Як виправити AirPlay, коли він не працює

| | 0 Comments| 5:06 PM
Categories:

Зручна функція AirPlay від Apple іноді може бути дивною. І якщо це ваш поточний досвід, вам пощастило, що ми тут, щоб допомогти.

Є багато причин, чому AirPlay не передає аудіо- чи відеовміст із ваших пристроїв. Іноді це може бути результатом несправного підключення до Інтернету. В інших випадках ваш пристрій Apple не надсилає належним чином вміст до потрібного місця призначення.

Незважаючи на це, ви можете виправити більшість проблем AirPlay за допомогою простих і швидких методів. Нижче ми розглянемо всі можливі способи виправити AirPlay, коли він не працює.

1. Перевірте мінімальні вимоги для AirPlay

AirPlay не працює на всіх пристроях, тому спочатку потрібно перевірити, чи відправник AirPlay (пристрій, який використовується для потокової передачі вмісту) відповідає мінімальним системним вимогам для AirPlay.

Аудіо AirPlay від:

  • iPhone, iPad або iPod touch під керуванням iOS 11.4 або новішої версії
  • Apple TV HD або Apple TV 4K під керуванням tvOS 11.4 або новішої версії
  • HomePod або HomePod mini з iOS 11.4 або новішої версії
  • Mac з iTunes 12.8 або новішої версії або macOS Catalina 10.15 або новішої версії
  • ПК з ОС Windows з iTunes 12.8 або новішої версії

Відео AirPlay від:

  • iPhone, iPad або iPod touch з iOS 12.3 або новішої версії
  • Mac під керуванням macOS Mojave 10.14.5 або новішої версії

Приймач AirPlay (пристрій, на який ви транслюєте вміст) також має підтримувати цю функцію.

Щоб підтвердити, що сторонній пристрій, як-от смарт-телевізор, підтримує функцію AirPlay, знайдіть на упаковці етикетку з підтримкою AirPlay.

Якщо вам цікаво, перегляньте наші рекомендації щодо найкращих приймачів AirPlay.

  Як полегшити потокове передавання Netflix за допомогою комбінацій клавіш

2. Налаштуйте параметри приймача AirPlay у macOS

Сучасні комп’ютери Mac під керуванням macOS Monterey або пізнішої версії можуть виконувати функції приймача AirPlay. Це дає змогу передавати вміст AirPlay з іншого пристрою на ваш Mac і навіть ділитися екраном Mac через AirPlay, якщо параметр AirPlay Receiver увімкнено, як описано нижче.

Щоб захистити вашу конфіденційність, лише пристрої, які використовують той самий Apple ID, що й ваш комп’ютер, можуть передавати вміст AirPlay на ваш Mac. Щоб змінити це, перейдіть у Системні налаштування > Загальні > AirDrop & HandOff і ввімкніть параметр AirPlay Receiver праворуч.

Тепер навіть пристрої, які не використовують той самий Apple ID, що й ваш Mac, можуть відтворювати на ньому AirPlay. Щоб дозволити будь-яким пристроям поблизу бачити ваш Mac як приймач AirPlay, клацніть «Дозволити AirPlay для», виберіть «Усі» в меню, а потім натисніть кнопку «Дозволити всім».

Ви також можете дозволити новим пристроям відтворювати AirPlay на вашому Mac без перевірки пароля, вимкнувши опцію «Вимагати пароль».

Apple рекомендує використовувати iPhone 7 або новішої версії та принаймні Mac 2018 року для ідеального досвіду. Однак ви все одно можете використовувати AirPlay на старих пристроях із нижчою роздільною здатністю відео. Наприклад, ми могли б AirPlay з iPhone 6s, якого немає в списку сумісності Apple.

3. Розбудіть пристрої та тримайте їх поблизу

Якщо це було недостатньо зрозуміло, пам’ятайте, що всі ваші пристрої мають бути ввімкнені та розблоковані, щоб використовувати AirPlay. Під час використання AirPlay на Apple TV переконайтеся, що пристрій не перебуває в режимі сну, клацнувши пульт дистанційного керування, щоб вивести його зі сну.

Оскільки AirPlay зазвичай покладається на однорангове виявлення, розташуйте їх якомога ближче один до одного, щоб підвищити міцність з’єднання.

Коли ваш Mac виявляє приймач AirPlay у мережі, він відображається під піктограмою Screen Mirroring на панелі меню. Якщо жодної піктограми не видно, перейдіть до «Параметри системи» > «Центр керування», клацніть меню поруч із «Дзеркальне відображення екрана» та виберіть «Завжди показувати в рядку меню».

  Як виправити помилку «Потрібно ввімкнути iMessage, щоб надіслати це повідомлення»

Тепер ви можете швидко запускати або зупиняти AirPlay, віддзеркалювати екран свого Mac або використовувати сусідній iPad як другий дисплей — і все це з панелі меню.

