Як виправити «Профіль роумінгу не був повністю синхронізований» у Windows 10

| | 0 Comments| 6:12 PM
Categories:

У Windows 10 1803 є помилка, яка з’являється, якщо ви використовуєте роумінговий профіль. Профіль у роумінгу не синхронізується, і для входу та виходу потрібно багато часу. Якщо ви відчуваєте цю помилку, ви, ймовірно, бачили повідомлення про помилку «Профіль роумінгу не був повністю синхронізований». Корпорація Майкрософт знає про проблему, і її можна вирішити. Для цього потрібно відредагувати реєстр Windows, але це не так просто, як створення нового ключа чи значення. Вам потрібен доступ до іншої системи Windows 10 під керуванням 1803. Ось як ви можете виправити помилку «Профіль роумінгу не був повністю синхронізований».

Профіль роумінгу не був повністю синхронізований

Якщо у вас є доступ до системи Windows 10 зі збіркою 1803, вам потрібно відкрити реєстр Windows у цій системі та перейти до наступного розташування.

HComputerHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon

Виберіть значення ExcludeProfileDirs і перейдіть до File>Export. Збережіть значення в легкодоступному місці, а потім перемістіть його в систему Windows 10, де ви отримаєте помилку «Роумінговий профіль не був повністю синхронізований». Клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Об’єднати з контекстного меню. Щоб змінити реєстр, вам знадобляться права адміністратора.

  Як виправити Microsoft Teams, який постійно з’являється на екрані в Windows 10

Якщо ви не маєте доступу до іншої системи під керуванням Windows 10 1803, ви можете створити значення у своїй системі.

Відкрийте файл Блокнота і вставте в нього наступне. Збережіть його як ExcludeProfileDirs з розширенням файлу REG. Після збереження файлу клацніть правою кнопкою миші та виберіть Об’єднати з контекстного меню. Щоб додати значення до реєстру, вам знадобляться права адміністратора.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon]
"ExcludeProfileDirs"="AppDataLocal;AppDataLocalLow;$Recycle.Bin;OneDrive;Work Folders"

Після того, як ви додасте значення реєстру, перезапустіть систему, і помилку потрібно буде виправити. Це потрібно робити лише в системах під керуванням Windows 10 1803, оскільки ця помилка є виключною для цієї збірки. Складною частиною рішення, яке надала Microsoft, є пошук системи, яка має останню збірку, але не має цієї проблеми.

  Як зупинити скидання налаштувань програми Windows 10 за замовчуванням

Слід зазначити, що значення реєстру доступне в будь-якій системі під керуванням 1803. Воно не повинно бути підключено до домену чи чогось іншого. Це полегшує пошук значення, однак ви завжди можете скористатися простішим маршрутом і створити його самостійно за наведеними вище інструкціями.

Уже не дивно, що такі маленькі помилки перетворюються на стабільні збірки. Хороша новина полягає в тому, що Microsoft надає вам виправлення, коли це можливо. Компанія поки не знає, що є причиною цієї помилки, що не надихає, але вони розслідують.