techukraine.net Windows Як виправити, як програми Microsoft Store не оновлюються до нової версії в Windows 10

Як виправити, як програми Microsoft Store не оновлюються до нової версії в Windows 10

Categories:

У Windows 10 є дуже дивна помилка, яка не дозволяє користувачам отримати наступну версію програми Microsoft Store. Здається, ця помилка існує щонайменше рік. Що відбувається, так це те, що програми, які ви завантажили з Microsoft Store, не оновлюються до наступної версії. Ви побачите, що оновлення доступне, але оновлення програми не призведе до отримання наступної версії. Ось як ви можете виправити програми Microsoft Store, які не оновлюються до наступної версії.

Ми повинні сказати вам, що це виправлення займає один день. Є кілька речей, які вам потрібно зробити. Пройдіть кожну з них. Можливо, хоча шанси незначні, вам не доведеться чекати цілий день, поки проблема вирішиться сама собою. Ви зможете використовувати свою систему незалежно від того.

Я особисто зіткнувся з цією помилкою в додатку Sticky Notes, який застряг у версії 2.1.18.0, і, незважаючи на оновлення до Windows 10 1809, він застряг у цій версії.

Запустіть засіб усунення несправностей Microsoft Store

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Оновлення та безпека». Виберіть вкладку «Усунення неполадок» і прокрутіть униз до параметра «Програми Windows Store». Запустіть засіб усунення несправностей і застосуйте будь-які виправлення, які він пропонує.

  Як видалити параметр спільного доступу з контекстного меню в Windows 10

Скиньте Microsoft Store

Відкрийте вікно запуску за допомогою комбінації клавіш Win+R. Введіть WSReset.exe у вікні виконання та натисніть Enter. Це відкриє вікно командного рядка. Якщо у вас відкрито програму Microsoft Store, вона зрештою закриється. Дозвольте вікну командного рядка завершити скидання програми магазину. Ви дізнаєтеся, що це зроблено, коли програма Microsoft Store знову відкриється.

Перевстановіть програму Microsoft Store

Відкрийте PowerShell з правами адміністратора та виконайте таку команду, щоб повторно інсталювати програму Microsoft Store.

Get-AppXPackage *WindowsStore* -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)AppXManifest.xml"}

Скинути папку розповсюдження програмного забезпечення

Перш ніж ви зможете скинути папку розповсюдження програмного забезпечення, вам слід увімкнути режим польоту. Ви можете зробити це за допомогою перемикача в Центрі дій.

  Як автоматично закрити браузер Edge, коли Windows 10 відкриває його

Відкрийте командний рядок і виконайте таку команду. Кожен рядок – це своя команда. Введіть один рядок, торкніться Enter і дочекайтеся завершення, перш ніж вводити наступний.

Для цієї команди виконайте її 3-4 рази.

taskkill /F /FI "SERVICES eq wuauserv"

Наступні команди потрібно виконувати лише один раз.

net stop cryptSvc

net stop bits

net stop msiserver

ren C:WindowsSoftwareDistribution SoftwareDistribution.old

rmdir C:WindowsSoftwareDistributionDataStore

rmdir C:WindowsSoftwareDistributionDownload

Виконавши наведені вище команди, запустіть і наведені нижче. Знову ж таки, кожен рядок є окремою командою, тому запускайте її по черзі.

Net Stop bits

Net Stop wuauserv 

Net Stop appidsvc 

Net Stop cryptsvc 

Ren %systemroot%SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak 

Ren %systemroot%system32catroot2 catroot2.bak 

Net Start bits 

Net Start wuauserv 

Net Start appidsvc 

Net Start cryptsvc

Зачекайте одного дня

Проведіть решту дня і використовуйте свою систему, як вам заманеться. Наприкінці дня вимкніть його та, коли ви завантажите його знову наступного дня, перевірте наявність оновлень у програмі Microsoft Store.

  Як використовувати альтернативний пароль для облікового запису Windows 10 Live

Ви побачите, що оновлення доступні для програм. Встановіть оновлення, і ви отримаєте наступну версію програми.