Як виправити, що Logitech K750 не працює

Categories:

Із зростанням проникнення Інтернету робочі місця стали онлайн. Але, навіть якщо це не в Інтернеті, вам потрібен ноутбук або ПК для виконання нашої офісної роботи. Отже, ми покладаємося на технології, щоб виконувати свою роботу, і належне функціонування цих технологій має важливе значення. Але що, якщо ваша бездротова сонячна клавіатура Logitech Wireless K750 одного дня перестане працювати, оскільки помилки можуть виникнути завжди? Не хвилюйтеся, ми надали рішення для цього. Отже, у цій статті ми розповімо вам, як виправити несправність Logitech K750. Тому, будь ласка, продовжуйте читати, щоб дізнатися про це.

Як виправити, що Logitech K750 не працює

Перш ніж почати виправлення, давайте обговоримо причини, які викликають проблему. Отже, ми перерахували причини, які допоможуть вам краще вирішити проблему. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про ці причини:

 • Низький рівень заряду акумулятора пояснюється тим, що ваша клавіатура не заряджена.
 • Якщо ви перемістили USB-приймач на інший ПК, ваш Logitech K750 може не працювати.
 • Це також може бути наслідком перешкод від бездротових пристроїв, таких як монітори, бездротові динаміки та інші пристрої.
 • Якщо ви перемістили USB-приймач з одного порту USB до іншого, драйвер клавіатури Logitech K750 також може не працювати.
 • Крім того, якщо ви використовуєте бездротову клавіатуру на металевих поверхнях, ви можете зіткнутися з помилкою.
 • Також причиною проблеми можуть бути останні оновлення драйвера.

Перш ніж перейти до методів, які вимагають часу, ви повинні спробувати ці прості методи, оскільки часто ми пропускаємо найменші деталі, які можуть вирішити проблему. І ці методи перераховані нижче:

 • Перезарядіть акумулятор клавіатури: зарядіть акумулятор клавіатури, якщо він низький. Це може допомогти у вирішенні проблеми.

 • Зніміть клавіатуру з металевої поверхні: це також один із найпростіших способів усунути помилку.

Фото Себастьяна Банасевича на Unsplash

 • Ви можете спробувати підключити її до іншого пристрою: спробуйте підключити клавіатуру до іншого пристрою. Якщо це працює, ваша клавіатура працює правильно, а інші проблеми потрібно вирішити.

Фото Джозефа Кортеза на Unsplash

 • Тримайте клавіатуру в діапазоні: намагайтеся тримати клавіатуру в діапазоні, як показано на малюнку нижче

Фото Pixabay

 • Підключіть об’єднувальний приймач до іншого порту USB: це також може допомогти у вирішенні проблеми.

Зображення Майкла Шварценбергера з Pixabay

Тепер ви можете почати з більш просунутих методів, якщо наведені вище методи не можуть вирішити проблему за вас.

Спосіб 1. Перезапустіть службу пристрою людського інтерфейсу

Щоб виконати цей метод, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування, потім натисніть Відкрити.

2. Тепер виберіть параметри «Система» та «Безпека».

3. Прокрутіть униз і виберіть опцію Windows Tools.

4. Тепер виберіть піктограму «Служби».

5. Прокрутіть униз і клацніть правою кнопкою миші на опції Human Interface Device Service.

6. Клацніть опцію Перезапустити, якщо вона запущена.

7. Коли служби перезапустяться праворуч, натисніть «Властивості».

8. Тут у полі «Тип запуску» виберіть «Автоматично» та натисніть «ОК».

Спосіб 2: оновіть драйвер пристрою

Драйвери пристроїв — це важливе програмне забезпечення системного рівня, яке допомагає встановити зв’язок між апаратним забезпеченням, підключеним до системи, та операційною системою, яку ви використовуєте на своєму комп’ютері. Щоб оновити драйвери, прочитайте наш посібник із оновлення драйверів пристрою.

Спосіб 3: переінсталюйте драйвер пристрою

Якщо вам цікаво, як виправити несправність Logitech K750, спробуйте цей метод. Драйвери — це основні компоненти, необхідні апаратному забезпеченню для взаємодії з операційною системою для виконання всіх завдань належним чином. Через несправність драйвера може виникнути багато проблем, які можуть змусити вас почухати голову. На щастя, як розробники Microsoft, так і виробники комп’ютерів регулярно випускають оновлення драйверів, щоб усе працювало належним чином. Хоча виникають такі проблеми, як пошкодження, відсутність або несумісність драйверів. Прочитайте наш посібник про те, як видалити та перевстановити драйвери пристрою.

Якщо цей метод не спрацював для вас, ви можете спробувати наступний спосіб, наведений нижче, щоб вирішити проблему драйвера клавіатури Logitech k750.

Спосіб 4: відкат оновлень драйверів

Щоб відкотити драйвери у Windows 11, прочитайте нашу статтю про те, як відкотити оновлення драйверів у Windows 11. Щоб відкотити драйвери у Windows 10, прочитайте нашу статтю про те, як відкотити драйвери у Windows 10.

Спосіб 5: Вирішіть проблеми з Unifying Receiver

Щоб виправити бездротову клавіатуру Logitech Solar Keyboard K750, перегляньте статтю «Виправлення неполадок приймача Logitech Unifying Receiver у Windows 10».

Спосіб 6: оновіть Windows

Інший спосіб: якщо вам цікаво, як виправити несправність Logitech K750, ви можете оновити Windows 10. Щоб оновити Windows 10, перегляньте статтю Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Спосіб 7: Сторінка зв’язку зі службою підтримки

Ви можете звернутися до Сторінка підтримки Logitechякщо наведені вище методи не працюють, щоб вирішити проблему драйвера клавіатури Logitech k750.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому моя бездротова клавіатура не друкує?

Відповідь Ви можете зіткнутися з цією проблемою, якщо акумулятор бездротової клавіатури також розряджений. Крім того, якщо ви підключили приймач до неправильного порту. Іншими причинами можуть бути перешкоди від інших бездротових пристроїв, підключених до вашого ПК, і бездротова клавіатура не може синхронізуватися з приймачем.

Q2. Як довго працює акумулятор K750?

Відповідь За словами Logitech, акумулятор може працювати в повній темряві до трьох місяців. Крім того, зручна кнопка ввімкнення та вимкнення економить енергію, коли не використовується.

Q3. Як зарядити бездротову клавіатуру Logitech K750?

Відповідь Ви можете помістити Solar Keyboard у світлу кімнату або на сонце принаймні на годину, щоб зарядити батареї.

Q4. Що таке пристрій введення з клавіатури?

Відповідь Використовуючи клавіатуру як пристрій введення, ваш комп’ютер можна програмувати літерами, цифрами та символами. Крім того, на клавіатурі є алфавітно-цифрові клавіші (літери та цифри), цифрова клавіатура (яка може не включатися в нетбуки чи ноутбуки), спеціальні функціональні клавіші, клавіші для керування курсором миші та світлодіоди стану.

Q5. Чи є у Logitech K750 Bluetooth?

Відповідь Ні, Logitech Wireless Solar Keyboard K750 не має Bluetooth. Щоб використовувати його, вам знадобиться об’єднуючий приймач Logitech.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною, і ви змогли дізнатися, як виправити несправність Logitech K750. Якщо у вас все ще є запитання, не соромтеся поставити їх у розділі коментарів нижче.

  Як використовувати ваш Google Home Hub як цифрову фоторамку