Як виправити «iMessage Not Delivered» на вашому iPhone

| | 0 Comments| 1:55 AM
Categories:

Незважаючи на те, що повідомлення iMessages є надійнішими, ніж SMS, іноді вони не доставляються. Це неприємна проблема, але вона має деякі рішення.

Отже, чому iMessage не доставляється? Ваші сині повідомлення, тобто повідомлення, надіслані з одного пристрою iOS на інший, мають мати напис «Доставлено», коли вони надходять на пристрій одержувача, але це не завжди так. Це може стосуватися кількох контактів або окремої людини. Більше обурює, коли в повідомленні написано «Доставлено», але одержувач насправді його не отримав.

Тож чому ваші повідомлення не доставляються одній людині? Чи багатьом людям? Ось кілька трюків, які можна спробувати, коли ваш iMessage не доставляється належним чином.

Що означає «Доставлено» в iMessage?

Нам спочатку потрібно розрізняти «Доставлено» та «Прочитано». Доставлено означає, що інша особа отримала повідомлення на своєму пристрої. Прочитати означає, що одержувач натиснув на нього. Звичайно, це не означає, що вони дійсно його прочитали — це лише означає, що повідомлення було відкрито. Не панікуйте, якщо ви не отримаєте відповідь негайно; вони могли вибрати його, але згодом відволіклися.

Не у всіх також активована ця функція. Ви можете самостійно ввімкнути сповіщення про прочитання, перейшовши в меню «Налаштування» > «Повідомлення» > «Надіслати сповіщення про прочитання», де можна ввімкнути або вимкнути цю функцію. Фактично, цей підрозділ налаштувань є важливим, якщо у вас є проблеми з iMessage.

Чому iMessage каже «Доставлено», коли це не так?

Іноді в повідомленні буде написано, що воно доставлено, але одержувач наполягатиме, що ніколи його не отримував. Не думайте автоматично, що вони брешуть: це може статися з багатьох причин. Це може бути примхою iMessage, але також може бути те, що повідомлення було доставлено на інший пристрій.

Якщо у вашого контакта є iPhone, iPad і Mac, на яких ви ввійшли з тим самим Apple ID, ваше повідомлення могло з’явитися на одному з цих пристроїв, а не на його смартфоні. Теоретично це не повинно викликати проблем — ваше повідомлення має відображатися на всіх пристроях. Однак iMessage далекий від досконалості.

Поширені причини, через які iMessage не доставляється

Автор зображення: Яблуко

Отже, що це означає, коли в iMessage немає напису «Доставлено»?

Можливо, одержувач просто вимкнув свій телефон. Ваше повідомлення надійде, коли вони знову ввімкнуть свій пристрій. Наберіться терпіння. Не всі тримають телефон увімкненим весь час, особливо вночі.

Навіть якщо ви думаєте, що ця людина навряд чи вимкне свій телефон, можливо, вона активувала режим польоту. Це розриває всі з’єднання, тому вони не отримуватимуть iMessages, SMS або дзвінки.

  Що таке Monkey Patching і як його реалізувати

Якщо ви зазвичай отримуєте сповіщення про прочитання від свого контакту або відображається «Доставлено», але ви не маєте відповіді, є інша можливість. На їх пристрої може бути налаштовано режим «Не турбувати», що вимикає сповіщення. Якщо це екстрена ситуація, зателефонуйте їм. Спочатку ви не отримаєте відповіді. Але зателефонуйте ще раз протягом трьох хвилин, і якщо ваш контакт не змінив налаштування за замовчуванням, ваш повторний дзвінок обійде режим «Не турбувати».

iMessages не доставляються: усунення несправностей

Важко звузити пояснення, чому iMessages не доставляються без спроб і помилок. Має спрацювати одне з наведених нижче рішень. Можливо, вам доведеться спробувати їх усі, щоб зрозуміти суть проблеми.

У вас обох є доступ до Інтернету?

Очевидною причиною того, що ваше повідомлення не буде доставлено, є те, що одержувач не має служби. iMessage покладається на підключення до Інтернету, тому, якщо Wi-Fi або стільникові дані недоступні, він не з’явиться, доки їхній телефон не буде під’єднано. Це викликає особливе занепокоєння в сільській місцевості або підземних районах без безкоштовного онлайн-доступу або якщо одержувач перебуває у відпустці.

