Як ви можете видалити свій обліковий запис Xbox

Categories:

Xbox — ігровий бренд, запущений Microsoft. Компанія має продукти, включаючи п’ять ігрових консолей, програмне забезпечення (ігри), потокові сервіси, мережу Xbox і Xbox Game Studios. Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до облікового запису Xbox, вам слід мати обліковий запис Microsoft, оскільки Xbox є однією зі служб, які надає Microsoft. Ви користувач Xbox і цікавитесь, як видалити обліковий запис Xbox або видалити обліковий запис Xbox, не видаляючи обліковий запис Microsoft? Залишайтеся з нами до кінця. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який розв’яже всі ваші сумніви та запитання щодо цього, наприклад, як видалити свій профіль Xbox в Інтернеті чи видалити облікові записи Xbox. Отже, почнемо!

Як ви можете видалити свій обліковий запис Xbox

Ви можете видалити обліковий запис Xbox у меню Параметри облікового запису. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально вивчити кроки, демонструючи те саме, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Як ви можете видалити свій профіль Xbox в Інтернеті?

Якщо ви хочете видалити свій профіль Xbox, виконайте наведені нижче дії, щоб видалити свій профіль Xbox в Інтернеті.

1. Натисніть кнопку Xbox на контролері Xbox, щоб відкрити головне меню.

2. Виберіть Налаштування.

3. Тепер виберіть Обліковий запис у меню Налаштування.

4. У меню параметрів облікового запису виберіть Видалити облікові записи.

5. Виберіть потрібний профіль, який потрібно видалити, і виберіть опцію «Видалити». Ваш обліковий запис Xbox буде видалено з консолі Xbox.

Як ви можете видалити свій обліковий запис Xbox?

Припустімо, ви хочете з будь-якої причини видалити свій обліковий запис Xbox і думаєте, який спосіб є найпростішим. Ось інструкція, як це зробити простими кроками.

  Скільки мені потрібно кожного місяця?

1. Натисніть кнопку Xbox на контролері Xbox, щоб відкрити головне меню.

2. Виберіть Налаштування > Обліковий запис.

3. Потім виберіть Видалити облікові записи.

4. Виберіть потрібний профіль, який потрібно видалити, і виберіть опцію «Видалити».

Ваш обліковий запис Xbox буде видалено з консолі Xbox.

Чи обліковий запис Xbox такий самий, як обліковий запис Microsoft?

Ні. Диференціація така:

  • Обліковий запис Microsoft – це обліковий запис для одного користувача, який використовується користувачами Microsoft для керування та використання служб і програмного забезпечення Microsoft, як-от Xbox Live, Skype, Windows, Bing, Microsoft Office, OneDrive тощо.
  • З іншого боку, обліковий запис Xbox або Xbox Live — це обліковий запис онлайн-ігор для кількох гравців, який використовується геймерами для гри в онлайн-ігри. Крім того, обліковий запис Xbox потрібен для трансляції ігор, досягнень, спілкування з друзями та покупок у грі.

Якщо ви хочете створити обліковий запис Xbox, у вас повинен бути обліковий запис Microsoft. Ось чому облікові записи Xbox і Microsoft не однакові.

Чи можна видалити обліковий запис Xbox з облікового запису Microsoft?

Так, ви можете видалити обліковий запис Xbox із консолей Xbox One або Xbox 360, виконавши прості кроки. Але видалення облікового запису Xbox Live з консолі Xbox не видаляє його та не видаляє з облікового запису Microsoft. Усі ваші ігрові дані, як-от рейтинг у багатокористувацькій грі чи покупки в грі, не видаляються. Він доступний у вашому обліковому записі Microsoft. Єдиний спосіб видалити обліковий запис Xbox з облікового запису Microsoft – остаточно видалити обліковий запис Microsoft.

Чи можна видалити обліковий запис Xbox, не видаляючи обліковий запис Microsoft?

Ні. Ви можете видалити свій обліковий запис Xbox зі своїх консолей Xbox. Після цього ви не зможете бачити цей обліковий запис Xbox на консолі. Але ви не можете остаточно видалити свій обліковий запис Xbox, не видаливши обліковий запис Microsoft. Це пояснюється тим, що обліковий запис Xbox є службою Microsoft, до якої ви маєте доступ через обліковий запис Microsoft. У ньому зберігаються всі ваші внутрішньоігрові покупки, і всі ваші ігрові дані, як-от ваш ранг у багатокористувацькій грі або внутрішньоігрові покупки, не видаляються й залишаються доступними у вашому обліковому записі Microsoft. Отже, якщо ви хочете назавжди видалити свій обліковий запис, ви повинні видалити свій обліковий запис Microsoft, що також є простим процесом.

Як видалити обліковий запис Xbox із програми для телефону?

