techukraine.net Windows Як виправити сірі програми зі знаками оклику в Windows 10

Як виправити сірі програми зі знаками оклику в Windows 10

Categories:

Якщо ви бачите плитки програм у меню «Пуск» або в списку програм зі знаком оклику, ви не самотні. Інші користувачі Windows 10, схоже, отримують це, хоча проблема не така поширена, як більшість інших помилок Windows 10. Розглянуті програми відмовляються відкриватися, але проблему досить легко вирішити. Нижче описано, як ви можете виправити сірі програми зі знаками оклику на їх плитках.

Програми зі знаками оклику

Я відчув цю помилку в програмі Skype, і, здається, це трапляється лише для програм UWP. Якщо у вас є сіра плитка програми зі знаком оклику, вам слід клацнути її. Ви побачите повідомлення про помилку, яке повідомляє, що програма не може відкритися, і що вам слід перевстановити її.

  Як видалити програми зі списку Відкрити за допомогою Windows 10

Першим способом дії має бути натиснути посилання “Подивитися в магазині” у повідомленні. Це відкриє програму Microsoft Store, і ви перейдете на сторінку проблемної програми. Буде кнопка перевстановлення, яку ви можете натиснути, щоб перевстановити програму, однак вона може не працювати. У моєму випадку це не так, але спробувати варто.

Якщо програма Microsoft Store не перевстановить програму, відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до списку програм. Клацніть правою кнопкою миші плитку програми та виберіть Видалити з контекстного меню. Після видалення відкрийте програму Microsoft Store і завантажте її знову. Коли він буде встановлений, усі проблеми, які він мав, будуть вирішені.

  Як автоматично видалити файли з папки завантажень у Windows 10

Якщо завантаження не починається, спробуйте завантажити другу програму на додаток до тієї, яку потрібно повторно встановити. Це іноді допомагає запустити м’яч.

Це виправлення легко, але у нього є одна проблема; немає можливості створити резервну копію даних із програми. У мене виникли проблеми зі Skype, який не потребує резервного копіювання даних, але якщо ви зіткнулися з цією проблемою з програмою, в якій є дані, ви, швидше за все, втратите їх, якщо вам доведеться перевстановити програму. На даний момент роботи немає.

Немає чіткої причини, чому це відбувається і що спричиняє випадкові поломки програм. Якщо ви застрягли в стандартній програмі, як-от Maps, яку ви не можете видалити зі списку програм меню «Пуск», вам доведеться видалити та повторно встановити її за допомогою PowerShell. Команда досить проста, хоча для цього вам знадобляться права адміністратора.

  Як переключитися на міні-програвач Groove в Windows 10

Якщо ви не хочете використовувати PowerShell, спробуйте спочатку скинути програму. Це може або не може вирішити проблему, але спробувати варто.