Якщо на вашому iPhone написано Not Delivered, ймовірно, ви не маєте підключення до Інтернету. Перевірте це, перейшовши в Налаштування > Wi-Fi, де ви можете побачити всі мережі, до яких ви приєдналися. Ви можете вимкнути та знову ввімкнути Wi-Fi (потім знову приєднатися до мереж), щоб усунути можливі проблеми.

Перегляньте параметри в меню «Налаштування» > «Стільниковий зв’язок» (або «Мобільні дані»), якщо ви покладаєтеся на роумінг. Якщо у вас є послуга, вам просто доведеться зачекати, поки одержувач також підключиться.

У вас увімкнено iMessage?

Це може бути швидким вирішенням вашої проблеми, яку легко не помітити. Перейдіть до Налаштування > Повідомлення. iMessage має бути вже ввімкнено; якщо ні, змініть це зараз. Навіть якщо iMessage уже ввімкнено, його варто вимкнути, а потім увімкнути знову. Зачекайте кілька хвилин, поки він повторно активується.

Надсилайте як SMS замість iMessage

Якщо особа, з якою ви спілкуєтеся, не має продукту Apple, iMessage не працюватиме. Вам потрібно покладатися на SMS для надсилання, наприклад, на пристрої Android. У таких випадках ваші повідомлення відображатимуться як «Надіслано як текстове повідомлення», а не «Доставлено» та відображатимуться зеленими бульбашками.

Але текстові повідомлення корисні не лише під час надсилання між різними операційними системами. Ви можете повернути iMessages до SMS, якщо ваше інтернет-з’єднання слабке. Перейдіть у «Налаштування» > «Повідомлення» > «Надіслати як SMS», щоб увімкнути це.

iPhone за умовчанням використовує iMessage під час спілкування між пристроями Apple. Повідомлення надсилатимуться лише як звичайні текстові повідомлення, якщо немає Інтернету. Ви не можете вимкнути iMessage для мобільних даних, залишаючи його ввімкненим для з’єднань Wi-Fi — це послуга «все або нічого». Однак iMessage може не надіслати, якщо ви перевищили ліміт стільникових даних.

  12 найкращих бездротових адаптерів CarPlay для безпечної їзди

Ви можете повторно надіслати повідомлення за допомогою SMS, якщо воно читається Не доставлено, торкнувшись знаку оклику поруч із повідомленням. Або перейдіть на інший популярний додаток для обміну повідомленнями. Такі основні опції, як WhatsApp і Telegram, працюють на всіх платформах і пропонують безпечний (іноді зашифрований) обмін повідомленнями. Звичайно, одержувач повинен мати ту саму програму…

Спробуйте примусово перезапустити

Примусовий перезапуск перезавантажує ваш iPhone, зупиняючи будь-які проблемні процеси, що виконуються у фоновому режимі. Важливо те, що він не видаляє жодних даних. Дізнайтеся, як примусово перезавантажити iPhone, щоб отримати докладні інструкції.

Незалежно від того, яка у вас модель, екран стане чорним, доки не з’явиться логотип Apple. У цей момент ви можете відпустити кнопки, і ваш iPhone увімкнеться, як зазвичай.

iOS актуальна?

Apple регулярно випускає виправлення для дрібних проблем через оновлення iOS. Це може включати проблеми з iMessage. Перевірте, чи встановлено у вас найновішу версію iOS, перейшовши в Налаштування > Загальні > Оновлення ПЗ.

Це автоматично перевірить, чи ваше програмне забезпечення оновлено, і, якщо ні, запропонує встановлення. Ви не втратите жодних фотографій чи повідомлень, хоча деякі програми можуть попросити вас увійти знову після оновлення.

Apple ID: вийдіть і знову ввійдіть

Це одне з найпоширеніших виправлень проблем iMessage: вам просто потрібно вийти зі свого Apple ID і знову ввійти. Перейдіть у «Налаштування» > «Повідомлення» > «Надіслати та отримати» та торкніться свого ідентифікатора. Потім вам слід вийти, після чого всі ваші дані, крім номера телефону, зникнуть. Виберіть «Використовувати свій Apple ID для iMessage» і знову ввійдіть. Це може зайняти кілька хвилин.

