Як вставити PDF-файл у Microsoft PowerPoint

| | 0 Comments| 4:23 PM
Categories:

PDF-документ наповнений різним вмістом, включаючи текст або зображення, які ви можете імпортувати в інше місце. Якщо ви створюєте презентацію Microsoft PowerPoint, ви можете вставити PDF-документ, виконавши ці дії.

Перш ніж ми почнемо, ви повинні знати про два способи, як це зробити. По-перше, ви можете зробити знімок екрана вашого PDF-документа і вставити його як зображення. Крім того, ви можете вставити PDF-файл як об’єкт із посиланням на документ, щоб ви могли відкрити його під час презентації.

Вставлення знімка екрана PDF-документа

Перший варіант, зробити знімок екрана, можна зробити вручну, але в самому Microsoft PowerPoint є можливість створити знімок екрана.

Щоб скористатися цим, вам потрібно відкрити як PDF-документ, так і презентацію Microsoft PowerPoint. Почніть із PowerPoint, а потім натисніть вкладку «Вставка» на стрічці.

  Як завантажити додатки та ігри збоку на свій Oculus Quest

Перш ніж переходити на PowerPoint, переконайтеся, що ви прокрутили документ PDF до точки, яку потрібно зробити.

На вкладці «Вставка» натисніть кнопку «Знімок екрана» в розділі «Зображення».

Скріншот» width=”644″ height=”344″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);” onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”>

Це відкриє мініатюри кожного відкритого вікна.

Натисніть на мініатюру, яку ви бачите. показує ваш відкритий PDF-документ, щоб вибрати його.

Цей процес потім вставить знімок екрана вашого відкритого вікна PDF-документа в презентацію PowerPoint. Звідси ви можете обрізати знімок екрана, змінити його розмір та розташувати.

Крім того, ви можете натиснути кнопку «Відрізання екрана» в меню параметрів «Знімок екрана». Як і інструмент для вирізання в Windows 10, це дозволить вам зробити частковий знімок екрана вашого PDF-документа. Це може бути корисно, наприклад, якщо ви хочете скопіювати конкретне зображення або блок тексту.

Натисніть Вставка > Знімок екрана > Відрізання екрана, щоб зробити частковий знімок екрана та вставити його у свою презентацію PowerPoint» width=”638″ height=”404″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<div style=

Використовуйте мишу, щоб вибрати область навколо вашого часткового знімка екрана. PowerPoint автоматично вставить це у вашу презентацію, як тільки ви виберете область.

Вставлення PDF-документа як об’єкта

Якщо ви вставите PDF-документ як знімок екрана, ви побачите вміст лише однієї сторінки. Замість цього ви можете вставити PDF-документ як об’єкт, який діє як посилання на документ, що дозволить вам посилатися на документ PDF в окремому місці під час презентації PowerPoint.

Для цього натисніть вкладку «Вставка» на стрічці, а потім виберіть кнопку «Об’єкт» у розділі «Текст».

Щоб вставити посилання на PDF-документ у PowerPoint, натисніть Вставити > Об’єкт» width=”924″ height=”562″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>У меню вибору “Вставити об’єкт” виберіть “Створити з файлу”, а потім натисніть “Огляд”, щоб вибрати ваш збережений PDF-документ.</p>
<div style=

Переконайтеся, що ваш PDF-документ закритий, перш ніж вибрати його, інакше буде згенерована помилка.

Потім знайдіть і виберіть збережений PDF-документ за допомогою вікна Провідника, перш ніж двічі натиснути «ОК», щоб вставити його у свою презентацію.

PDF-документ відобразиться як об’єкт. Потім ви можете змінити його розмір і розмістити у відповідному місці.

Подвійне клацання об’єкта PDF запустить його у вибраному PDF-читачі. Це працюватиме в режимі редагування та під час самої презентації, коли ви можете звернутися до свого PDF-файлу, перш ніж повернутися до основної презентації.