Мобільна програма Xbox дозволяє підключати консолі, а також керувати всіма іграми та даними в грі з самої програми. Крім того, ви можете спілкуватися зі своїми друзями-геймерами через цю програму, але з певних причин, якщо ви хочете видалити свій обліковий запис Xbox із програми Xbox, ось інструкція:

  Як зробити ваш Google Home тихіше вночі

1. Відкрити Програма Xbox на вашому смартфоні Android.

2. Натисніть на профіль вкладка з нижнього правого кута.

3. Потім торкніться значка налаштувань у верхньому правому куті.

4. У меню налаштувань проведіть пальцем униз і торкніться опції ВИХІД.

Ось як ви можете легко видалити обліковий запис Xbox із мобільної програми Xbox простими кроками.

Як можна назавжди видалити обліковий запис Xbox?

Якщо ви хочете остаточно видалити свій обліковий запис Xbox із серверів Microsoft, вам потрібно видалити свій обліковий запис Microsoft. Ось посібник із інструкціями щодо остаточного видалення облікового запису Xbox.

Примітка. Облікові записи Microsoft не видаляються негайно, але Microsoft надає вам 60 днів, щоб переглянути своє рішення та повторно активувати обліковий запис.

1. Відвідайте офіційний сайт Xbox в будь-якому браузері.

2. Натисніть значок «Увійти» у верхньому правому куті, щоб увійти до свого облікового запису за допомогою облікових даних.

3. Натисніть піктограму зображення профілю > Мій обліковий запис Microsoft.

5. Клацніть опцію Ваша інформація на верхній панелі навігації.

6. Прокрутіть униз і натисніть опцію Закрити обліковий запис.

7. Прочитайте всі інструкції та натисніть «Далі».

8. Позначте всі прапорці, щоб підтвердити, що ви перевірили всі найпоширеніші наслідки закриття облікового запису.

9. Виберіть потрібну причину, чому ви хочете закрити обліковий запис Microsoft, а потім натисніть «Позначити обліковий запис для закриття».

Як довго обліковий запис Xbox може бути неактивним?

Обліковий запис Xbox може бути неактивним протягом 2 років. Після цього він буде автоматично дезактивований. Корпорація Майкрософт прагне завадити вам оплачувати послуги, якими ви не користуєтеся, і щоб ви отримали максимальну віддачу від своїх підписок на Xbox. Передплатникам Xbox Live або Xbox game pass, які не користувалися своїми обліковими записами протягом 12 місяців, корпорація Майкрософт нагадує, що у них ще активна підписка. Після цього, через 18 місяців бездіяльності, ви отримаєте ще одне нагадування та зможете скасувати підписку на служби Xbox. Але якщо ви цього не зробите та все ще неактивні, Microsoft припинить повторне виставлення рахунків через 24 місяці бездіяльності. Це означає, що після закінчення поточного терміну з вас не стягуватиметься плата за наступний платіжний цикл, і ваша підписка закінчиться.

  Як змусити комп'ютер заповнити екран телевізора при підключенні через HDMI

Чи видаляються облікові записи Xbox?

Ні. Технічно ваш обліковий запис Xbox не видалено. Але корпорація Майкрософт має на меті завадити вам платити за послуги, якими ви не користуєтеся, і щоб ви отримали максимальну віддачу від своїх підписок на Xbox. Тому ваша підписка на Xbox Live і Xbox Game Pass припиняється, якщо вони вважають, що ви неактивні.

Скільки часу до видалення облікового запису Xbox?

Після 24 місяців бездіяльності Microsoft припинить регулярне виставлення рахунків за цю підписку. Це означає, що після закінчення поточного терміну з вас не стягуватиметься плата за наступний платіжний цикл, і ваша підписка закінчиться. Отже, якщо ваш обліковий запис Xbox неактивний протягом 2 років, його буде видалено.

Чи можете ви відновити свій обліковий запис Xbox після його видалення?

Так. Якщо ви випадково стерли свій обліковий запис Xbox і зараз намагаєтесь зрозуміти, як його відновити, ось хороші новини: облікові записи Microsoft не видаляються відразу, але Microsoft надає вам 60 днів, щоб переглянути своє рішення та повторно активувати обліковий запис. Після відновлення наступного разу, коли ви ввійдете у свою консоль, усі ігри, музика та відео, пов’язані з вашим обліковим записом Xbox, будуть доступні.

Як ви можете видалити обліковий запис Xbox Live зі своєї електронної пошти?

Ви можете видалити обліковий запис Xbox Live зі своєї електронної пошти, видаливши обліковий запис із Xbox. Давайте подивимося, як це зробити.

1. У головному меню Xbox виберіть Налаштування.

2. Виберіть Обліковий запис > Видалити облікові записи.

3. Виберіть потрібний профіль, який потрібно видалити, і виберіть опцію «Видалити».

Ось як ви можете видалити обліковий запис Xbox Live зі своєї електронної пошти.

***

Ми сподіваємось, що завдяки цьому простому посібнику ви тепер знаєте все про те, як видалити обліковий запис Xbox і профіль Xbox в Інтернеті. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.