Як вирішити проблеми з низькою гучністю в Apple Music

Apple Music є однією з найкращих онлайн-платформ потокового передавання музики завдяки своїм чудовим функціям. Однак інколи програма може не працювати належним чином або апаратне забезпечення може працювати несправно, що вплине на якість звуку.

Неможливість збільшити гучність під час прослуховування улюбленої пісні може бути справжньою бідою, але ми тут, щоб допомогти. Якщо вам важко збільшити гучність пісні на вашому iPhone, ось кілька порад, як збільшити гучність під час прослуховування пісень в Apple Music.

1. Вимкніть Dolby Atmos

Чи помічаєте ви, що композиції в Apple Music звучать не так добре, як коли ввімкнено Dolby Atmos? Це тому, що музика, сумісна з Dolby Atmos і Lossless Audio, обробляється зовсім інакше, ніж стандартні пісні 256 Кбіт/с і аудіо Hi-Res на вашому iPhone.

Рівень гучності пісень, сумісних із Dolby Atoms і Lossless Audio, помітно нижчий, ніж у режимі Stereo. Це обмеження гучності, створене Dolby Laboratories, є причиною проблеми. На щастя, ви можете легко виправити це, вимкнувши параметри Dolby Atoms і Lossless Audio в налаштуваннях вашого iPhone.

 • Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone і виберіть «Музика».
 • Торкніться Dolby Atoms у розділі Audio та виберіть Off.
 • Поверніться до меню налаштувань музики та виберіть Якість звуку.
 • Вимкніть Lossless Audio.
 • Після цього ви повинні помітити значне покращення гучності музики.

  2. Вимкніть перевірку звуку та еквалайзер Apple Music

  Можливо, ви не знаєте, що різноманітні звукові доріжки можна створювати на різних рівнях гучності. Різні методи мікшування та мастерингу можуть зробити деякі треки голоснішими за інші. Ось чому Apple пропонує перевірку звуку та еквалайзер для Apple Music, які регулюють рівень звуку, щоб усі пісні відтворювалися з однаковою гучністю.

  Хоча ця функція робить прослуховування музики більш плавним, вона часто перешкоджає відтворенню пісень Apple Music достатньо голосно на iPhone. Щоб вирішити цю проблему, вимкніть параметри перевірки звуку та еквалайзера в налаштуваннях вашого iPhone.

 • Відкрийте програму «Налаштування» та виберіть «Музика».
 • Вимкніть перевірку звуку в розділі «Аудіо».
 • Торкніться EQ і виберіть Off.
 • Важливо зауважити, що вимкнення параметрів Sound Check і EQ не вплине на якість звуку.

  3. Примусово вийдіть і перезапустіть Apple Music

  Якщо жоден із зазначених вище методів не спрацював, спробуйте примусово вийти та перезапустити Apple Music. Це може легко виправити будь-який збій або помилку дзеркала, яка може перешкоджати програмі відтворювати пісні на високій гучності.

 • На iPhone X або новіших моделях проведіть пальцем угору по екрану iPhone, щоб відкрити перемикач програм. Двічі торкніться кнопки «Додому» на iPhone 8 або старіших моделях.
 • Проведіть пальцем угору по програмі Apple Music, щоб примусово закрити програму.
 • Перезапустіть Apple Music на своєму iPhone.
 • Чи гучність вашого iPhone все ще низька після застосування згаданих вище рішень? Можливо, проблема не в Apple Music. Можливо, ваш iPhone є винуватцем цієї проблеми.

  На щастя, є багато способів вирішити проблеми з гучністю на вашому iPhone, які повинні вам допомогти.

  Насолоджуйтесь Apple Music Loud and Clear

  Ніхто не любить слухати улюблені пісні на низькій гучності. Але після використання порад, згаданих у цій публікації, ви зможете насолоджуватися музикою голосно та чітко. Однак, якщо ви все ще не можете це виправити, можливо, краще відвідати Genius Bar у сусідньому Apple Store, щоб отримати додаткову допомогу.

  Варто також зазначити, що перераховувати пісні на великій гучності небезпечно, оскільки це може пошкодити ваш слух. Тому слухайте пісні на безпечному рівні гучності.