із вашим дверним дзвінком і поруч із дзвінком. Після того, як ви включите вимикач, спробуйте подзвонити у двері. Коли він не працює, ви йдете правильно.

Знайдіть Chimebox

Якщо ваш відеодверний дзвінок може дзвонити в дзвінок вашого будинку, зазвичай він поставляється з коробкою, яка підключається до вашого дзвінка, щоб досягти цього. Спочатку знайдіть коробку з дзвінком і вийміть її. Потім знайдіть два дроти, що ведуть до гвинтів, позначених «транс» (для трансформатора) і «передній» (або «задній», якщо це другий дверний дзвінок).

  Чому ми більше не можемо рекомендувати Wink Hubs

Залежно від вашого обладнання, ви зробите одну з двох речей. За допомогою Nest Hello вам слід видалити наявні дроти, приєднати їх до гнізд для кабелю аксесуарів дзвінків, а потім підключити два оголені дроти до гвинтів.

За допомогою іншого обладнання для дзвінків ви від’єднаєте два дроти від їхніх клем і скрутите їх разом із проводами відеодверного дзвінка, а потім знову під’єднаєте їх до клем.

Коли ви під’єднаєте дроти, вставте обладнання в будь-яку порожню порожнину, яку ви знайдете. Але переконайтеся, що ви не заважали ударам, які б’ють металеві прути, щоб дзвонити.

Встановіть кришку коробки дзвінків і перейдіть до дверного дзвінка.

Установка дверного дзвінка

Щоб встановити новий відеодзвінок, спершу потрібно видалити наявну кнопку дверного дзвінка. Як правило, два гвинти утримують стандартний дверний дзвінок на місці. Зніміть їх, обережно потягніть кнопку зі стіни, а потім від’єднайте домашню проводку від дверного дзвінка.

Акуратно потягніть за проводку. Якщо ви відчуваєте, що можна витягнути додатковий дріт зі стіни, зробіть це обережно. Додаткова слабина може стати в нагоді в наступних кроках.

Наступний крок – прикріпити монтажний кронштейн до вашого будинку через проводку дверного дзвінка. Якщо ваша проводка є кутовою, ваш дверний дзвінок може мати кутовий кронштейн, щоб пояснити це. Прикріпіть його до монтажного кронштейна.

  Як встановити спеціальний шаблон за замовчуванням у PowerPoint

Далі, монтажний кронштейн до стіни з відкритими проводами дверного дзвінка, що проходять через нього. Знайдіть отвори для шурупів у монтажному кронштейні та позначте їх олівцем. Зніміть кронштейн і просвердлите направляючі отвори в місцях, які ви позначили. Потім поверніть монтажний кронштейн і прикрутіть його до стіни. Якщо ваш дверний дзвінок працює від батарейок і не використовує проводку, але проводка існує, вам слід заклеїти їх скотчем і закрити кришкою, щоб захистити їх від елементів. Потім якомога щільніше вставте їх у стіну.

Тепер, коли ваш кронштейн встановлений, вам потрібно буде приєднати електропроводку вашого будинку до відеодверного дзвінка. Кожен виробник підходить до цього по-різному, але зазвичай це включає в себе якийсь міст, який проходить між проводами вашого будинку та дверним дзвінком. У випадку Nest Hello це затискачі, схожі на коробку Chime. Вони ковзають на дроти будинку, поки ви не відчуєте клацання. Потім вставте додатковий дріт в простір за монтажним кронштейном. Якщо вони не підходять, вам може знадобитися зняти монтажний кронштейн і використовувати дриль, щоб створити додатковий простір.

Далі прикріпіть проводку моста до відеодверного дзвінка. Для більшості дверних дзвінків це два термінали на задній панелі. Можливо, вам знадобиться обмотати проводку навколо них, або, як у Nest Hello, це можуть бути затискачі, які ви просунете під гвинти.

  Чи варто купувати 13-дюймовий MacBook Pro (2020)?

Коли все під’єднано, настав час закріпити дверний дзвінок на монтажний кронштейн. За допомогою Nest Hello ви спочатку вставте верхню частину на місце, а потім натисніть нижню частину, доки не почуєте, як вона фіксується на місці. Для інших дверних дзвінків можуть знадобитися гвинти, щоб з’єднати їх із кронштейном. Для цього зазвичай знадобиться гвинт безпеки, і ваш дверний дзвінок, швидше за все, був із потрібним гвинтом.

Тепер знову увімкніть живлення та перевірте дверний дзвінок. Зазвичай він повинен відразу ж загорітися, щоб означати, що він готовий до з’єднання з пов’язаною програмою. Ви також можете перевірити кнопку, щоб перевірити, чи правильно вона дзвонить у домашній дзвінок (якщо можна).

Все, що залишилося зробити, це завантажити програму, наприклад Nest for Android або iOS, і пройдіть процес налаштування.

Якщо дверний дзвінок не працює, вам слід вимкнути живлення та перевірити дроти на задніх дверних дзвінках і на коробці дзвінка на наявність хорошого з’єднання. Якщо це не допомогло, зверніться до виробника дверного дзвінка, щоб отримати додаткові кроки з усунення несправностей.

Коли все запрацює, ви можете розглянути питання про налаштування зон активності, щоб ви не отримували сповіщень, коли повз проїжджає автомобіль. Якщо у вас такий розумний дисплей, як Nest Hub або Ехо Шоу, ви можете розглянути можливість активації будь-яких навичок, які дозволяють їм працювати з вашим дверним дзвінком.