techukraine.net techukraine.net Як вони працюють та їхній вплив на мережу

Як вони працюють та їхній вплив на мережу

| | 0 Comments| 9:49 AM
Categories:

Сповіщення про прочитання LinkedIn впливають на ваш підхід до мережі. Прочитайте далі, щоб дізнатися, що це таке, а також зрозуміти, як вони працюють.

Перше, що ви очікуєте після надсилання тексту WhatsApp, це дві сині галочки. чому Тому що це дає впевненість, що ваш текст прочитають. Цей блог багато в чому пов’язаний із ним, тому що тут ми поговоримо про сповіщення про прочитання в LinkedIn. LinkedIn — це універсальна та бізнес-орієнтована платформа.

Цей обширний сайт містить більше ніж 930 мільйонів користувачів. Цих цифр достатньо, щоб виправдати його популярність і значимість. LinkedIn постійно вдосконалюється та додає нові функції як професійний портал для кращої взаємодії з користувачем.

Сповіщення про прочитання є однією з тих функцій, які LinkedIn пропонує своїм користувачам. Основна мета цієї функції – покращити обмін повідомленнями та спростити роботу в мережі. Але не всі можуть знати про його силу. Отже, у цьому блозі ми допоможемо вам ближче зрозуміти функцію сповіщень про прочитання LinkedIn і дізнатися про її переваги та недоліки.

Важливість сповіщення про прочитання в онлайн-спілкуванні

Повідомлення про прочитання, безумовно, принесли революцію у віртуальне спілкування. Більшість людей у ​​всьому світі віддають перевагу текстовим повідомленням, ніж телефонним дзвінкам. Текстові повідомлення роблять розмову легкою та доступною. Крім того, сповіщення про прочитання значно вплинули на спілкування в Інтернеті.

Він інформує користувачів про їхній поточний статус повідомлень. Підписки про прочитання нагадують пов’язки в певний час, особливо коли ви поділилися чимось терміновим або важливим. Ця функція дозволяє відправнику знати, чи читає одержувач його повідомлення чи ні. Отже, вони можуть зробити будь-які подальші кроки, якщо це необхідно.

Як функціонують квитанції про прочитання LinkedIn?

Сповіщення про прочитання за замовчуванням увімкнено в LinkedIn. Робота сповіщень про прочитання LinkedIn відрізняється від інших сайтів соціальних мереж. У той час як інші сайти соціальних мереж показують подвійні галочки, сині галочки або побачили, LinkedIn має унікальну концепцію.

  11 найкращих програм для продажу одягу онлайн

LinkedIn показує сіру галочку, коли ваш текст надсилається одержувачу. Інші люди можуть бачити ваше міні-зображення профілю в правій частині екрана, коли ви відкриваєте та читаєте пряме повідомлення.

Крім того, користувачі також можуть контролювати індикатор набору тексту за допомогою сповіщень про прочитання. Іншими словами, коли ви ввімкнете сповіщення про прочитання, користувачі бачитимуть індикатор введення тексту, коли ви надсилаєте повідомлення або відповідаєте. З іншого боку, коли ви вимикаєте сповіщення про прочитання, користувачі не можуть ні знати, чи ви прочитали їхній текст, ні бачити індикатор набору тексту.

Однак є кілька винятків, які ви повинні знати про сповіщення про прочитання LinkedIn:

 • Навіть якщо ваші сповіщення про прочитання в LinkedIn увімкнено, це не застосовуватиметься, доки ви не приймете запит на повідомлення.
 • Linkedin відображає сповіщення про прочитання та індикатори введення лише для прямих повідомлень, а не для повідомлень InMail.

Загалом роботу сповіщень про прочитання LinkedIn легко зрозуміти, як і інші сайти: критична різниця та кілька очікувань.

Увімкніть/вимкніть сповіщення про прочитання в LinkedIn

Безсумнівно, сповіщення про прочитання LinkedIn є корисною функцією. Але це не для всіх. Сповіщення про прочитання опосередковано спонукають до відповіді, і стає важко уникнути певних повідомлень.

На щастя, LinkedIn розуміє поведінку користувача. Таким чином, ви можете швидко вмикати та вимикати цю функцію. Ось кроки, якщо вам цікаво, як вимкнути або ввімкнути функцію сповіщень про прочитання LinkedIn.

Кроки, щоб увімкнути/вимкнути сповіщення про прочитання Linkedin в Інтернеті

Крок 1. Увійдіть у свій обліковий запис LinkedIn у веб-браузері.

Крок 2 – Натисніть «Я» у верхній частині сторінки.

Крок 3 – Тепер виберіть Налаштування та конфіденційність.

  5 менш відомих дивовижних пропозицій AWS

Крок 4. Натисніть «Конфіденційність даних».

