Як виправити підсистему доставки пошти: Ваше повідомлення не було доставлено

Електронні листи стали звичним явищем і є стандартним методом офіційного спілкування. Месенджери чату чудово підходять для невимушених розмов, але коли щось потрібно написати в письмовій формі, вони оформлюються у вигляді електронного листа, який можна надіслати всім причетним із копією та прихованою копією. Деякі з найпопулярніших служб електронної пошти є безкоштовними; Google і Microsoft пропонують безкоштовні облікові записи, а також платні облікові записи для бізнесу. Щоб надіслати або отримати електронний лист, потрібно трохи більше, ніж веб-переглядач і знання того, як його скласти та надіслати.

підсистема доставки пошти

Електронні листи підсистеми доставки пошти

Електронна пошта автоматизована багатьма способами; користувачі налаштовують повідомлення поза офісом, коли вони відсутні та не звертаються до електронних листів, підписи, правила сортування електронних листів, адреси пересилання та створюють списки блокування, щоб не допустити небажаних повідомлень у свою папку вхідних.

  Як використовувати функцію спільного доступу до екрана Google Meet

Електронні листи від підсистеми доставки пошти – це автоматичні листи, які надсилаються, коли повідомлення відмовляється. Відмовленим повідомленням називається повідомлення, яке було надіслано, але не доставлено. Помилка надсилання повідомлення зазвичай відбувається протягом кількох хвилин після надсилання повідомлення. У деяких випадках, залежно від адреси електронної пошти, на яку ви надіслали повідомлення, може знадобитися кілька годин, щоб отримати повідомлення.

Виправлено підсистему доставки пошти: Ваше повідомлення не було доставлено

Якщо ви отримуєте електронний лист від підсистеми доставки пошти, повідомлення, яке ви надіслали, не вдалося доставити. Зазвичай це відбувається лише з одним електронним листом. Щоб це виправити, спочатку потрібно визначити, з якої електронної пошти надіслано повідомлення. Щоб дізнатися, відкрийте електронний лист із підсистеми доставки пошти. Він повідомить вам, з якого електронного листа надійшло повідомлення. Електронна пошта також може вказати, чому повідомлення відскочило.

Електронна пошта може відскочити з наступних причин, і майже всі ці проблеми вимагають, щоб власник електронної пошти вирішив проблему.

  Як заборонити вашому Google Home записувати всі ваші розмови

Вхідні переповнені

Здається, що скриньки електронної пошти нескінченні, і це може здатися правдою, якщо ваша папка має розмір 10 ГБ або 15 ГБ, однак це все одно обмежений обсяг пам’яті. Коли місце для зберігання закінчиться, обліковий запис електронної пошти більше не зможе отримувати повідомлення, доки не звільниться місце.

Якщо ваші електронні листи на певний обліковий запис постійно надходять, це може вказувати на те, що вхідні повідомлення одержувача переповнені. Попросіть їх очистити його та звільнити місце для нових повідомлень.

Електронна пошта неактивна/призупинена

Облікові записи електронної пошти можна видалити. Користувачі можуть вручну видаляти свої електронні листи. Облікові записи електронної пошти можуть бути призупинені, якщо буде виявлено, що вони порушують умови обслуговування домену, у якому вони перебувають. Якщо електронна пошта є діловою електронною поштою, обліковий запис може бути призупинено, якщо термін дії підписки закінчиться.

  Як створити посилання на інший слайд у тій самій презентації PowerPoint

Така проблема зазвичай проявляється у вигляді повідомлення електронної пошти не знайдено, яке супроводжує підсистему доставки пошти: Ваше повідомлення не було доставлено електронною поштою. Знову ж таки, вам доведеться зв’язатися з одержувачем за допомогою іншого способу зв’язку (або іншої електронної пошти) і попросити його виправити це.

Неправильна електронна адреса

Якщо ви надсилаєте електронний лист на неіснуючий обліковий запис, тобто ви ввели неправильну адресу електронної пошти, повідомлення відобразиться. Подібно до надсилання листа на несправжню адресу, доставка повідомлення буде невдалою. Перевірте та переконайтеся, що ви використовуєте правильний електронний лист. Можливо, у вас неправильний домен або в адресі, яку ви ввели, помилка.

Висновок

Підсистема доставки пошти повідомляє, що ваше повідомлення не доставлено. Це може, а може й не розповісти вам, чому доставка не вдалася. Повідомлення також може супроводжуватися кодом помилки або включати відповідь від сервера, на який було надіслано електронний лист. Ви можете переглянути відповідь сервера, щоб дізнатися, чому не вдалося доставити повідомлення.