Як виявити рецепти на веб-сторінці [Chrome]Рецепти, хороші, не завжди надходять у великих мережах харчування. Ви можете знайти багато хороших в невеликих блогах, але перехід до справжнього рецепту сам по собі може бути чимось квестом. Блоги про рецепти, хоча це і не те саме, що статті про клік-приманку, які змушують вас стрибати через обручі, щоб перейти до суті, іноді часто ховають рецепт. Замість того, щоб додавати рецепт угорі чи десь угорі сторінки, він пересувається далі вниз. Фільтр рецептів — це розширення Chrome, розроблене Redditor fancy_pantser, яке виявить рецепти на веб-сторінці та покаже їх вам, щоб вам не довелося переглядати всю сторінку самостійно.

  GIFDeck перетворює презентації на SlideShare у GIF-файли

Виявити рецепти

Щоб виявити рецепти на веб-сторінці, все, що вам потрібно зробити, це встановити Фільтр рецептів з Веб-магазину Chrome. Почніть шукати рецепти. Веб-сайти, які показують рецепт у верхній частині, у належному форматі, не вплинуть на це розширення. Веб-сайти, які ховають свій рецепт або під навантаженням тексту, або під купою реклами, будуть націлені. Фільтр рецептів знайде рецепт і покаже його вам у рамці на сторінці. Якщо ви переживаєте, що це розширення вплине на дохід від реклами веб-сайту, не хвилюйтеся. Оголошення не видаляються з картки рецептів. Вони все ще є, і вам не потрібно турбуватися про те, що вони вплинуть на дохід сайту.

  Як показати зображення на зустрічі Zoom

Це трохи невдала практика у багатьох блогах про їжу. Рецепт зсувається або приховується, коли це, ймовірно, єдине, що привело користувача на веб-сайт в першу чергу. Можливо, це пов’язано з тим, що блогери хочуть збільшити свою статистику та переконати алгоритм Google, що сайт працює добре, але є занадто багато веб-сайтів, які роблять це, щоб це було насправді.

Популярні веб-сайти, що належать великим мережам, таким як BBC Foods і AllRecipes, не використовують цю практику, але наш приклад веб-сайту (на знімку екрана) робить, і він був на першій сторінці результатів пошуку Google. Якщо говорити про це, пошук зображень Google виділяє зображення, які супроводжуються рецептом, і якщо саме так ви знайдете конкретний рецепт для використання, це розширення може бути ще більш корисним.

  Як створити власні градієнтні шпалери для вашого iPhone

Додавання веб-сайтів у білий список

Фільтр рецептів також має функцію внесення в білий список. Якщо він працює на веб-сайтах, яким не потрібно витягувати рецепт, ви можете просто виключити їх із параметрів розширення. Варто зазначити, що розширення називає цю функцію білого списку blacksliting.