Як вирівняти текст всередині таблиць у Microsoft Word

Categories:

Вирівнювання тексту в Microsoft Word неймовірно просто. Вкладка «Головна» на стрічці має спеціальні кнопки, які дозволяють вирівнювати текст за лівим краєм, праворуч, по центру або вирівнювати текст. Це чудово, коли вам потрібно виконати певні академічні вимоги, створити стильний документ або ввести текст різними мовами. Вирівнювання тексту може відрізнятися для кожного абзацу. Якщо вирівнювання тексту неймовірно легко змінити, вирівняти текст всередині таблиць не так просто. Для цього також є спеціальні кнопки, але вони дещо заплутані.

Вирівняти текст всередині таблиць

Коли ви створюєте таблицю та вводите текст у її різні клітинки, вона завжди вирівнюється ліворуч. Винятком є ​​те, що ви вводите мовою, яка пише справа наліво, і в цьому випадку текст завжди буде вирівнюватися праворуч.

  Як використовувати та налаштувати курсор на вашому iPad

Для клітинок таблиці необхідно враховувати два вирівнювання; вирівнювання ліворуч/праворуч/центр, яке вимірюється з точки зору лівої та правої межі комірки, і вирівнювання зверху/по центру/низу, яке вимірюється з точки зору верхньої та нижньої межі комірки. За замовчуванням текст вирівнюється за лівим краєм і по верхній частині комірки.

Щоб змінити його, клацніть всередині клітинки, для якої потрібно змінити вирівнювання тексту. Це активує дві вкладки, які дозволяють налаштувати таблицю. Перейдіть на вкладку «Макет», і ви побачите, що там є панель інструментів «Вирівнювання».

Панель інструментів «Вирівнювання» містить дев’ять кнопок для вирівнювання тексту в таблиці в Microsoft Word. Кнопки зліва направо і зверху вниз дозволяють вирівнювати текст праворуч, а також зверху, по центру і вгорі, а також зліва і зверху. Другий рядок дозволяє вирівнювати текст праворуч, але центрувати його зверху, центрувати текст справа і зверху, вирівнювати текст ліворуч і центрувати зверху. Третій рядок дозволяє вирівнювати текст ліворуч і внизу клітинки, центрувати текст праворуч і внизу клітинки і, нарешті, вирівнювати текст ліворуч і внизу клітинки.

  Як отримувати сповіщення про час сну на основі того, коли вам потрібно прокинутися

Ці параметри можуть здатися надмірними, проте клітинка в основному поділена на дев’ять розділів, і вирівнювання відображається на цих розділах. Якщо весь текст однакового розміру, ваші клітинки виглядатимуть нормально, і ви не будете сильно турбуватися про вигляд таблиці. Однак якщо ваш текст не однакового розміру, тобто деякі клітинки містять багато тексту, а інші — лише трохи, вирівнювання полегшить читання таблиці.

Вирівнювання таблиці відрізняється від вирівнювання клітинок.