Як виправити, що динамічне блокування не працює після оновлення Windows 10 квітня

Динамічне блокування — це функція в Windows 10, яка може автоматично блокувати вашу систему, якщо вона виявляє, що підключений і підключений пристрій Bluetooth більше не в зоні дії. Він призначений для роботи з телефонами, але ви побачите, що ви можете змусити працювати з ним інші пристрої, як-от Mi Band 2, якщо у вас є правильний додаток для створення пари. Що ще важливіше, його також можна використовувати для розблокування вашої системи. Це досить корисно, але, на жаль, ваше динамічне блокування, можливо, перестало працювати після квітневого оновлення Windows 10. Ось як виправити динамічне блокування, яке не працює.

  Вимикайте Windows, коли закриваєте кришку ноутбука

Виправити, що динамічне блокування не працює

Якщо динамічне блокування не працює, ви помітите це, коли ваша система не заблокує. Якщо ви використовуєте підключений пристрій, на заблокованому екрані буде вказано, що пристрій не знайдено. Windows 10 спробує знайти його, але якщо це не вдасться, ви отримаєте сповіщення про те, що динамічне блокування не працює.

Є два способи вирішити цю проблему; легкий шлях, і важкий шлях.

Простий спосіб передбачає відкриття програми Налаштування. Перейдіть до групи налаштувань Облікові записи та виберіть вкладку Параметри входу. Прокрутіть униз до розділу Динамічне блокування та натисніть кнопку Сканувати пристрій. В ідеалі, Windows 10 повинна мати можливість знайти ваш пристрій і вирішити проблему. Переконайтеся, що ваш пристрій знаходиться в зоні досяжності й увімкнено, а також чи ввімкнено Bluetooth. Крім того, переконайтеся, що ваш пристрій відображається в розділі “Спарені та підключені пристрої” в налаштуваннях Bluetooth.

  Гібернація проти сну в Windows 10: в чому різниця?

Якщо це не спрацює, і є ймовірність, що не спрацює, вам доведеться піти на більш складне рішення.

Якщо ви використовуєте програму для підключення пристрою та динамічного блокування, відкрийте програму та видаліть/від’єднайте пристрій від програми. Далі відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Пристрої. Виберіть Bluetooth і виберіть пристрій, який ви використовуєте з динамічним блокуванням. Зніміть пристрій. Вимкніть Bluetooth, а потім увімкніть його знову. Створіть пару з пристроєм ще раз, а потім підключіть його. Якщо це все, що вам потрібно зробити, щоб Dynamic lock працював, це має зробити свою справу.

Якщо ви використовуєте програму для підключення пристрою до Windows 10, відкрийте його та підключіть пристрій знову. Це повинно виправити, що динамічне блокування не працює. В основному, вам потрібно витягнути вилку з пристрою, тобто повністю від’єднати його, а потім знову під’єднати. Це вирішує проблему, але Windows 10 може продовжувати показувати вам сповіщення про те, що динамічне блокування не працює. Поки що від цього не позбутися.

  Як зупинити відкриття Dropbox під час запуску на Windows або Mac