Як виправити Firestick не підключається до Wi-Fi

| | 0 Comments| 6:21 PM
Categories:

Телевізійні палички – це чудовий спосіб переглядати контент, не покладаючись на мобільний чи настільний пристрій. Такий пристрій, як Firestick, має власний пульт, що робить його ідеальним пристроєм для телевізора. Телевізійні палички транслюють онлайн-контент. Їх можна налаштувати на роботу з локальним медіа-сервером, але для потокової передачі з нього він повинен бути підключений до мережі, у якій знаходиться сервер.

Виправити Firestick не підключається до Wi-Fi

Якщо ваш Firestick не може під’єднатися до мережі Wi-Fi, ви не зможете нічого транслювати, оскільки пристрій не має вбудованої пам’яті. Без підключення до Інтернету це марно.

Перш ніж спробувати вирішити проблеми з Firestick;

Перезавантажте маршрутизатор. Переконайтеся, що світло на ньому стабільно.
Перевірте, чи можуть інші пристрої підключатися до мережі WiFi. Якщо жоден пристрій не може підключитися до нього, ймовірно, проблема пов’язана з вашим з’єднанням або маршрутизатором.
Перевірте, чи є у вас підключення до Інтернету. Підключіться до мережі WiFi з іншого пристрою, наприклад, телефону, і перевірте, чи можете ви переглядати. Якщо ні, можливо, Firestick просто розриває з’єднання, оскільки воно не працює. Зверніться до свого провайдера, щоб вирішити проблему з підключенням.

  Як приручити кота в майнкрафт

Якщо інші пристрої можуть підключитися до мережі WiFi, але Firestick не може, виконайте наведені нижче дії, щоб усунути проблему.

1. Увімкніть живлення Firestick

Перезапуск Firestick може вирішити багато проблем з ним, включаючи проблеми з підключенням.

Від’єднайте джерело живлення Firestick.
Вимкніть маршрутизатор.
Зачекайте 10-15 секунд.
Увімкніть роутер і дочекайтеся, поки індикатори на ньому стабілізуються (перестане блимати).
Підключіть джерело живлення для Firestick та увімкніть його.

2. Підключитися до мережі вручну

Можливо, Firestick не підключається до мережі. Це може статися, якщо сигнал від мережі слабкий. вручну виберіть мережу та підключіться до неї.

Підключіть Firestick до телевізора та увімкніть його.
Використовуйте пульт дистанційного керування та виберіть Налаштування.
Перейдіть до мережі.
Виберіть мережу і дочекайтеся її підключення.

  Як вимкнути (і увімкнути) JavaScript в Google Chrome

3. Перевірте сигнал WiFi

Якщо ваш бездротовий маршрутизатор знаходиться занадто далеко від Firestick, він може не підключитися до бездротової мережі. Спробуйте перемістити маршрутизатор ближче. Переконайтеся, що ніщо не заважає сигналу. Якщо ви не можете перемістити маршрутизатор, подумайте про використання ретранслятора або розширювача WiFi.

Пам’ятайте, що Firestick не матиме такого ж діапазону, як інші пристрої, наприклад, телефон може підключитися до слабкого сигналу від маршрутизатора, але Firestick може відхилити його.

4. Змініть порт HDMI

Firestick підключається до порту HDMI на задній панелі телевізора. Багато комплектів мають більше одного порту HDMI. Якщо у вашому телевізорі є інший доступний порт HDMI, від’єднайте Firestick і під’єднайте його до іншого порту HDMI. Проблеми з портом можуть викликати проблеми з підключенням.

  25 чудових осінніх шпалер для вашого робочого столу

5. Використовуйте Ethernet

Firestick має підключатися до мережі, але це не обов’язково має бути бездротовою мережею. До бездротової мережі легше підключитися, але ви можете підключитися до мережі Ethernet. Щоб встановити з’єднання, вам потрібно буде придбати адаптер, але він буде надійнішим, ніж бездротове з’єднання.

Висновок

Багато користувачів скаржаться, що їх Firestick не може підключитися до мережі WiFi. Це давня проблема з телевізором, через яку багато користувачів відмовилися від нього на користь інших пристроїв. Переконайтеся, що ваш Firestick (і ваш телевізор) не встановлено надто далеко від маршрутизатора, і ви зможете легко підключатися до мережі.