Як виправити, що швидкість процесора обмежена системною прошивкою в Windows

| | 0 Comments| 7:04 AM
Categories:

Засіб перегляду подій у Windows записує майже все, що відбувається у вашій системі. Якщо ваша система працює, якщо ви отримуєте випадкові підказки чи повідомлення про помилки, засіб перегляду подій — гарне місце, щоб почати розслідування. Це не вкаже вам на проблему, але допоможе визначити, що може статися. Кожна подія має штамп часу, і зазвичай її супроводжує короткий опис. Одне особливе попередження, яке може турбувати вас, полягає в тому, що швидкість процесора обмежена попередженням про прошивку системи.

Швидкість процесора обмежена прошивкою системи

Повний опис цього попередження виглядає приблизно так;

  Як скопіювати екран на Windows 10

Швидкість процесора 7 у групі 0 обмежується програмним забезпеченням системи. Процесор перебував у такому стані зниженої продуктивності протягом 203363 секунд з моменту останнього звіту.

Номер процесора та номер групи будуть відрізнятися від системи до системи, як і період часу. Тепер все, що говорить про обмеження процесора, буде тривожним, але виправити його досить просто.

Встановіть швидкість процесора в плані живлення

Ваш план живлення може, серед іншого, керувати тим, скільки енергії надходить на ваш процесор. Якщо значення встановлено занадто низьким, ви отримаєте повільний процесор і попередження «Швидкість процесора обмежена системним програмним забезпеченням».

Клацніть правою кнопкою миші піктограму акумулятора/живлення в системному треї. Виберіть «Параметри живлення» з контекстного меню. Натисніть «Змінити налаштування плану» біля поточного плану живлення. Далі натисніть «Змінити додаткові параметри живлення» внизу. У вікні «Параметри живлення» прокрутіть униз і розгорніть поле «Керування живленням процесора». Переконайтеся, що мінімальний стан процесора від батареї та живлення не встановлено занадто низьким.

  Як змінити ліміт часу «Повернутися до попередньої версії» у Windows 10

Технологія SpeedStep

Це обмеження швидкості для конкретного процесора є особливістю процесорних мікросхем Intel. Ця функція називається технологією SpeedStep і дозволяє програмному забезпеченню обмежувати потужність процесора. Наведене вище виправлення — це в основному простий спосіб його налаштування. Ви можете повністю вимкнути його, якщо хочете, але для цього вам потрібно відвідати BIOS своєї системи.

Відкрийте BIOS і знайдіть додаткові параметри живлення або будь-що, що називається SpeedStep, і змініть його стан на Вимкнено. Збережіть зміни та завантажте свою систему.

Хоча ви можете вимкнути технологію SpeedStep як з BIOS, так і з Windows, ми рекомендуємо вам використовувати графічний інтерфейс Windows для цього. Його легше змінити, він пропонує більше контролю, і якщо ви не знаєте багато про свій BIOS, є менше шансів, що щось піде не так.

  Як виправити застряглий накопичувальний оновлення на Windows 10