Ви можете надіслати iMessage як за допомогою номерів телефону, так і за адресою електронної пошти. Якщо у вас є лише одна особа, якій ви маєте проблеми з надсиланням, перевірте, яку електронну адресу ви вказали для неї. Чи є у вас контактні дані? Можливо, їхній Apple ID використовує іншу адресу? Запитайте їх особисто або за допомогою іншої служби обміну повідомленнями, якщо можливо.

Щоб додати адресу електронної пошти, перейдіть до Контакти, виберіть ім’я та виберіть Редагувати.

Чи варто видаляти попередні повідомлення?

Ви коли-небудь намагалися надіслати занадто великий електронний лист? Він залишається у вашій папці «Вихідні», намагаючись надіслати знову і знову. Зрештою, вам доведеться відмовитися і видалити його. Це те, що ви повинні спробувати тут. Це в першу чергу стосується випадків, коли повідомлення iMessages не доставляються лише одному чи двом контактам.

Ви можете видалити цілу бесіду та почати знову, провівши по ній ліворуч і вибравши «Видалити». Це ядерний варіант, який ви, ймовірно, не захочете обирати. Але вам не потрібно. Будьте обережні, тому що ви втратите всю історію чату з цією людиною. Це лише крайній засіб.

Перейдіть до розмови з людиною, з якою вам важко підтримувати зв’язок. Зберігайте своє останнє повідомлення (скопіюйте його в Notes або Pages, якщо ви не хочете повністю втратити текст, або знімок екрана, якщо ви хочете запам’ятати дати тощо). Перейдіть до «Більше» та виберіть усі повідомлення, які ви надіслали з моменту виникнення проблеми — будь-які повідомлення, які ви надіслали після того, як вони перестали відповідати, — а потім натисніть символ «Кошик» унизу.

  Як створити план 30-60-90 днів для нових працівників [+ Free Templates]

Причиною проблеми може бути лише одне повідомлення, тож це очистить відставання та дозволить вам спробувати ще раз.

Поміняйте SIM-карту

SIM-карти непостійні; можливо, ваш вирішив, що певне число йому не подобається. Зверніться до магазину свого постачальника послуг, якщо ви вичерпали все інше.

Ймовірно, вам доведеться запевнити персонал, що ви виконали описані вище дії з усунення несправностей. Поговоріть з ними про заміну на нову SIM-карту. Якщо у вас контракт, вони повинні робити це безкоштовно. Ви й надалі використовуватимете той самий пристрій і не втратите жодних даних.

Вони активують нову SIM-картку, і вам доведеться почекати, поки ваша стара не матиме послуг, перш ніж замінити на нову картку. Передача між SIM-картами може тривати до 24 годин. З особистого досвіду рідко проходить більше години, перш ніж налаштування оператора буде відновлено.

Скинути всі налаштування

Це справді має бути останнім засобом, оскільки вам потрібно буде знову ввійти в облікові записи та налаштувати параметри мережі, як-от Wi-Fi і VPN. Найголовніше, це не видаляє ваші дані.

Перейдіть у «Налаштування» > «Загальні» > «Скинути» > «Скинути всі налаштування» — будьте обережні, щоб не вибрати нічого іншого, оскільки є також можливість стерти все. Можливо, після цього вам знадобиться знову ввійти у свій Apple ID. Це повинно виправити будь-які збої, пов’язані з налаштуваннями, тому варто пам’ятати, якщо у вас виникнуть додаткові проблеми з вашим iPhone.

iMessage не доставляється: мій номер телефону заблоковано?

Не думайте одразу, що вас хтось заблокував. У більшості випадків ваш номер не буде заблоковано. Однак це можливість. Якщо вас заблокували, iMessage усе ще може повідомляти «Доставлено». Тим не менш, насправді він не з’явиться на пристрої одержувача.

Ця думка вас непокоїть, але якщо ви можете зв’язатися з цією людиною в іншому місці (наприклад, у Facebook, Twitter або Snapchat), то навряд чи вона заблокувала ваш номер телефону.

Чому мій iMessage досі не доставляється?

Якщо ви спробували все вищезазначене, а iMessage все одно не доставляє, є інші можливості для розваги. По-перше, з вашим телефоном все в порядку; проблема в пристрої одержувача. Це ймовірно, якщо повідомлення до інших ваших контактів доставляються правильно, хоча це не завжди так.

Ви повинні порадити своїм контактам зробити ті самі кроки, які ви вже зробили, надіславши їм цей посібник. Інша можливість полягає в тому, що вони поміняли номери й ще не попередили вас.