Як виправити спроби входу в Outlook, які блокують Gmail

Categories:

Gmail — це настільки безпечна служба електронної пошти, на яку можна сподіватися. Він пропонує двофакторну аутентифікацію на додаток до кількох інших запобіжних заходів для захисту вашого облікового запису. Ви можете налаштувати свій обліковий запис Gmail у більшості поштових клієнтів, але якщо Gmail вважає, що клієнт електронної пошти становить загрозу безпеці, він заблокує вам вхід. В результаті ви не зможете додати свій обліковий запис Gmail до поштового клієнта. Ось що відбувається, коли ви налаштовуєте обліковий запис Gmail у Outlook на робочому столі. Ось виправлення для цього.

Додайте свій обліковий запис Gmail, як зазвичай, і введіть пароль, коли буде запропоновано. Якщо Gmail блокує вхід до Outlook, вам неодноразово буде запропоновано ввести пароль для свого облікового запису.

  Як створити власні швидкі частини в MS Word

Коли Gmail блокує спробу входу, він також надсилає вам електронний лист із сповіщенням про це. Ця електронна адреса є ключем до входу в Outlook.

Відкрийте його та торкніться посилання «дозволити доступ до менш безпечних програм» у тексті листа. Це відкриє сторінку налаштувань вашого облікового запису Google і перенесе вас безпосередньо до налаштувань дозволу/заборони безпечних програм.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати опцію «Увімкнути», і Outlook зможе ввійти. Якщо ви не отримаєте електронного листа, а якщо ви не ввімкнули сповіщення безпеки, просто перейдіть у налаштування облікового запису Google. .

Для цього увійдіть у Gmail на робочому столі, натисніть свій профіль і виберіть «Налаштування».

  Як виправити, що адаптер DisplayPort на HDMI не працює

На сторінці налаштувань перейдіть до Вхід і безпека та прокрутіть вниз до самого низу, де ви побачите параметр «Дозволити менш безпечні програми». Натисніть перемикач, щоб увімкнути/вимкнути його.

Вам, напевно, цікаво, які тут довгострокові ризики безпеки. Це автоматично не створить для вас ризики для безпеки, але ви не дізнаєтеся, чи додали ви свій обліковий запис Gmail у небезпечну програму.

Щоб вам було зручно, програми, які використовують API Google для автентифікації вашого облікового запису Gmail, наприклад Pokèmon Go, ніколи не вважатимуться небезпечними. Вони не зберігають ваш пароль Gmail, насправді вони ніколи не знають, з чого це означає.

  Щойно купив Mac? 14 основних програм, які потрібно встановити

Ймовірно, Gmail вважає Outlook небезпечним просто тому, що він зберігає ваш пароль Gmail. Щоб залишатися ввімкненими в Outlook, увімкніть параметр Дозволити менш безпечні програми. Ви не можете змінити його назад після успішного входу.