Як виправити ігри Facebook, які не завантажуються в Google Chrome

| | 0 Comments| 2:20 AM
Categories:

Ігри Facebook не завантажуються в Chrome? Це може дуже засмучувати, особливо якщо ви шукаєте швидкий спосіб розслабитися та відпочити. На щастя, це дуже поширена проблема, і ви можете швидко її вирішити за допомогою наведених нижче рішень.

Як виправити, що ігри Facebook не завантажуються

У Facebook є велика різноманітність ігор, у які можна грати у вільний час. Однак якщо ігри не завантажуються в Chrome, ось кілька рішень, які ви можете спробувати.

1. Перезапустіть Google Chrome

Якщо Chrome не завантажує ігри Facebook, першим кроком має бути перезапуск Chrome, а потім спробуйте знову пограти в ігри. Це може бути корисним, якщо проблему спричинила тимчасова помилка чи збій у Chrome.

Отже, перезапустіть Google Chrome, а потім перевірте, чи завантажуються ігри Facebook.

2. Увімкніть JavaScript у Chrome

JavaScript — це мова програмування, яка допомагає браузерам, як-от Google Chrome, розуміти дії, доступні на веб-сайті. Він також створює та відображає анімацію, звукові ефекти та інші інтерактивні функції в онлайнових міні-іграх, таких як ігри Facebook.

  Як надсилати GIF-файли у Facebook Messenger [iOS]

Якщо JavaScript вимкнено, ігри Facebook можуть не працювати належним чином або взагалі не завантажуватися. Тому, якщо ігри Facebook не завантажуються в Chrome, обов’язково ввімкніть JavaScript.

3. Очистіть дані кешу Chrome

Коли ви відвідуєте веб-сайт, ваш браузер зберігає копії певних файлів на вашому комп’ютері, щоб швидше завантажити веб-сайт під час наступного відвідування. Ці файли містять зображення, сценарії, посилання та різні інші деталі веб-сайту та разом відомі як дані кешу.

Однак дані кешу іноді можуть пошкоджуватися, що може спричинити різноманітні проблеми у вашому браузері, включно з тією, яка є у вас. Отже, якщо ігри Facebook не завантажуються в Google Chrome, спробуйте очистити кеш-дані Google Chrome.

  Як знайти когось у Facebook за допомогою зображення

4. Видаліть проблемні розширення

Ви можете встановлювати всілякі розширення в Google Chrome, щоб підвищити свою продуктивність. Однак деякі розширення можуть принести більше шкоди, ніж користі.

Ігри Facebook можуть не завантажуватися через перешкоди з боку встановленого розширення. Щоб перевірити цю можливість, вимкніть усі розширення в Chrome і спробуйте пограти в ігри.

Якщо вони завантажуються та працюють належним чином із усіма вимкненими розширеннями, то проблему спричинило одне з вимкнених розширень. Щоб звузити це розширення, починайте вмикати розширення по одному, доки проблема не з’явиться знову.

Визначивши проблемне розширення, ви можете завантажити будь-які доступні оновлення для нього або видалити його.

5. Оновіть Google Chrome

Якщо ігри Facebook усе ще не завантажуються, ймовірно, виникла проблема з версією Chrome, яку ви зараз використовуєте. Рішенням у цьому випадку є завантаження будь-яких доступних оновлень Google Chrome.

  Як використовувати Facebook Reactions

Після завантаження оновлення перезапустіть Chrome, і ви побачите, що можете без проблем грати в ігри Facebook у Chrome.

Насолоджуйтеся безперервною грою в Chrome

Такі проблеми в Chrome можуть викликати розчарування, але зазвичай їх легко вирішити. Ми сподіваємося, що одне з наведених вище рішень допомогло вам, і тепер ви можете без проблем грати в ігри Facebook у Google Chrome.