Крок 5. Потім виберіть «Сповіщення про прочитання та індикатори введення» в розділі «Повідомлення».

Крок 6 – Тепер виберіть потрібний варіант.

Кроки, щоб увімкнути/вимкнути сповіщення про прочитання LinkedIn на телефоні

Крок 1. Запустіть програму LinkedIn і за потреби увійдіть.

Крок 2. Торкніться значка свого профілю у верхньому лівому куті.

Крок 3. Виберіть «Налаштування» та натисніть «Конфіденційність даних».

Крок 4. Тепер у розділі «Повідомлення» виберіть «Повідомлення про прочитання та індикатори введення».

Крок 5. Використовуйте перемикач, щоб внести потрібні зміни.

Вплив підтвердження прочитання

Сповіщення про прочитання є життєво важливими для онлайн-спілкування та спілкування, особливо на таких платформах, як Linkedin. Як ми знаємо, LinkedIn є професійним порталом. Як наслідок, для допомоги стає важливо розуміти поведінку протилежної особи в повідомленнях і сповіщеннях про прочитання.

Мережа має вирішальне значення для розвитку та отримання максимальної віддачі від LinkedIn. Сповіщення про прочитання допомагають вам дізнатися, чи ваш зв’язок прочитав ваш текст, і отримати цінну інформацію про їхню зацікавленість та інтерес до ваших повідомлень.

Крім того, сповіщення про прочитання також дають змогу вимірювати реакцію ваших з’єднань і покращувати подальші заходи та підходи. Незважаючи на те, що сповіщення про прочитання дають таку велику силу користувачам, воно все ж має кілька недоліків. Ось переваги та недоліки використання сповіщень про прочитання.

Переваги сповіщень про прочитання

 • Покращений зв’язок – сповіщення про прочитання надають підтвердження в реальному часі, коли повідомлення прочитано. Такий підхід допомагає вам налагодити ефективне спілкування та зменшити припущення.
 • Покращений зв’язок – якщо знати, що ваше повідомлення прочитали, ви дізнаєтесь про їхній інтерес і зміцните впевненість, щоб продовжувати подальші дії та налагоджувати значущі професійні стосунки.
 • Своєчасні подальші дії – за допомогою сповіщень про прочитання ви можете краще зрозуміти свої зв’язки. Завдяки цьому ви можете швидко відповідати на їхні повідомлення, що збільшує ваші шанси скористатися можливістю.
 • Відстеження повідомлень – сповіщення про прочитання допомагають відстежувати доставку та читати статус ваших повідомлень. Це цінна інформація, оскільки вона допомагає вам дізнатися про ефективність вашого охоплення та покращити комунікаційні стратегії.
 • Професійний етикет – Ви можете знати, чи хтось із зв’язків прочитав ваше повідомлення, за допомогою сповіщень про прочитання. Це допомагає вам уникнути непотрібних подальших дій, що покращує ваш професійний етикет.
 •   Битва за найкраще програмне забезпечення для обслуговування клієнтів [2023]

  Недоліки використання підтвердження прочитання

 • Занепокоєння щодо конфіденційності – деякі користувачі можуть почуватися незручно, знаючи, що їхні дії можна відстежувати. Отже, це викликає занепокоєння щодо конфіденційності та обмежує взаємодію та повідомлення.
 • Тиск, щоб відповісти – квитанції про прочитання змушують одержувачів відповідати швидко, що може бути неможливим для зайнятих людей.
 • Неправильне тлумачення – видимість сповіщень про прочитання може викликати занепокоєння у протилежної особи, оскільки текст прочитано, але вона не отримала жодної відповіді. Такий підхід створює ймовірність неправильного тлумачення та непорозуміння між двома людьми.
 • Відсутність сповіщень про прочитання від інших – хоча ви ввімкнули сповіщення про прочитання, це не є важливим, навіть якщо це зробили інші. Це призводить до одностороннього спілкування та потенційного розчарування, коли ви не отримуєте таке ж підтвердження.
 • Висновок

  Сповіщення про прочитання LinkedIn є типовою функцією економії часу. Ця функція допомагає вам знати, де вам слід покращити спілкування. Ви можете зрозуміти, хто зацікавлений у спілкуванні та як отримати більше відповідей. Сповіщення про прочитання допомагають вам налагодити більш справжні зв’язки, оскільки ви можете стежити за повідомленнями та ігнорувати їх.

  У цьому блозі ми обговорили кроки, щоб увімкнути та вимкнути функцію сповіщень про прочитання LinkedIn, яка, безсумнівно, допоможе вам покращити вашу подорож LinkedIn.

  Далі перевірте, як приховати свій профіль LinkedIn!