Як виправити скидання меню «Пуск» Windows 10

Windows 10 зазвичай не містить помилок, коли ви виконуєте чисту інсталяцію, але навіть з цього є винятки. Одна дуже дивна, дуже дратівлива помилка в Windows 10 призводить до скидання меню «Пуск». Це означає, що коли ви налаштовуєте макет меню «Пуск», тобто закріплюєте плитки, які вам потрібно використовувати, і видаляєте ті, які вам не потрібні, все втрачається, коли закриваєте та відкриваєте меню «Пуск». Це втрачено багато роботи, і це робить меню «Пуск» марним. Ця помилка особливо поширена в оновленні Fall Creators Update, хоча ніщо не заважає їй з’явитися в інших основних збірках Windows 10. Ось як ви можете виправити скидання меню «Пуск» у Windows 10.

  Як увімкнути вхід за відбитком пальця та PIN-кодом у Windows 10 1803

Це низка рішень, які ви можете спробувати, і, сподіваюся, одне чи інше виправить це. Щоб вирішити проблему, не потрібно перебирати всі рішення. Якщо виправлення, здається, працює, переконайтеся, що ви ще раз перевірте, перезавантаживши Windows 10.

Перевірте дату та час

Переконайтеся, що час і дата правильні. Якщо це не так, виправте це та перезавантажте вашу систему. Користувачі, які визнали, що це рішення працює, кажуть, що для вирішення проблеми потрібно до 3 годин.

Запустіть засіб усунення несправностей меню «Пуск».

Корпорація Майкрософт знає, що меню «Пуск» іноді спрацьовує. Це досить поширена проблема, яку компанія намагалася вирішити, випустивши спеціальний інструмент для усунення проблем з нею. Найшвидшим рішенням є завантаження файлу Засіб усунення несправностей меню «Пуск» від Microsoft і запустіть його. Він шукатиме та визначить проблеми, які можуть спричинити скидання меню «Пуск». Застосуйте виправлення, які він рекомендує, і перевірте, чи зникла проблема.

  Що робити, якщо ви не бачите оновлення до Windows 10

Повторна реєстрація в меню «Пуск».

Відкрийте PowerShell з правами адміністратора. Введіть наступне та натисніть Enter. Перезапустіть систему після виконання команди, і проблема повинна зникнути.

Get-appxpackage -all *shellexperience* -packagetype bundle |% {add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode ($_.installlocation + “appxmetadataappxbundlemanifest.xml”)}

Створити нового користувача

Якщо нічого не допомагає, ви можете створити нового користувача. Скидання меню “Пуск” – це проблема, яка з’являється відразу, тому ми припускаємо, що ви не надто налаштували поточного користувача для використання. Створіть нового користувача та змініть меню «Пуск». Якщо зміни залишаються, використовуйте нового користувача, якого ви щойно створили, і видаліть користувача з проблемним меню «Пуск».

  Що таке «Windows Feature Experience Pack» у Windows 10?

Ви також можете запустити відновлення Windows під час запуску, але це може не вирішити проблему, і вам може знадобитися перевстановлювати Windows 10 заново.