Як вставити символи в документи та слайди Google

Categories:

Ви можете вставляти спеціальні символи у свої документи та презентації, не запам’ятовуючи всі ці коди Alt, за допомогою легкого у використанні інструмента вставки символів Google Docs і Slides. Він пропонує безліч символів, символів, символів, мов тощо. Ось як ви можете вставити спеціальні символи у свої документи.

Примітка. Ви не можете вставляти символи безпосередньо в Таблиці Google, але можете скопіювати та вставити їх у клітинку електронної таблиці.

Як вставити спеціальні символи в документи та слайди Google

Вставлення символів у файл — це простий процес, який можна виконати кількома способами. Незалежно від того, чи потрібні вам безглузді емодзі, стрілки або скрипти іншої мови, ви можете досягти цього, вибравши категорію вручну, ввівши в рядку пошуку або намалювавши те, що шукаєте.

  Як вирівняти текст всередині таблиць у Microsoft Word

Перше, що вам потрібно зробити, це відкрити нове Документи Google або Слайди файл, щоб почати.

Крім того, якщо ви використовуєте останню версію Chrome, ви можете ввести «docs.new» або «slides.new» в адресний рядок нової вкладки.

У своєму документі відкрийте меню «Вставка», а потім натисніть команду «Спеціальні символи».

Пошук символів вручну

Якщо ви не маєте на увазі певного символу (або ви не знаєте, як шукати те, що маєте на увазі), ви можете використовувати спадні меню, щоб переглянути безліч доступних символів.

Натисніть друге спадне меню, щоб вибрати категорію. Ви можете вибрати символи, розділові знаки, смайли, скрипти різних мов і навіть різні пробіли. Їх багато, тож будьте готові витратити деякий час на перегляд.

  Як отримати географічне розташування вашої системи зі сценарію Bash

Далі натисніть інше спадне меню, щоб ще більше уточнити символи.

Після того як ви вибрали категорії, все, що вам потрібно зробити, це клацнути символ, який ви хочете вставити у свій файл.

Використовуйте панель пошуку

Якщо ви знаєте, що шукаєте, ви можете скористатися рядком пошуку, розташованим праворуч від спливаючого вікна. Ви можете здійснювати пошук за ключовим словом, описом або значенням Unicode, якщо ви це знаєте.

Використання рядка пошуку може виявитися дещо проблемним, оскільки пошук емодзі з посмішкою не дав очікуваних результатів. Це тому, що воно використовує слово, яке відповідає опису персонажа.

Якщо замість цього ви шукаєте «Посміхається», ви отримаєте більше результатів.

  Як відредагувати швидкий набір в Chrome

Однак пошук символу зазвичай швидший, ніж перегляд усіх меню, щоб знайти його вручну.

Намалюйте свого персонажа для пошуку

Нарешті, якщо обидві ваші спроби знайти потрібний символ або символ виявилися безглуздими, ви можете спробувати функцію малювання, яка дає змогу малювати все, що ви хочете.

Почніть малювати/писати в полі праворуч від вікна, і подібні символи з’являться на панелі зліва. Вам не обов’язково малювати все одним мазком, і ви можете продовжувати додавати до свого малюнка, якщо для цього потрібні кілька жестів.

Коли ви закінчите, натисніть стрілку в нижньому правому куті, щоб скинути вікно та почати малювати наступне.

Якщо ви регулярно використовуєте будь-які з цих символів, ви знайдете їх перше спадне меню в розділі «Останні символи».