Як виправити чорну пляму на екрані iPhone

iPhone є одним із найбільш використовуваних продуктів Apple Inc. через їх преміальну якість, кілька чудових функцій і надійну безпеку, яку вони забезпечують. Люди більше воліють використовувати iPhone. Але з такою преміальною якістю йде преміальна ціна, а це означає, що вони досить дорогі, і навіть невелике пошкодження цих телефонів може коштувати вам сотні доларів. Отже, якщо ви шукаєте рішення, щоб виправити чорні плями на екрані телефону, ви знаходитесь у потрібному місці. У цій статті ми розглянемо, які заходи можна вжити, щоб виправити чорну пляму на екрані iPhone.

Як виправити чорну пляму на екрані iPhone

Продовжуйте читати цю статтю, щоб знайти різні способи усунення чорних плям на екрані iPhone.

Чому на екрані мого телефону з’являються чорні плями?

За цією проблемою може бути кілька причин. Деякі з них такі.

  • Пікселі в цій частині екрана вашого iPhone мертві, тому що ви могли його десь упустити.
  • Мабуть, у вашому iPhone є якісь помилки програмного забезпечення.
  • Пікселі не були заряджені належним чином. Ви можете спробувати перезавантажити телефон, що, ймовірно, вирішить проблему.

Чи можуть мертві пікселі зникнути? Чи можна виправити мертві пікселі?

Так, мертві пікселі можна виправити. Якщо ви кудись не впустили свій телефон, але мертві пікселі все ще є, ви можете спробувати перезавантажити телефон або оновити пристрій. Можливо, це вирішить вашу проблему.

  6 найкращих похідних інструментів Ubuntu для перевірки

Чи можна виправити чорні точки на телефоні?

Так, чорні плями виникають, коли пікселі на екрані мертві. Це може бути через помилки програмного забезпечення або ви десь упустили телефон. Якщо ви впустили телефон, ваш екран міг бути пошкоджений зсередини, і вам доведеться відвідати центр обслуговування пристроїв, щоб відремонтувати його.

Як усунути чорні плями на екрані телефону?

Це залежить від того, що спричинило появу чорних цяток. Виконайте наведені нижче дії, щоб виправити чорну пляму на екрані iPhone:

  • Якщо ви його кудись упустили, ймовірно, екран пошкоджено зсередини, і вам потрібно звернутися в центр обслуговування пристрою, щоб замінити його.
  • Якщо ви не скинули його, можуть бути деякі помилки програмного забезпечення. Ви можете спробувати оновити програмне забезпечення пристрою з налаштувань або перезавантажити пристрій, і проблему буде вирішено.

Відвідайте сторінку ремонту iPhone у нашому браузері, щоб дізнатися більше про послуги та тарифи.

Чи можна виправити чорні плями на iPhone?

Так, чорні плями на iPhone можна виправити, але тільки якщо ви його кудись не впустили. І якщо ви це зробили, то краще відвідати Apple Store неподалік і попросити їх виправити це за вас. Але якщо ви його кудись не скинули, ви можете спробувати оновити програмне забезпечення, якщо воно доступне (багато користувачів повідомили, що iOS 13 викликає такі помилки) або навіть спробувати простий перезапуск. Відвідайте сторінку Apple Find Locations у своєму браузері, щоб знайти найближчий магазин Apple Store, щоб передати його та вирішити проблему з екраном.

  Як використовувати Apple Pay на iPhone X

Як виправити чорну пляму на екрані iPhone? Як позбутися чорних плям на екрані iPhone?

Щоб виправити чорну пляму на екрані iPhone, ви можете розглянути наступні способи:

Примітка 1. Дотримуйтеся наведених нижче кроків на свій страх і ризик, оскільки це може завдати ще більшої шкоди вашим пристроям. Найкращий спосіб — відвідати Apple Store неподалік і попросити їх відремонтувати його за вас.

  • Ви можете спробувати оновити програмне забезпечення системи з налаштувань iPhone, якщо є деякі помилки програмного забезпечення.
  • Ви можете вимкнути свій iPhone, поставити його на деякий час під сонячні промені, а потім увімкнути знову. Це може вирішити проблему.
  • Використовуйте свій iPhone, доки не розрядиться акумулятор, і підключіть його до зарядного пристрою. Щойно він заряджений, ваша проблема, мабуть, вирішена.
  • Вимкніть iPhone і помістіть його в пакет з рисом на 12 годин. Якщо в пристрої є вода, що спричиняє чорну пляму, вона вимочує воду з неї, і ваша проблема буде вирішена.
  Як створити анімовані кругові діаграми в PowerPoint

Примітка 2. Деякі люди пропонують використовувати тепловий пістолет, щоб видалити цю чорну пляму, але це може навіть призвести до виходу з ладу акумулятора пристрою. Або якщо ви нагрієте пристрій більше, він може назавжди вимкнутись. Не використовуйте цей метод, оскільки він небезпечний для вашого телефону та людини, яка його використовує.

Отже, якщо наведені вище рішення не працюють, відвідайте Apple Store або постачальників послуг поблизу.

Скільки коштує виправити чорну пляму на екрані iPhone?

Це може коштувати близько 50-150 доларів. Але це знову ж таки залежить від причини пошкодження. Якщо дисплей повністю зник і потребує заміни, то залежно від моделі пристрою ціна буде різною. Але якщо для цього потрібно трохи зусиль і не потрібно купувати додаткове обладнання, вартість не перевищить 100 доларів.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною, і ви навчилися виправляти проблему з чорною плямою на екрані iPhone. Повідомте нам, який метод допоміг вам найкраще. Залиште свої запитання чи пропозиції в розділі коментарів, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.