Як виправити Google Chrome із використанням забагато оперативної пам’яті у Windows – 2024

| | 0 Comments| 6:56 AM
Categories:

Сьогодні Google захопив Інтернет. Google пропонує понад 100 продуктів. Одним із тих продуктів, які користуються великим успіхом, є браузер Google Chrome. Це найпопулярніший інтернет-браузер, доступний на всіх платформах і операційних системах.

Google Chrome — швидкий, швидкий і найкращий веб-браузер, але єдина проблема полягає в тому, що він споживає забагато оперативної пам’яті. Так, користувачів завжди дратує той факт, що Google Chrome використовує занадто багато оперативної пам’яті.

Крім того, пристрої з малим об’ємом пам’яті значно страждають і, як правило, відстають, якщо їх використовувати з Chrome. Багатозадачність майже неможлива з кількома вкладками Chrome. Отже, користувачі завжди шукають способи виправити проблему із занадто великою кількістю оперативної пам’яті в Google Chrome.

У нас є ідеальний спосіб виправити використання оперативної пам’яті Google Chrome. Просто дотримуйтеся наведених нижче методів, щоб виправити використання Google Chrome занадто багато оперативної пам’яті.

  Як відновити образ Windows за допомогою команди DISM

Google Chrome використовує забагато оперативної пам’яті.

Чому Google Chrome використовує велику кількість оперативної пам’яті?

Google Chrome використовує занадто багато оперативної пам’яті, оскільки зберігає кожну вкладку, кожне розширення, а також усі плагіни як різні процеси в оперативній пам’яті, що називається «ізоляцією». Це зроблено для збільшення швидкості та стабільності.

Окремі процеси для кожного елемента ніколи не припиняються. І навіть якщо один елемент виходить з ладу, решта браузера продовжує працювати стабільно. Єдиним недоліком є ​​​​велике споживання оперативної пам’яті. Отже, витрата ресурсів велика.

Як виправити Google Chrome, який використовує забагато оперативної пам’яті.

Нижче наведено два методи, за допомогою яких можна вирішити проблему, пов’язану з використанням забагато оперативної пам’яті в Google Chrome. Уважно дотримуйтесь їх, щоб підвищити ефективність використання Chrome на своїх пристроях для веб-перегляду.

  Як отримати сповіщення Android на ПК з Windows 10

Спосіб 1: – Диспетчер завдань Chrome.

Багато користувачів не знають, що прямо в Chrome вбудовано диспетчер завдань, який керує процесами, запущеними браузером. Ось як отримати до нього доступ.

Windows: «Shift +Esc».
MAC: «Меню Windows».

Тут ви можете вимкнути непотрібні процеси та виправити, що Google Chrome використовує занадто багато оперативної пам’яті.

Спосіб 2: – Відкидання вкладки.

Цей метод виправлення використання Google Chrome забагато оперативної пам’яті є невеликим професіоналом. Це налаштування призведе до видалення вкладок, які користувачі не використовували протягом деякого часу, щоб заощадити оперативну пам’ять.

Щоб увімкнути відхилення вкладок, виконайте крок нижче.

В адресному рядку введіть «chrome://flags/#enable-tab-discarding» без лапок і натисніть Enter.

  Як виправити помилки диска в Windows 11

Натисніть «Увімкнути» під записом «Увімкнути відхилення вкладок».

Читайте також: – Збільште обсяг оперативної пам’яті за допомогою Pendrive в Windows

Підсумовуючи, це два найкращі способи виправити проблему з використанням забагато оперативної пам’яті в Google Chrome. Будь-які пропозиції або якщо вам потрібна допомога, не соромтеся залишати коментарі нижче.