Як ви можете видалити лінію зі свого плану Verizon

| | 0 Comments| 2:17 PM
Categories:

Verizon — одна з найбільших мереж для телефонів і бездротового зв’язку. Він завжди був популярним завдяки своїм захоплюючим пропозиціям і доступним планам. Ви можете легко додавати, видаляти або призупиняти свої лінії завдяки підтримці та гнучкій службі підтримки клієнтів Verizon. Прочитайте статтю до кінця, щоб дізнатися, чи коштує видалення лінії з Verizon. Ми також обговорили, чи можна вилучити себе з сімейного плану Verizon і як ви можете видалити лінію з Verizon Online. Давайте дізнаємося більше про Verizon і покращимо взаємодію з нашими користувачами, щоб розвиватися разом із технологіями.

Як ви можете видалити лінію зі свого плану Verizon

Далі в цій статті ви дізнаєтеся, як видалити лінію зі свого плану Verizon. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи можете ви відмовитися від чийогось телефонного плану?

Так, ми можемо видалити себе з телефонного плану, але лише якщо власник облікового запису попросить цю послугу. Ви не можете вийти з плану, доки весь залишок, пов’язаний з вашою лінією, не буде очищено. Коли це буде завершено, ви можете відокремитися. Щоб продовжити розділення учасників облікового запису, власнику доведеться зателефонувати та взяти на себе відповідальність і погасити свій контракт Edge.

Як можна скасувати мобільний зв’язок?

Ви можете скасувати свою мобільну лінію, зв’язавшись із службою обслуговування клієнтів свого оператора та надіславши запит на скасування. Щоб розпочати процес скасування лінії, вам потрібно буде надати необхідні дані.

  Що означає «OTOH» і як ви його використовуєте?

Чи можете ви скасувати лінію в плані Verizon?

Так, якщо ви є власником облікового запису або менеджером облікового запису, ви можете легко скасувати окремі лінії або весь мобільний обліковий запис для Verizon.

Як видалити лінію зі свого плану Verizon?

Щоб скасувати або видалити послуги лінії назавжди, вам доведеться зателефонувати Служба підтримки клієнтів Verizon за цим номером: (800) 392-0717 і надішліть запит на видалення потрібної лінії з вашого плану Verizon. Ви можете телефонувати з понеділка по п’ятницю з 7:00 до 21:00 або з суботи по неділю з 8:00 до 21:00 за місцевим часом. Вони запитають дані вашого облікового запису для автентифікації та видалять рядок зі свого боку. Це безкоштовна та швидка послуга для всіх користувачів Verizon. запитувані деталі будуть:

  • Ім’я власника облікового запису
  • Номер телефону, пов’язаний з обліковим записом
  • PIN-код облікового запису/ останні 4 SSN власника облікового запису

Чи коштує видалення лінії з Verizon?

Зазвичай це безкоштовна послуга, оскільки комісія не вказана в жодному договорі. Лише якщо це передбачено вашим контрактом, вам потрібно буде сплатити комісію за дострокове розірвання. Трапляється, якщо щомісячна плата за обслуговування вашої лінії, яку буде призупинено, становить 10 доларів США або більше на місяць, ви не отримаєте звичайний голосовий зв’язок, дані чи плату за підписку. Натомість вам буде виставлено рахунок близько 10 доларів на місяць за призупинену лінію.

  Як увімкнути та налаштувати субтитри на Amazon Prime Video

Що означає призупинення телефону на Verizon?

Призупинення телефону в Verizon означає, що ваша лінія буде недоступною, і ви більше не зможете здійснювати чи приймати дзвінки в бездротовій мережі передачі даних Verizon. Протягом періоду призупинення з вашої лінії не стягуватиметься плата. Однак ви все одно повинні сплатити свої внески. Після призупинення ваш телефон не буде підключено до мережі вашого оператора, і ви не зможете здійснювати через нього дзвінки чи надсилати текстові повідомлення.

Як можна деактивувати телефон у Verizon?

Ви можете вимкнути або призупинити телефон у Verizon, виконавши такі дії:

1. Відвідайте Verizon призупиняє або повторно підключає вашу послугу і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Натисніть «Обліковий запис» > «Призупинити або повторно підключитися».

3. Натисніть «Вибрати пристрій» для потрібного телефону.

4. Виберіть потрібну причину та натисніть «Надіслати».

5. Підтвердьте призупинення, двічі натиснувши Продовжити.

Чи можете ви видалити себе з сімейного плану Verizon?

Так, ви можете відмовитися від сімейного плану Verizon, якщо власник облікового запису або ви, як користувач, зв’яжетеся зі службою підтримки клієнтів Verizon. Для цього ви також повинні мати всю інформацію про свій обліковий запис для перевірки.

Як ви можете видалити телефонну лінію зі свого сімейного плану?

Власник облікового запису повинен зв’язатися Служба підтримки клієнтів Verizon щоб скасувати окремі лінії або сімейні плани. Для швидкого вирішення ви повинні мати ім’я власника облікового запису, номер телефону, PIN-код облікового запису або останні 4 номери SSN власника облікового запису, щоб надати команді обслуговування клієнтів.

  Як відкрити Центр керування на iPhone X

Як видалити лінію зі спільного плану Verizon?

Щоб видалити або призупинити лінію зі спільного плану Verizon, обидва менеджери облікового запису повинні підтвердити свою підтримку. Вам все одно доведеться телефонувати в службу підтримки клієнтів за номером (800) 392-0717 у встановлений для них час і звертатися по допомогу.

Чи можете ви видалити рядок із Verizon Online?

Ні, ви не можете видалити лінію обслуговування з Verizon онлайн. Ви можете відвідати місцевий корпоративний магазин VzW або Verizon або зв’язатися зі службою підтримки клієнтів за номером *611 зі свого мобільного телефону або за номером 800-922-0204, щоб отримати необхідну допомогу.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, чи коштує видалення лінії з Verizon і як ви можете видалити лінію зі свого плану Verizon. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.