Як виправити, що Outlook продовжує надсилати електронні листи до папки “Спам” або “Спам”.

Поштові клієнти та служби мають вбудовані фільтри спаму. Ці фільтри необхідні, оскільки спам надходить регулярно, і неможливо по-людськи відсортувати його вручну. Завжди краще дозволити фільтрам виконувати свою роботу.

папка для непотрібних програм Outlook

Outlook продовжує надсилати електронні листи в спам або спам

Outlook має папку зі спамом, яку він дав своїй папці зі спамом. Він фільтрує повідомлення на основі домену, з якого воно походить, і на основі вмісту повідомлення. Фільтр непоганий; Ви побачите, що більшість повідомлень, які надсилаються в папку небажаного або спаму, належать саме туди. Ви побачите, що деякі повідомлення проходять через його фільтри й потрапляють у вашу головну папку “Вхідні”. Важливі електронні листи також можуть іноді надсилатися в папку небажаного або спаму. Якщо у вас занадто багато важливих листів, які потрапляють у небажані або спамові повідомлення, спробуйте виправлення, наведені нижче.

1. Білий список електронної пошти

Якщо Outlook надсилає важливе повідомлення електронної пошти до папки небажаної пошти або спаму, перше, що вам потрібно зробити, це внести адресу електронної пошти до білого списку. Ви можете вручну позначити повідомлення як «не спам» і перемістити його в головну папку «Вхідні». Це повідомить Outlook, що відправник у безпеці, і Outlook також дізнається, що вміст повідомлення не є спамом. Це застосовуватиметься до майбутніх вхідних повідомлень.

Відкрийте Outlook.
У стовпці ліворуч виберіть папку «Небажана».
Виберіть повідомлення, яке було помилково надіслано до папки небажаної інформації.
На вкладці Домашня сторінка клацніть піктограму небажаної інформації та виберіть Ніколи не блокувати домен відправника.

2. Збережіть електронну пошту як контакт

Ви можете додати електронну адресу як контакт. Outlook не надсилатиме електронні листи від контакту до папки небажаної інформації.

Відкрийте Outlook.
Виберіть папку «Небажана».
Виберіть повідомлення.
Клацніть правою кнопкою миші електронну пошту відправника.
Виберіть Додати до контактів Outlook.

3. Створіть правило для заміни фільтра небажаної інформації

Ви можете створити правила, щоб запобігти потраплянню важливих повідомлень до папки «Небажані». Це шлях, якщо ви не впевнені, з якої електронної пошти/домену надійде повідомлення, але ви знаєте, яка мова буде використовуватися, або ви знаєте слово, яке буде в темі чи тілі повідомлення.

Відкрийте Outlook.
Перейдіть до Файл>Правила та сповіщення.
Натисніть Нове правило.
Виберіть Перемістити повідомлення з певними словами в темі до папки.
Натисніть Далі.
Натисніть Певне слово.
Введіть слово, яке потрібно додати до білого списку.
Натисніть Вказана папка та виберіть Вхідні.
Натисніть Далі, а потім знову Далі.
Дайте правилу назву.
Завершіть налаштування.

Висновок

Якщо ви налаштували обліковий запис не від Microsoft у Outlook, перевірте фільтри небажаної/спаму, налаштовані вашою службою електронної пошти. Фільтрування може бути застосовано службою електронної пошти, і Outlook просто синхронізує його з папкою небажаної інформації.