Як вирішити проблему незавершеної покупки в Steam

Ваші покупки в Steam застрягли в підвішеному стані? Давайте розберемося, чому може виникнути ця помилка і як її виправити.

Ви стикалися з повідомленням про помилку під час спроби зробити нову покупку в Steam про те, що ваша остання покупка все ще очікує на розгляд? Спливаюче вікно іноді попереджає користувачів про те, що Steam може скасувати попередню покупку, якщо вони зроблять нову, навіть якщо їх банк уже стягнув з них кошти. Це ускладнює ситуацію.

У зв’язку з цим виникає запитання: що робити, коли ви отримуєте це попередження, і які кроки вжити, щоб позбутися його?

Що викликає попередження про очікувану покупку в Steam?

Помилка очікування покупки в Steam може мати різні форми. Ось кілька можливих причин, чому Steam може відображати попередження про незавершену покупку, коли ви щось купуєте:

 • Коли ви востаннє купували в Steam, ви не завершили її.
 • Минуло лише кілька хвилин після того, як ви здійснили транзакцію, а процес покупки все ще триває.
 • Проблема із серверною частиною вашого платіжного процесора завадила обробці вашого платежу.
 • Ваш банк обробив платіж, але Steam ще не підтвердив його через проблеми на стороні сервера.
 • Ви використали спосіб оплати, який не дозволяє здійснювати міжнародні транзакції чи онлайн-покупки.
 • Ви платите через рахунок в іноземному банку, перебуваючи в іншій країні.

Простіше кажучи, проблема в Steam або на стороні вашого платіжного процесора може вплинути на процес покупки та показати попередження про незавершену покупку. Визначивши причини, давайте розглянемо можливі рішення.

Виправлення проблеми очікуваної покупки Steam

Ось кілька перевірок і виправлень, які ви можете застосувати, щоб вирішити проблему незавершеної покупки та зробити вашу покупку успішною:

 • Перевірте історію покупок у Steam. Якщо остання покупка була успішною, спливаюче вікно з попередженням, ймовірно, є незначним збоєм, тому повідомте про це Steam. Якщо у вас є незавершена або застрягла покупка, завершіть її, щоб позбутися помилки.
 • Покупки в Steam іноді займають багато часу. Якщо ви щойно зробили покупку, зачекайте деякий час, поки банк або Steam обробить її.
 • Якщо ваша незавершена покупка застрягла на деякий час, а ваш банк не стягнув жодного платежу, скасуйте її та почніть спочатку.
 • Якщо Steam не обробив ваш платіж, незважаючи на те, що ваш банк стягнув його, зв’яжіться зі службою підтримки Steam або скасуйте транзакцію та попросіть відшкодування у своєму банку. Потім викупіть товар.
 • Steam вимагає, щоб ваш пристрій було підключено до Інтернету, щоб підтвердити обробку платежу. Тому переконайтеся, що ваш пристрій повністю підключено.
 • Деякі банки не обробляють платежі у вихідні, тому їх переносять на наступний робочий день. Отже, переконайтеся, що це не проблема.
 • Якщо ви нещодавно переїхали в іншу країну, оновіть країну магазину, перш ніж робити нову покупку. Ви можете змінити його на сторінці оформлення замовлення або кошика.
 • Щоб покупка була успішною, ви повинні використовувати місцевий банківський рахунок тієї ж країни, де ви проживаєте.
 • Ваш платіж може застрягти, якщо в серверній частині Steam виникла технічна проблема. Перевірте Сайт статусу Steam щоб переконатися, що всі системи працюють.
 • Іноді платежі Steam можуть застрягти, якщо вони здійснюються за допомогою платіжного облікового запису в не доларах США. Якщо ви здійснили покупку, використовуючи спосіб оплати не в доларах, подумайте про те, щоб змінити його.

Якщо жодне з наведених вище виправлень не працює, і вам не вдається визначити, чому ви отримали попередження про незавершену покупку, вам слід звернутися до служби підтримки Steam для подальшого вивчення проблеми.

Купуйте ігри Steam без проблем

Зіткнутися з попередженням про незавершену покупку під час нової покупки в Steam може засмучувати. Якщо ви не впораєтеся з попередженням належним чином, вам доведеться витратити багато часу на розмови зі службою підтримки Steam або вашого банку, щоб скасувати покупку та повернути свої гроші.

Сподіваємось, тепер у вас є чітке уявлення про те, чому виникає ця проблема. Якщо ви застосуєте наведені вище перевірки та виправлення, ви зможете вирішити проблему та завершити наступну покупку. Якщо нічого не працює, зверніться до служби підтримки Steam.