Як виправити, що клавіші зі стрілками не працюють в Microsoft Excel

Одна книга у файлі Excel може бути надзвичайно великою з тисячами рядків і стовпців. Адресний рядок спрощує навігацію або перехід до клітинки без використання смуг прокрутки, але якщо ви працюєте над певним розділом аркуша, використання клавіш зі стрілками для перемикання між клітинками часто є найпростішим методом навігації по книзі. .

навігація Excel

Клавіші зі стрілками не працюють у Microsoft Excel

Excel – це складна програма. Зрозуміло, що не кожною функцією в додатку можна керувати за допомогою клавіатури. Що стосується навігації, то для переміщення між клітинками можна використовувати набір із чотирьох клавіш зі стрілками на клавіатурі. Якщо у вас є цифрова панель на клавіатурі ноутбука або на зовнішній клавіатурі, ви можете використовувати клавіші зі стрілками на ній для навігації по книзі.

  Як перевести iPhone або iPad у режим відновлення

Якщо клавіші зі стрілками не працюють у Microsoft Excel, і ви не можете переміщатися між клітинками, спробуйте виправлення, наведені нижче.

1. Вимкніть блокування прокрутки

Блокування прокрутки, якщо воно увімкнене, може заважати функції навігації клавіш зі стрілками. Щоб вимкнути блокування прокрутки, знайдіть на клавіатурі клавішу Scroll Lock і торкніться її.

Можливо, вам може знадобитися натиснути клавішу Fn, а потім клавішу Scroll Lock, щоб вимкнути блокування прокручування. Це залежить від клавіатури, яка у вас є.

Щоб перевірити, чи ви його вимкнули, відкрийте книгу Excel і подивіться на нижню панель. “Scroll lock” НЕ має відображатися на ньому.

  Виправте ERR_EMPTY_RESPONSE в Google Chrome

2. Увімкніть липкі клавіші

Це виправлення працює загалом, але якщо ви використовуєте клавіші зі стрілками на цифровій панелі, це має бути остаточним виправленням.

Відкрийте панель керування.
Перейдіть у розділ Легкість доступу.
Знайдіть пункт Змінити роботу клавіатури та виберіть його.
Увімкніть «Увімкнути липкі клавіші».

3. Змініть налаштування Excel

Можливо, вам потрібно ввімкнути підтримку клавіш зі стрілками в Excel. Його можна вимкнути (хоча зазвичай він увімкнено за замовчуванням).

Відкрийте Excel.
Перейдіть до Файл>Параметри.
Виберіть вкладку Додатково.
Увімкніть параметр «Увімкнути маркер заповнення та перетягування клітинки».

Висновок

Файл Excel може бути великим, але якщо він містить занадто багато даних або містить макроси, він сповільниться. Вона не оптимізована для роботи як база даних, хоча багато людей використовують її як одну. Спробуйте відкрити по одному файлу Excel, запустивши файл із вимкненими макросами, і спробуйте закрити будь-яку програму, яка, можливо, використовує ресурси вашої системи та сповільнює роботу файлу.

  Подивіться, яка пісня грала під час сцени у фільмі чи телешоу