Як вставити календар у PowerPoint

Якщо ви створюєте презентацію, яка вимагає від учасників думати про конкретні майбутні дати, календар є природним доповненням. У PowerPoint є кілька різних шаблонів календаря, з яких можна вибрати. Виберіть той, який вам подобається, і скопіюйте потрібний місяць у свою презентацію.

Вставлення календаря в PowerPoint

Відкрийте свою презентацію PowerPoint, виберіть слайд, на якому потрібно розмістити календар, а потім натисніть «Файл».

На панелі ліворуч виберіть «Новий».

У рядку пошуку введіть «календар» і натисніть Enter для пошуку. Перегляньте доступні шаблони та виберіть потрібний. Якщо ви не знайшли те, що вам подобається, ви можете переглянути його Багато доступних шаблонів календарів Office онлайн.

Після вибору з’явиться опис шаблону. Далі й натисніть «Створити».

Календар з’явиться в новій презентації PowerPoint; кожен місяць відображається на іншому слайді. Прокрутіть звичайний вигляд ліворуч і виберіть місяць, який ви хочете використовувати в наявній презентації. У цьому прикладі ми будемо використовувати жовтень.

Клацніть правою кнопкою миші на слайді та виберіть у меню «Копіювати». Крім того, ви можете використовувати комбінацію клавіш Ctrl+C.

Далі поверніться до наявної презентації. Клацніть правою кнопкою миші слайд на панелі звичайного перегляду, куди потрібно вставити календар. У контекстному меню виберіть «Зберегти вихідне форматування» з параметрів «Вставити». Це дозволить фону календаря прийняти тему, яка використовується у вашій презентації.

Крім того, ви можете використовувати комбінацію клавіш Ctrl+V.

Тепер, коли календар вставлено у вашу презентацію, ви можете вибрати кожен день і ввести відповідну інформацію.

Якщо ви хочете поділитися цією презентацією з відповідними учасниками, щоб вони могли бути в курсі важливих дат, натисніть кнопку «Поділитися» у верхньому правому куті екрана.

Вам буде запропоновано вибрати метод, яким ви хочете поділитися. У цьому прикладі ми поділимося нею як презентацією PowerPoint.

Після вибору ваш поштовий клієнт за замовчуванням відкриється з уже вкладеним документом. Введіть електронні адреси одержувача та натисніть надіслати.