Як виправити цикл завантаження iPhone через помилку символу телугу

| | 0 Comments| 10:44 PM
Categories:

Ви, напевно, чули про помилку символів телугу, яка турбує користувачів iOS. Якщо вам пощастить, він призведе до збою лише програми або десяти, але якщо вам не пощастить, ваш телефон перейде в цикл завантаження. Не смішно. Найгірше те, що люди навмисно надсилають персонажа користувачам iPhone або публікують його на популярних форумах iPhone та Apple, щоб збоїти пристрої та програми, тому що деякі люди просто хочуть спостерігати, як світ горить. Виправити аварійну програму просто, але цикл завантаження iPhone не так просто виправити. Тим не менш, ось що вам потрібно зробити.

Щоб виправити цикл завантаження iPhone через помилку символу телугу, вам потрібно відновити свій iPhone. Немає способу обійти це, але тут є срібна підкладка. Apple випустила iOS 11.2.6, яка виправляє цю помилку. Коли ви відновлюєте свій телефон, ви можете оновити його до останньої версії iOS, і вам більше ніколи не доведеться турбуватися про помилку.

Режим відновлення iPhone

Наведене нижче стосується iPhone, які застрягли в циклі завантаження. Вони не застосовуються для нормально працюючого iPhone, який потрібно перевести в режим відновлення.

  Як зберегти конференц-дзвінок (і код доступу) як контакт

Для iPhone 6S та попередніх моделей;

Натисніть і утримуйте кнопку режиму сну/пробудження та кнопку «Додому», доки не побачите логотип Apple. Не відпускайте кнопки. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю даних. Зачекайте, поки не з’явиться екран Підключення до iTunes, а потім відпустіть кнопку.

Для iPhone 7 і новіших моделей

Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, поки не побачите логотип Apple. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю даних. Відпустіть кнопку гучності, коли побачите повідомлення Підключитися до iTunes.

ЧИТАННЯ ЗА ПОВ’ЯЖЕННЯМИ: Найкращий VPN для iPhone, щоб захистити вашу дату в Apple.

Для iPhone X;

Натисніть кнопку збільшення гучності та відпустіть її. Натисніть кнопку зменшення гучності та відпустіть її. Тепер утримуйте бічну кнопку, поки не побачите логотип Apple. Підключіть iPhone X до комп’ютера за допомогою кабелю передачі даних. Не відпускайте бічну кнопку, доки не побачите повідомлення Підключитися до iTunes.

  Як увімкнути темний режим Microsoft Outlook

Відновити iPhone

Коли ви під’єднаєтеся до iTunes, ви побачите спливаюче вікно з повідомленням про проблему з iPhone, і його потрібно оновити або відновити. Натисніть кнопку Оновити, і вона завантажить останню стабільну версію iOS, тобто iOS 11.2.6.

Після завантаження цієї версії вона встановиться на вашому iPhone. Тепер iPhone відновлено до заводських налаштувань, але тепер він працює на останній версії iOS із виправленням помилок символів телугу. Тепер поверніться до параметрів вашого пристрою в iTunes і натисніть кнопку Відновити. Виберіть резервну копію, до якої хочете її відновити, і все готово.

  Помилка проксі Netflix – як обійти та розблокувати Netflix