techukraine.net Windows Як виправити, що Chrome не працює в Windows 10

Як виправити, що Chrome не працює в Windows 10

Categories:

Chrome, як і багато інших програм у Windows 10, вносить деякі зміни в реєстр Windows, коли ви його встановлюєте. Ці зміни необхідні для роботи Chrome. У браузері є зручна функція скидання, яка може скинути все до значення за замовчуванням, якщо щось порушиться. Тим не менш, скидання, схоже, не виправляє все. Для деяких користувачів Windows 10 Chrome не працює пов’язано з проблемою реєстру.

Якщо ви постійно отримуєте помилки ERR_TIMED_OUT в Chrome, навіть якщо інші веб-переглядачі працюють нормально, ось що вам потрібно зробити.

Chrome не працює

Перш ніж застосувати це виправлення, вам потрібно перевірити, чи підійде воно вам. Відкрийте диспетчер завдань і перейдіть на вкладку «Служби». Відсортуйте службу за назвою, тобто в алфавітному порядку, і знайдіть службу CryptSvc. Клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Перезапустити» з контекстного меню. Після цього перевірте, чи працює Chrome чи ні. Якщо це так, то це виправлення виправить Chrome надовго.

  Як увімкнути вхід за відбитком пальця та PIN-кодом у Windows 10 1803

Відкрийте редактор реєстру Windows, натиснувши комбінацію клавіш Win+R. Це відкриє вікно виконання. Введіть regedit і натисніть Enter. Для редагування реєстру вам знадобляться права адміністратора.

Перейдіть до наступного місця;

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftSystemCertificatesRoot

Перш ніж щось робити, створіть резервну копію кореневого ключа. Далі клацніть правою кнопкою миші ключ ProtectedRoots і виберіть «Дозволи» з контекстного меню. У вікні, що відкриється, виберіть свого користувача та ввімкніть для нього «Повний контроль». Зробіть ще одну резервну копію кореневого ключа.

Знову відкрийте диспетчер завдань і зупиніть службу CryptSvc. Далі видаліть кореневий ключ із цього місця.

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftSystemCertificates

Перезапустіть Windows 10, і вашу проблему потрібно виправити. Якщо у вас все ще виникають проблеми з Chrome, скиньте його. Спочатку створіть резервну копію папки профілю Chrome. Щоб скинути Chrome, відкрийте його та натисніть кнопку додаткових параметрів у верхньому правому куті. У меню виберіть Налаштування. Прокрутіть сторінку налаштувань вниз і натисніть кнопку Додатково. Знову прокрутіть весь шлях до самого низу. Ви побачите опцію під назвою «Відновити налаштування до початкових значень за замовчуванням».

  Як додати роздільник на панель завдань у Windows 10

Підтвердьте, що ви хочете скинути Chrome. Скидання не видалить вашу історію, закладки чи паролі, однак, оскільки ви маєте справу з помилковим Chrome для початку, переконайтеся, що ви зробили резервну копію папки вашого профілю.

Це стара помилка, яка мучила користувачів у Windows 10 build 10.0.17134.376 і була визнана на Власні довідкові форуми Google.

Якщо ви отримуєте помилку ERR_NAME_NOT_RESOLVED у Chrome, це також є виправленням.