techukraine.net Windows Як витягти кадри з GIF у Windows 10

Як витягти кадри з GIF у Windows 10

Categories:

GIF — це серія зображень, тобто кадрів, які відтворюються послідовно. Думайте про них як про німі фільми, які зазвичай низької якості. GIF хорошої якості зазвичай має більше кадрів, ніж низькоякісний. Ви, напевно, стикалися з програмами, які можуть конвертувати GIF у файл PNG або JPEG. Ці програми зазвичай виділяють один кадр із GIF і зберігають його у вибраному форматі. Якщо ви хочете витягти кадри з GIF, ви можете зробити це за допомогою IrfanView.

Існує багато програм, які дозволяють витягувати кадри з GIF-файлу, однак, якщо ви хочете щось безкоштовно, швидко та працювати виключно на вашому робочому столі, IrfanView — відмінний вибір. Ця програма чудово підходить у всьому, що вона робить, і ми також представили її в нашому списку альтернатив для програми «Фотографії» у Windows 10.

  Як змінити та налаштувати тему в Windows 11

Витягніть кадри з GIF

Встановіть IrfanView у вашій системі та завантажте GIF, з якого ви хочете отримати кадри. Якщо ви не хочете зберігати фрейми в розташуванні за замовчуванням, яке вибирає програма, створіть папку, в яку хочете їх зберегти, перш ніж продовжити.

Відкрийте GIF у IrfanView. Перейдіть до Параметри > Витягнути всі кадри.

Це відкриє невелике вікно параметрів, де ви можете вибрати, куди ви хочете розмістити витягнуті кадри. У цьому вікні також повідомляється, скільки всього кадрів у GIF, і ви можете витягти їх усі або лише вибраний діапазон. Нарешті, ви також можете вибрати формат, у який будуть витягуватися кадри.

  Як змінити пошукову систему в пошуку Windows у Windows 10

Натисніть кнопку «Пуск», і протягом кількох секунд усі кадри з GIF буде витягнуто до вибраної вами папки. Якщо GIF дуже довгий і HD, тобто він має високу частоту кадрів, для вилучення всіх кадрів знадобиться більше часу.

Сам GIF залишиться неушкодженим. Ви все одно зможете грати/дивитися в нього, коли захочете.

Вилучені кадри названі на честь вихідного GIF-файлу та належним чином пронумеровані, тому, якщо ви пізніше вирішите відредагувати чи імпортувати їх у програму, зробити це буде досить легко. Насправді, цілком можливо, що угода про іменування, яку використовує IrfanView, буде безпосередньо читатися в таких програмах, як GIMP і Photoshop.

  Як встановити розмір вікна за замовчуванням для командного рядка в Windows 10

Хоча IrfanView може витягувати кадри з GIF, він не може створювати GIF-файли. Якщо ви хочете створити високоякісні GIF-файли, ви завжди можете використовувати FFMPEG. Це хороший інструмент, хоча трохи складний у використанні, оскільки він працює лише з терміналу.