Як вставити форму Google в електронний лист

Якщо ви не використовуєте або не хочете використовувати масову розсилку, як-от Mailchimp, ви можете створювати потужні інтерактивні електронні листи самостійно з мінімальними зусиллями. Якщо ви щось рекламуєте чи рекламуєте, додавання опитування, вікторини чи форми замовлення в електронний лист може бути дуже ефективним способом спонукати користувача до дії. Цей підручник покаже вам, як вставити форму Google в електронний лист.

Великі поштові служби, такі як Mailchimp, мають власні форми, які ви можете вставити, якщо користуєтесь їх службою. Якщо ви не користуєтеся Mailchimp або іншими службами розсилки, ви можете зробити те ж саме у своїй електронній пошті.

Форми Google стають популярнішими, оскільки вони дуже потужні та дуже добре продумані. Вони безкоштовні у використанні, мають чудовий дизайн і автоматично зрівнюють усі результати для вас. Що стосується маркетингу, то це не набагато легше!

Вставте форму Google в електронний лист

Я буду використовувати Gmail як електронну пошту, але ви можете використовувати будь-який поштовий клієнт для надсилання опитування. Ви можете надіслати його в електронному листі або як посилання. Ви можете лише вставити форму Google у Gmail, але можете надіслати посилання за допомогою будь-якого клієнта електронної пошти.

Один із простих способів обійти це — надіслати документ безпосередньо на вашу адресу Gmail і переслати його до робочої групи, Outlook або груп електронної пошти звідти. Ви також можете опублікувати форму у своїх акаунтах у соціальних мережах для максимального охоплення.

Налаштувати форму Google дуже просто.

 • Відкрийте свій Google Диск і увійдіть.
 • Виберіть Нове у верхньому лівому куті.
 • Виберіть Форма Google.
 • Ви повинні побачити нове вікно з порожньою формою, готовою до заповнення. Дайте їй назву, додайте свої запитання та скористайтеся інструментами дизайну в маленькому меню праворуч, щоб зробити його таким, яким ви хочете. Ви навіть можете додавати зображення та відео за допомогою панелі інструментів у правій частині екрана.

  Виберіть палітру фарб у верхньому правому куті, щоб змінити тему, додати свій логотип як заголовок та змінити стиль шрифту. Налаштувати форму, щоб вона відповідала вашому бренду або виглядала саме так, як ви хочете. Потім скористайтеся маленьким значком ока для попереднього перегляду форми, щоб побачити, чи потребує вона коригування.

  Після завершення виберіть значок гвинтика у верхній частині та поставте прапорець біля пункту Збирати адреси електронної пошти. Ви також можете налаштувати інші функції форми зі спливаючого вікна Налаштування. Ви також можете ввімкнути параметр “Перегляд підсумкових діаграм і текстових відповідей, щоб швидко побачити відповіді, які надали люди”. Після завершення виберіть Зберегти.

  Тепер натисніть кнопку Надіслати у верхньому правому куті головного вікна форми. Відкриється спливаюче вікно Надіслати форму. Тут ви налаштовуєте електронну пошту навколо форми, щоб вона виглядала добре, містила ефективний заклик до дії та залучала людей до її заповнення. Обов’язково поставте прапорець «Включити форму в електронну пошту», щоб вставити форму в електронний лист.

  Все, що вам потрібно зробити, це додати адресу електронної пошти одержувача та натиснути Надіслати. Вас запитають, чи хочете ви бачити відповіді. На вашому Диску буде створено таблицю Google, у якій будуть зібрані всі відповіді у вашій формі, щоб ви могли перевірити.

  Ви також можете отримувати сповіщення електронною поштою, коли хтось заповнив форму. Це сповіщення не повідомить вам, що вони відповіли, лише те, що вони відповіли.

  Розміщення форми Google у соціальних мережах

  Окрім вбудовування форми Google у електронний лист, ви також можете поділитися нею через соціальні мережі. Якщо ви рекламуєте бізнес або підприємство, вам потрібно якомога більше охоплення, тому це необхідно. Це також дуже просто зробити.

  Створіть форму, як описано вище, але замість того, щоб поставити прапорець «Включити форму в електронну пошту», ви залишите його порожнім. Потім виберіть Facebook або Twitter із сірих значків у полі Надіслати форму, щоб додати форму до цих мереж.

  Якщо ви хочете поділитися ним деінде, отримайте посилання на вкладці в полі Надіслати форму та опублікуйте посилання всюди, де ви хочете, щоб форма відображалася. Він з’явиться просто як посилання, але відкриє форму на власній сторінці веб-переглядача й зібере відповіді так само, як електронний лист.

  Форми Google підходять до тієї ж форми, що й Google Таблиці та Презентації. Він простий у використанні, але потужний у своєму виконанні. Він також безперебійно працює з іншими продуктами Google, щоб забезпечити легкість роботи та дає змогу будь-кому реалізувати свою компанію дійсно ефективним способом. Поки ви можете придумати цікаву вікторину чи опитування та переконати людей відповісти, все інше легко!

  Отримайте посилання на свою форму Google

  Мабуть, найкорисніше, що потрібно знати, це як отримати посилання на форму Google. Це дає змогу ділитися або вставляти документ практично будь-де.

  Щоб отримати посилання; виконайте ті самі інструкції, що й вище, щоб надіслати його електронною поштою:

 • Натиснувши кнопку «Надіслати», перейдіть до опції «Надіслати через» на екрані.
 • Торкніться параметра вставки (<>), розташованого у верхньому правому куті меню параметрів
 • Натисніть на Копіювати або скористайтеся командою клавіатури Ctrl + C або Cmd + C (Mac) після виділення
 • Використовуйте Ctrl + V або Cmd + V (Mac), щоб вставити його в потрібний вміст
 • Отримати посилання дуже легко, і це чудовий простий спосіб поділитися своєю формою Google.

  Доступ до відповідей

  Після надсилання форми Google ви завжди можете знову ввійти в систему, щоб перевірити відповіді. Відкривши форму, перейдіть до верхньої частини сторінки з параметрами: «Запитання» та «Відповіді». Якщо ви використовуєте це опитування або для домашнього завдання свого студента, ви можете регулярно перевіряти «Відповіді».

  Після того, як усі надіслали свої відповіді або ви досягли кінцевого терміну, вам потрібно буде закрити форму. Дотримуючись інструкцій вище, просто вимкніть перемикач «Приймаю відповіді» (із зеленого на сірий). Це гарантує, що ви зможете повернутися до форми пізніше, але ніхто не надасть відповіді, коли ви це зробите.