Як виправити C:windowssystem32configsystemprofiledesktop недоступний у Windows 10 1803 Вхід

| | 0 Comments| 4:29 PM
Categories:

Оновлення Windows 10 1803 містить помилку, через яку він не може знайти папку, розташовану за адресою C:windowssystem32configsystemprofiledesktop. Помилка призводить до того, що ви не можете отримати доступ до нічого на робочому столі, і ця помилка може з’явитися, якщо ви оновлюєте зі старішої версії або виконуєте чисту інсталяцію. Помилка з’являється після того, як ви пройдете весь процес оновлення. Ось два способи вирішення проблеми.

Керуйте паролем користувачів2

Торкніться комбінації клавіш Win + R, щоб відкрити вікно виконання. У вікні запуску введіть cmd.exe і натисніть Ctrl+Shift+Enter, щоб відкрити командний рядок з правами адміністратора. У командному рядку введіть наступне та натисніть enter.

control userpasswords2

Це відкриє вікно Облікові записи користувачів. Натисніть кнопку Додати та додайте нового користувача. Ви можете додати локального користувача або обліковий запис Microsoft і призначити йому права адміністратора, якщо хочете. Ви також можете зробити це пізніше, якщо хочете. Додавши другого користувача, перезапустіть Windows і ввійдіть з ним. Це найпростіший спосіб, якщо ви не хочете втратити свої файли і вам доведеться знову встановлювати програми.

  Як створити резервну копію профілю користувача в Windows 10

Чисте встановлення

Якщо вищевказаний метод не працює, у вас все ще є два варіанти, і ви можете втратити файли та програми через один із них. Вам потрібно буде створити інсталяційний диск для Windows 10. Скористайтеся інструментом створення медіафайлів і створіть USB, на який можна встановити Windows 10, підключіть його до системи та ввімкніть. Він запитає, чи хочете ви оновити поточну інсталяцію. Виберіть опцію оновлення та, коли з’явиться запит, виберіть параметр, щоб зберегти як файли, так і програми.

Якщо ви знову отримуєте помилку, спробуйте попереднє рішення ще раз після спроби оновлення з USB-накопичувача. Якщо це не спрацює, вам доведеться виконати чисту інсталяцію Windows 10. Щоб зберегти файли, спробуйте завантажитися з живого диска, щоб створити резервну копію файлів, які потрібно зберегти. Після завершення встановлення Windows 10 ваші програми буде втрачено.

  Як об'єднати відео в Windows 10

Повідомлення про помилку для цієї помилки називається «Місцезнаходження недоступне», але є кілька помилок, які мають таку саму назву. Наведені вище рішення працюють лише в тому випадку, якщо місцеположення, про яке повідомляється про помилку, є C:windowssystem32configsystemprofiledesktop. Ця ж помилка з’являється і для інших місць, і вони можуть мати або не мати нічого спільного з квітневим оновленням. Вони також матимуть власні рішення, хоча можна з упевненістю сказати, що чиста інсталяція виправить їх усі.