Як вставити смайли в Photoshop

| | 0 Comments| 10:14 AM
Categories:

Емодзі стали невід’ємною частиною нашого щоденного спілкування. Apple і Google мають власний набір емодзі, і список емоцій, які ви можете висловити за допомогою них, продовжує розширюватися. Починаючи з Windows 10, Microsoft додала простіший спосіб вставки емодзі у вигляді панелі смайлів. Якщо вам коли-небудь знадобилося вставити смайлик у проект дизайну, вам буде приємно дізнатися, що ви можете вставити смайли в Photoshop. Насправді ви можете вставити їх у будь-яку програму Adobe, яка підтримує введення тексту. Ось як.

Вставте смайли в Photoshop

Щоб вставити емодзі в Photoshop, вам потрібно спочатку активувати інструмент введення тексту. Натисніть кнопку зі значком T на панелі інструментів або натисніть клавішу T, щоб увійти в режим введення тексту.

  Як зберегти свої фотографії в безпеці під час зйомки

Коли інструмент введення тексту активний, у вас є можливість вибрати шрифт і розмір шрифту, перш ніж почати вводити текст. Ці елементи керування розташовані на верхній панелі налаштування. Клацніть у спадному меню вибору шрифту та введіть «emoji». Це призведе до появи шрифту emoji із встановлених шрифтів. Виберіть його. Після вибору відкриється панель у програмі зі списком усіх підтримуваних смайлів. Ви можете прокручувати панель і переглянути їх усі.

Якщо інструмент введення тексту все ще активний, перетягніть і намалюйте текстове поле. Двічі клацніть смайлик, який ви хочете використати, щоб вставити його. Як і весь інший текст, ви можете вибрати емодзі та збільшити його розмір. Зі зрозумілих причин ви не можете змінити колір емодзі.

  Як передати вміст із Chrome на ваш Google Home

Ви побачите, що якщо ви додасте інший текстовий шар відразу після вставлення емодзі, або якщо ви зміните шрифт у поточному текстовому шарі, вставлений смайлик зникне. Здається, це обмеження функції, але її легко обійти.

Завжди зберігає емодзі на окремому текстовому шарі. Не змішуйте звичайні буквено-цифрові символи та емодзі. Якщо вам потрібно вставити текстовий шар після вставки шару емодзі, спочатку додайте звичайний порожній шар, перш ніж активувати інструмент введення тексту вдруге. Це дозволить вам змінити шрифт, не втрачаючи емодзі на попередньому шарі введення тексту. Ви можете видалити порожній шар пізніше.

Інші програми Adobe

Якщо ви хочете вставити емодзі в інші програми Adobe, наприклад, в Illustrator, вам знову потрібно буде активувати інструмент введення тексту. Це також дозволить вам вибрати шрифт. Тут ключовим є вибір шрифту. Введіть слово emoji, і воно знайде шрифт emoji, і відкриє панель смайлів, з якої можна вставити смайли.

  Що означає «AFK» і як ви його використовуєте?

Це має працювати як на macOS, так і на Windows 10, а також, можливо, також на Windows 7 та 8/8.1.