Як виправити Windows 10 1809, видаляючи файли користувача під час оновлення

Оновлення Windows 10 1809 містить помилку, яка, можливо, є однією з найгірших помилок, які коли-небудь мали оновлення Windows. Ця помилка видаляє дані користувача. Це впливає на користувачів як на Windows 10 Home, так і на Windows 10 Pro. Здається, це не впливає на багатьох користувачів, але помилку не варто ігнорувати. Що стосується виправлення, ви можете застосувати його лише перед оновленням до наступної версії, і, на жаль, це виправлення доступне лише для користувачів Windows 10 Pro. Якщо ви використовуєте домашню версію, вам слід створити резервну копію всього перед оновленням. Ось як виправити, а точніше, запобігти видаленню файлів користувача Windows 10 1809.

  Змініть колір панелі завдань, меню «Пуск» і меж Windows у Windows 10

Microsoft не визнала цю помилку. Це виправлення надходить від користувача Reddit NordicDodge.

Windows 10 1809 Видалення файлів користувача

Відкрийте редактор групової політики та перейдіть до наступного місця.

Computer Configuration/Administrative Templates/System/User Profiles

Знайдіть політику під назвою «Видалити профілі користувачів, старші за вказаний». Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Редагувати з контекстного меню. Встановіть для політики значення Не налаштовано або Вимкнено.

Це має зробити безпечним оновлення до Windows 10 1809, але щоб бути в безпеці, ви все одно повинні створити резервні копії важливих файлів перед оновленням.

Оскільки це виправлення не від Microsoft, можливо, воно не спрацює для запобігання помилці. Головне – бути обережним. Якщо ви можете, ви повинні вибрати чисту інсталяцію замість використання оновлень Windows. Ви також можете відкласти оновлення до тих пір, поки не буде надіслано виправлене оновлення, але це може бути ненадовго, оскільки Microsoft не визнала цю проблему. Згодом це може статися, і виправлення може прийти, але тим часом будьте гранично обережні.

  Як видалити Adobe Creative Cloud з Windows 10

Якщо вам цікаво, які файли стали жертвою цієї помилки, це все, що ви могли зберегти у своїх бібліотеках та на робочому столі. Ці файли, здається, не потрапляють до папки Windows.old, яка створюється після оновлення, тому використання функції відновлення не зможе вам особливо допомогти.

Ваша найбезпечніша ставка – це зробити резервну копію. Це дозволить вам оновити Windows 10 до наступної версії, відновити старішу версію, якщо потрібно, і переконатися, що жоден із ваших файлів не втрачено. Найкраще відкласти оновлення на вихідні, коли ви знаєте, що ваша робота не буде перервана, або що, у гіршому випадку, якщо ви отримаєте непридатну систему, ви встигнете повернути її в робочий стан.

  Як згорнути будь-яку програму в системний трей у Windows 10