Як виправити, що Netflix не завантажується на Sony Smart TV

Розумні телевізори працюють через програми, які вони підтримують, і більшість, якщо не всі, мають програми для популярних потокових сервісів, таких як Netflix, Hulu, Amazon тощо. Smart TV зазвичай не має браузера, тому все, що ви транслюєте, буде транслюється через спеціальний додаток.

Netflix не завантажується на Sony Smart TV

Netflix не завантажується на Sony Smart TV

У Sony є великий асортимент смарт-телевізорів, але якщо у вас виникнуть проблеми з потоковим передаванням з Netflix, той самий набір рішень буде застосовуватися незалежно від того, яка у вас модель. Це включає в себе лінійку телевізорів Bravia, а також старі моделі Sony.

1. Загальні перевірки

Перш ніж виправляти проблеми з Netflix на вашому Sony Smart TV, виконайте наведені нижче перевірки/швидкі виправлення.

Перезавантажте маршрутизатор. Знайдіть кнопку живлення на роутері та утримуйте її протягом 5 секунд. Відпустіть кнопку і зачекайте 15 секунд. Натисніть кнопку живлення ще раз, щоб увімкнути роутер. Зачекайте, поки на ньому світло стабілізується.
Переконайтеся, що телевізор підключено до мережі. Перевірте підключення за допомогою потокової передачі вмісту з іншої програми.
Переконайтеся, що ви можете транслювати Netflix на інших пристроях, наприклад, на телефоні чи комп’ютері. Якщо ви не можете транслювати Netflix на всіх своїх пристроях, проблема може бути в Netflix. Ти можеш перевірте тут, чи не працює Netflix. Можливо, це також блокує ваш провайдер. Деякі інтернет-провайдери блокують потокове передавання мультимедіа, якщо передплатники не придбають план, призначений для потокового передавання. Зверніться до свого провайдера, щоб дізнатися, чи заблоковано потокове передавання на вашому з’єднанні.
Якщо ви використовуєте VPN для потокової передачі з Netflix, від’єднайте його та перевірте, чи можете ви транслювати з нього. Якщо так, ваша VPN або заблокована Netflix, або вона має власні проблеми з підключенням.

2. Оновіть прошивку

Телевізори Sony Smart TV мають власне мікропрограмне забезпечення (на основі не Android), і його час від часу потрібно оновлювати. Переконайтеся, що мікропрограмне забезпечення вашого телевізора оновлено.

Використовуйте пульт дистанційного керування, щоб вибрати піктограму Довідка (?).
Перейдіть до Служби підтримки>Оновлення програмного забезпечення>Мережа.
Виберіть Так, коли попросять завантажити або встановити оновлення.

Примітка. Для оновлення мікропрограми ваш Sony Smart TV має бути підключений до Інтернету.

3. Перезапустіть Sony Smart TV

Увімкнення живлення Sony Smart TV вирішить проблеми з потоковим передаванням Netflix.

Знайдіть кнопку живлення на телевізорі. Зазвичай він розташовується на скосі або навколо нього. Якщо ви не можете знайти його, перегляньте інструкцію.
Натисніть і утримуйте кнопку, поки телевізор не перезапуститься.

4. Перезапустіть програму Netflix

Програми на смарт-телевізорах насправді не вимикаються, коли ви перемикаєтеся на іншу програму. Вони працюють у призупиненому стані у фоновому режимі, і це може спричинити проблеми, коли ви спробуєте відновити програму.

На пульті для телевізора Sony натисніть і утримуйте кнопку «Додому».
Зачекайте, поки з’явиться перемикач завдань.
Виберіть програму Netflix у перемикачі завдань і натисніть кнопку вниз або кнопку Enter на пульті дистанційного керування.
Натисніть Ok, щоб підтвердити, що хочете закрити програму.
Відкрийте програму ще раз і спробуйте транслювати.

5. Скиньте програму Netflix

Якщо перезапуск програми Netflix не вирішить проблему, ви можете скинути її. Це видалить кеш програми, але це не призведе до втрати даних. Можливо, вам доведеться знову ввійти в програму Netflix.

Натисніть кнопку «Додому» на пульті.
Виберіть Програми>Налаштування>Програми>Керувати програмами.
Виберіть Netflix зі списку програм.
Виберіть Очистити дані та натисніть OK, щоб підтвердити.
Перезапустіть програму Netflix.

6. Скиньте підключення до Інтернету

Скиньте підключення до Інтернету на телевізорі Sony.

Натисніть кнопку «Додому» на пульті.
Перейдіть до Налаштування>Налаштування системи>Налаштування.
Виберіть Мережа > Оновити підключення.

Висновок

Smart TV іноді стикаються з проблемами потокового онлайн-контенту. Багато з них не мають швидкого способу видалити файли cookie та оновити вміст. Телевізори Sony дозволяють очищати кеш-пам’ять для кожної програми, і це зазвичай усуває проблему.