5. Вимкніть автоматичний AirPlay для телевізорів

iPhone або iPad може автоматично відтворювати AirPlay контент на вашому Apple TV або AirPlay-сумісному смарт-телевізорі кожного разу, коли ви використовуєте цю функцію. Щоб цього не сталося, перейдіть у «Параметри» > «Загальні» > «AirPlay & Handoff» > «Автоматично AirPlay» і виберіть «Ніколи».

Це призведе до того, що ваш iPhone не зможе автоматично підключатися до сусіднього приймача AirPlay, наприклад Apple TV, щоразу, коли ви захочете транслювати щось на своєму Mac.

6. Вимкніть режим польоту

Увімкнення режиму польоту на iPhone або iPad вимикає всі бездротові радіостанції, крім Bluetooth. AirPlay вимагає як Wi-Fi, так і Bluetooth, тому вам потрібно буде вийти з режиму польоту, щоб використовувати AirPlay.

Відкрийте Центр керування на своєму iPhone або iPad, провівши пальцем вниз від верхнього правого кута, а потім торкніться маленького значка літака, щоб увімкнути режим літака. Крім того, перейдіть до Налаштування > Режим польоту, щоб увімкнути або вимкнути цю функцію.

7. Увімкніть Bluetooth

Bluetooth має бути ввімкнено на обох кінцях, щоб дозволити відправнику та одержувачу виявити один одного. Увімкнути Bluetooth на iPhone та iPad можна кількома способами.

Один із способів — потягнути вниз із верхнього правого кута та ввімкнути перемикач Bluetooth у Центрі керування. Крім того, ви можете перейти в «Параметри» > «Bluetooth» на своєму iPhone і скористатися перемикачем, щоб вимкнути цю функцію.

8. Використовуйте ту саму мережу Wi-Fi

Одноранговий AirPlay дозволяє AirPlay працювати, навіть якщо пристрої не підключені до однієї мережі Wi-Fi або будь-якої іншої мережі. Якщо однорангове виявлення не працює для вас, переконайтеся, що обидва пристрої підключено до однієї мережі Wi-Fi для найкращих результатів.

Щоб перевірити, яку мережу ви зараз використовуєте на своєму пристрої iOS або iPadOS, перейдіть у «Налаштування» > Wi-Fi, щоб переглянути назву поточної мережі.

  Як змінити електронну адресу Slack

Щоб перевірити мережу Wi-Fi, до якої ви під’єдналися в macOS, клацніть піктограму Wi-Fi на панелі меню або перейдіть до «Параметри системи» > «Wi-Fi».

У разі будь-яких проблем рекомендуємо переглянути наші поради щодо того, коли ваш Mac не підключається до Wi-Fi. Користувачі Apple TV можуть перевірити свою поточну мережу в меню Налаштування > Мережа.

Якщо ваш Apple TV використовує з’єднання Ethernet, обов’язково під’єднайте його до того самого маршрутизатора, який створює з’єднання Wi-Fi у вашому домі.

9. Перезапустіть свої пристрої

Іноді найкращим рішенням є перезавантаження всіх пристроїв, які ви хочете використовувати з AirPlay. В iOS і iPadOS виберіть «Параметри» > «Загальні» > «Вимкнути». У tvOS виберіть Налаштування > Система > Перезапустити. Щоб перезавантажити Mac, клацніть меню Apple і виберіть «Перезавантажити».

10. Перезавантажте маршрутизатор

Серед причин, чому AirPlay не може передавати ваш вміст, може бути проблема з вашим маршрутизатором. Можливо, ваш маршрутизатор обмежує вміст через незначну проблему з мікропрограмою. У більшості випадків ви можете вирішити проблеми з підключенням, вимкнувши та знову ввімкнувши маршрутизатор.

11. Налаштуйте параметри брандмауера в macOS

Якщо ваша проблема AirPlay стосується Mac, швидше за все, брандмауер використовує правило, яке блокує з’єднання AirPlay. На щастя, ви можете змінити параметри брандмауера macOS кількома кліками.

Перейдіть до Системних налаштувань > Мережа та натисніть Брандмауер праворуч. Далі натисніть «Параметри» під перемикачем «Брандмауер», якщо його ввімкнено. Тепер вимкніть перемикач «Блокувати всі вхідні з’єднання» вгорі та ввімкніть опцію «Автоматично дозволяти завантаженому підписаному програмному забезпеченню отримувати вхідні з’єднання».

Нарешті натисніть OK, щоб зберегти зміни.

12. Оновіть свої пристрої до останньої версії програмного забезпечення

Усі пристрої AirPlay мають використовувати найновішу версію програмного забезпечення, доступну для них. Ви можете переглянути наведені нижче навчальні посібники, які допоможуть вам пройти процес оновлення.

Інші варіанти підключення пристроїв Apple

Це може засмучувати, коли AirPlay перестає працювати, коли вам це найбільше потрібно. Випробування наведених вище порад має вирішити ваші проблеми з AirPlay. Якщо ні, можливо, настав час звернутися до служби підтримки Apple.

AirPlay — не єдиний спосіб підключити iPhone або iPad до смарт-телевізора. Ви повинні дослідити інші способи трансляції вмісту на телевізор, коли AirPlay не працює з тих чи інших причин.